Huobi Referans Kodu (Davet Kodu): mi2kb

Huobi Referans Kodu (Davet Kodu): mi2kb
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Huobi Global, dünyanın en büyük ve en çok işlem hacmine sahip borsalarından biridir. Dolayısıyla da Huobi Global borsasına kaydolmak isteyen birçok kullanıcı, Huobi referans kodu arayışı içine girerek Huobi Referans Sistemi avantajlarından faydalanmak istemektedir.

Dünyanın en büyük ve en güvenilir borsalarından biri olmasından dolayı Huobi, kripto yatırımcıları ve kullanıcıları için eşsiz bir borsa olmasının yanı sıra borsanın kendine özel avantajları ve Huobi referans kodu ile sağlanan indirimler de kullanıcıları cezbetmektedir.

Huobi Referans Kodu Nedir?

Huobi Referans Kodu, Huobi Global Borsası’nda komisyon ve işlem ücreti indirimi sağlayan koda verilen isimdir.

Eğer Huobi referans kodunun tam olarak ne olduğunu biliyorsanız ve tek ihtiyacınız bir referans kodu ise %40 indirimli Huobi Global referans kodu aşağıdaki gibidir.

Huobi Referans Kodu: mi2kb

Manuel olarak girmek yerine direkt link vasıtasıyla otomatik olarak Huobi referans kodu girip Huobi Global Borsası’na kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Huobi referans kodları ile kayıt gerçekleştiren kullanıcılar, Huobi’nin tüm işlem ücretlerinden ve komisyon kesintilerinden %40’a kadar indirim kazanırlar. Bu da yatırımcılara ciddi bir tasarruf imkânı tanır.

Huobi Davet Kodu Nedir?

Huobi Davet Kodu, Huobi Global Borsası kayıt ekranında istenen bir koddur ve esasında bu kod indirimli referans kodudur. Yani özetle Huobi referans kodu ile Huobi davet kodu aynı şeydir.

Eğer Huobi davet kodunun tam olarak ne olduğunu biliyorsanız ve tek ihtiyacınız bir davet kodu ise %40 indirimli Huobi Global davet kodu aşağıdaki gibidir.

Huobi Davet Kodu: mi2kb

Manuel olarak girmek yerine direkt link vasıtasıyla otomatik olarak Huobi davet kodu girip Huobi Global Borsası’na kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Huobi Global’de referans kodu, davet kodu olarak geçmektedir. Bundan dolayı Huobi Global referans kodu yerine Huobi Davet Kodu veya Huobi Global Davet Kodu terimlerine de sıkça rastlayabilirsiniz veya referans kodu yerine davet kodu arama terimini kullanmış olabilirsiniz.

Huobi Referans Kodu (Davet Kodu) Ne İşe Yarar?

Huobi davet kodu olarak da isimlendirilen Huobi referans kodu; Huobi Global Borsası’ndaki tüm alım, satım ve para transferlerinde komisyon ve işlem ücreti indirimi sağlamaktadır.

Huobi Global kayıt sayfasında “Davet Kodu (İsteğe Bağlı)” diye bir alan yer alıyor. Bu alanda sizden Huobi davet kodu yani Huobi Global referans kodu istenir ancak bu alan doldurulması gereken zorunlu alanlardan biri değildir. Yani dilerseniz referans kodu veya davet kodu olmadan da Huobi Global üyeliği oluşturabilirsiniz.

Huobi Global davet kodu olmadan üyelik oluşturmak size dezavantaj ve Huobi Global Borsası’na avantaj sağlar. Çünkü kullanılan Huobi Davet Kodu veya Referans Kodu, sizlere komisyon ve işlem ücreti indirimleri sağlarken bu alan boş bırakıldığı takdirde hak edilecek tüm indirimler Huobi Borsası’na kalır. Bu nedenle üyeliklerde bu alan zorunlu değildir.

Özetleyecek olursak da eğer Huobi davet kodunuz yani referans kodunuz var ise kullanmak her halükarda sizin avantajınıza olacaktır.

Huobi Referans Kodu (Davet Kodu) Nasıl Kullanılır?

Huobi Referans Kodu (Davet Kodu): mi2kb

Yukarıdaki görmüş olduğunuz Huobi Global kayıt ekranında alt tarafta “Davet Kodu (İsteğe Bağlı)” yazan kısmı görebilirsiniz. Bu ibarenin hemen altında yer alanı yazının üzerine tıklayarak açıp mi2kb referans kodunu girerek üyelik oluşturduğunuz takdirde %40 indirimli Huobi referans kodu yani Huobi davet kodu avantajından faydalanmış olursunuz.

Huobi Referans Kodu (Davet Kodu) ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Huobi referans kodu (davet kodu) ile ilgili en çok merak edilen sorulara ve bu soruların cevaplarına bu bölümde ulaşabilirsiniz veya yorumlarınızla sorularınızı iletebilirsiniz.

Huobi Davetiye Nedir?

Huobi Davetiye de Huobi davet kodu ve Huobi referans kodu ile aynı şeydir ve aralarında hiçbir fark yoktur. Birçok kripto borsasındaki referans sistemi Huobi Global borsasında “Davet Sistemi” olarak geçmektedir ve bu nedenle de Huobi davet ile yani Huobi davetiye kodu ile üyelikler referans sistemine dahil edilmektedir.

Huobi Referans Kodu (Davet Kodu) Kayıt Olduktan Sonra Kullanılabilir mi?

Huobi Borsası referans kodu veya diğer adıyla Huobi davet kodu, sadece üyelik oluşturma ekranında girilebilir. Eğer üyeliğinizi Huobi referans kodu olmadan oluşturursanız sonradan referans kodu girme şansınız olmaz.

Huobi Referans Kodu (Davet Kodu) Girmeyi Unuttuysam Ne Yapmam Lazım?

Huobi Borsası referans kodunuzu girmeyi unuttuysanız ve hesabınızı davet kodu olmadan oluşturduysanız ya hesabınızı maalesef bu şekilde kullanacaksınız ya da yeni bir hesap oluşturmanız gerekecek.

Huobi Global Borsası Nasıl Kullanılır?

Huobi Global Borsası nasıl kullanılır bilmiyorsanız ve bir kullanım rehberine ihtiyacınız var ise Huobi Global Borsası ve Detaylı Kullanma Rehberi başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Huobi Referans Kodu Nasıl Alınır?

Huobi Global Borsası referans kodu nasıl alınır diye merak ediyorsanız artık aramanıza gerek yok çünkü mi2kb kodu ile hesabınızı oluşturabilirsiniz veya buraya tıklayarak direkt Huobi referans kodu (Huobi davet kodu) ile kayıt olabilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_k_n
Şaşkın
0
hasta
Hasta
Huobi Referans Kodu (Davet Kodu): mi2kb