Bitfinex Referans Kodu: cBGOCpc_0

Bitfinex Referans Kodu: cBGOCpc_0
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitfinex Borsası, uzun bir süredir işlem hacmiyle, kullanıcı sayısıyla ve güvenliği ile kripto kullanıcılarının ilk tercihlerinden biri olmayı başarmıştır. Bitfinex referans kodu da yine tercihini güvenilir bir kripto borsadan yapmak isteyen ve bu doğrultuda Bitfinex Borsası‘nı seçen ve hesap oluşturmak isteyen kişilerin en çok ihtiyaç duydukları şeydir.

Bilenlerin yoğunlukta olduğu bir kripto dünyasından söz etsek de yine de bu dünyada yeni olan ve Bitfinex Borsası‘nı kullanmak isteyen kişiler için Bitfinex referans kodu nedir sorusunu ve Bitfinex Referans Programı‘nın avantajlarını tüm detaylarıyla anlatmaya çalışacağız.

Bitfinex Referans Kodu Nedir?

Bitfinex Referans Kodu, Bitfinex Borsası‘nda komisyon ve işlem ücreti tasarrufu sağlayan ve Bitfinex referans programına dahil olan bir koddur.

Detaylı bir şekilde anlatmadan önce eğer Bitfinex referans kodu hakkında tüm detayları biliyorsanız ve yalnızca bir referans koduna ihtiyacınız var ise aşağıdaki kodu gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz:

Bitfinex Referans Kodu: cBGOCpc_0

Yukarıda paylaşılan ve en yüksek indirimli Bitfinex referans kodu olan bu kodu bir link ile doğrudan kullanmak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Bir referans kodu ile kripto borsalara kayıt olmanın avantajını Bitfinex Borsası da oluşturduğu referans programı ile tüm kullanıcılarına sunmuştur.

Bu referans programı avantajlarından da faydalanabilmek için mutlaka ama mutlaka bir referans kodu aracılığı ile kripto borsalara kayıt olmak herkesin avantajınadır.

Bitfinex Referans Kodu Ne İşe Yarar?

Bitfinex referans kodu, diğer tüm kripto borsalarda olduğu gibi Bitfinex Borsası‘nda komisyon ve işlem ücreti indirimleri sağlamaktadır.

Sizin için yukarıda paylaştığımız referans kodu, Bitfinex’in en yüksek komisyon indirimi sağlayan referans kodudur. Referans kodunu kullanarak Bitfinex‘e kayıt olduğunuz andan itibaren tüm kesintilerden istinasız %6 indirim kazanırsınız. Ayrıca %6 indirimin yanı sıra işlem hacminize göre bu indirimler %18’e kadar çıkacaktır.

Başka bir konu ise tüm kripto borsalar gibi Bitfinex de size referans kodu girmenizi zorunlu tutmaz. Yani referans kodu girmeden de Bitfinex Borsası’na üye olabilirsiniz ama bu durum size hiçbir avantaj sağlamayacaktır ve tamamen Bitfinex Borsası’nın işine gelen bir durumdur.

Bitfinex’e kayıt olurken hiçbir referans kodu kullanmazsanız, yapacağınız tüm alım, satım, transfer, vadeli işlemler, staking gibi işlemlerde 0 (sıfır) indirim alırsınız ve referans kodu ile sağlayabileceğiniz tüm indirimlerin tamamı Bitfinex Borsası’na kalır ve Bitfinex, bu komisyonları kimseyle paylaşmaz.

Bu durumdan dolayı Bitfinex de referans kodu girilmesini açıkça belirtmese de istemez ve referans kodu olmadan üye olan kullanıcılar daha kârlıdır. Yani anlaşılması gereken şudur ki hiç referans kodu ile üye olmamaktansa bir referans kodu ile üye olmak her zaman avantajlıdır.

Bitfinex Referans Kodu Nasıl Kullanılır?

Bitfinex Referans Kodu: cBGOCpc_0

Bitfinex referans kodunun nasıl kullanılacağına geçmeden önce bilmeniz gereken en önemli şey Bitfinex referans kodu kullanımı yalnızca kayıt sayfasında mümkündür. Yani Bitfinex Borsası‘na herhangi bir referans kodu kullanmadan kayıt olduğunuz takdirde artık referans kodu kullanma şansınız kalmaz.

Yukarıda gördüğünüz görsel Bitfinex Borsası kayıt sayfasına aittir. Bu ekrana ulaşabilmek için ve Bitfinex Borsası referans kodu kullanabilmeniz için izlemeniz gereken yol oldukça basit olup aşağıdaki gibidir:

  • Bitfinex Borsası web sitesini ziyaret edin ya da buraya tıklayın.
  • Açılan sayfada sağ üstte bulunan Kaydol bağlantısına tıklayın.
  • Açılan kayıt ekranında sizden istenen bilgileri eksiksiz girin ve Referans Kodu yazan kutucukta sizinle paylaştığımız referans kodunun yazıp yazmadığına dikkat edin.
  • Eğer yukarıdaki Bitfinex referans kodunu kayıt ekranında göremiyorsanız “Referans Kodu Ekle” yazısına tıklayıp açılan kutucuğa cBGOCpc_0 kodunu yazın.
  • Tüm bilgileri doldurduktan sonra Kaydol butonuna tıklayarak kayıt işlemini tamamlayın.

Eğer kayıt işlemlerini mobil uygulamadan yapacaksanız ya da mobil tarayıcıdan ilerliyorsanız yine benzer yolu izleyerek işlemleri yapabilirsiniz ve tek yapmanız gereken referans kodu alanını gözden kaçırmayarak herhangi bir kod yazıp yazmadığını incelemek ve yazmıyorsa yine “Referans Kodu Ekle” bağlantısına tıklayıp hemen altında açılan kutucuğa cBGOCpc_0 kodunu girmektir.

Bitfinex Referans Kodu ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bu alanda Bitfinex referans kodu veya kodlarıyla ilgili en çok merak edilen ve sorulan soruların cevaplarını paylaşmaya çalışacağız.

Bitfinex Referans Programı Nedir?

Bitfinex Referans Programı; Bitfinex Borsası‘na mevcut kullanıcıların çevrelerini getirmeleri için ve yeni gelen kullanıcıları da komisyon ve işlem ücreti indirimleri ile teşvik eden özel bir programdır.

Bitfinex Referans Programı sayesinde dünyanın en güvenilir kripto borsalarından biri olan Bitfinex Borsası‘nda indirim avantajına sahip olursunuz.

Bitfinex Referans Kodu Üyelikten Sonra Kullanılabilir Mi?

Bitfinex Referans Programı gereğince kullanılabilecek bir Bitfinex Borsası referans kodu yalnızca kayıt aşamasında kullanılabileceğinden üyelikten sonra referans kodu kullanma şansınız yoktur.

Ayrıca Bitfinex üyeliğinizi oluşturduktan sonra eğer yanlış bir referans kodu kullandıysanız Bitfinex referans kodu değiştirme ya da silme imkanı da sunulmamaktadır. Bu nedenle Bitfinex kaydınızı oluştururken çok dikkatle bu alanı kullanmayı unutmamanızı ve mutlaka doğru bir referans kodu kullanmanızı tavsiye ederiz.

Bitfinex Borsası Referans Kodu Nasıl Oluşturulur?

Bitfinex referans kodu ile sisteme kayıt olduktan sonra kendinize ait bir Bitfinex Borsası referans kodu oluşturmak için tek yapmanız gereken Bitfinex hesabınıza giriş yapıp ardından İş Ortağı Programı sayfasına giderek Referans Kodları sekmesinden kendi kodunuzu görebilir ya da Generate New Code butonuna tıklayarak farklı bir kod oluşturabilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_k_n
Şaşkın
0
hasta
Hasta
Bitfinex Referans Kodu: cBGOCpc_0

Yorumlar kapalı.