REVU Token Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır?

REVU Token Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

18 Mayıs itibariyle halka arzı (ICO) başlayan REVU Token, kısa bir sürede büyük ilgi gördü ve kripto yatırımcılarının dikkatini çekmeyi başardı. REVU Token nedir aramaları ise ne yazık ki yetersiz kalıyor çünkü her ne kadar popüler olsa da hala birçok yatırımcı REVU Token nedir ve nasıl alınır bilmiyor.

Bu yazımızla sizlere Revuto ve REVU Token hakkında tüm detaylı bilgileri aktarmaya çalışacağız.

Revuto Nedir?

Revuto; perakende ödeme sistemlerinde kullanılmak üzere Cardano ağında bulunan bir ödeme prokolüdür.

Cardano (ADA) blok zincirinde yer alan ilk DApp olan Revuto, perakende pazarında tüketicilere kolay ve güvenli ödemeler yapma imkânı sunan bir merkeziyetsiz finans (DeFi) sistemidir de diyebiliriz.

Özellikle perakende ödeme sistemlerinde birçok sahtekarlık ve dolandırıcılık yolları yer alırken diğer taraftan geleneksel ödeme sistemlerinde abonelik sonlandırma veya abonelikten çıkma işlemlerinde dahi ödenmesi gereken bazı tutarlar söz konusu oluyor ve bu büyüyen bir pazar olmaya devam ediyor.

Revuto ise buna son vermek üzere kurulmuş bir ekosistemdir. Revuto; Cardano blok zincirini, akıllı sözleşmelerini ve DeFi teknolojisini kullanarak kripto piyasalardan bağımsız olarak son tüketicinin parasını korumak ve kurtarmak üzere tasarlanmıştır.

Revuto dApp ile Revuto Sanal Banka Kartları, abonelik ücretlerini yok etmek ve Cardano akıllı sözleşmelerini kullanarak hem tasarruf hem de güvenlik sağlarken şu avantajlara sahip olursunuz:

 • Revuto sistemine getirdiğiniz her referans için ödül olarak REVU Token
 • Revuto sistemini kullandıkça tasarruf ve REVU Token kazancı sağlarsınız.
 • Revuto sistemine ait olan REVU Token’larınızı stake ederek ek kazanç elde edersiniz.

Revuto sisteminde bulunan cüzdan hesapları varsayılan olarak REVU Token ile birlikte EUR stabilcoin desteklerken aynı zamanda Cardano tabanlı tüm token birimlerini de desteklemektedir.

Revuto‘nun kripto cüzdanı, diğer Revuto cüzdan adreslerinden önceden yetkilendirilmiş ödemelere izin vermek ve servis sağlayıcılarla doğrudan yetkilendirmeyi desteklemek için oluşturulmuştur.

REVU Token Nedir?

REVU Token, Revuto sistemine ait olan ve Cardano ağında bulunan bir token birimidir.

Yatırımcıları REVU Token sahibi olmaya teşvik eden en önemli etken, sahip olunan REVU Token’ları tuttukça yapılan tüm ödemelerden tasarruf sağlanır.,

Revuto sisteminin kullanımı sonrası işlem ücretlerinden elde edilen gelirin %40 civarı ve DeFi ücretleri REVU Token kazanmak üzere ayarlanmıştır.

Revuto sistemi geliştikten sonra kademeli olarak topluluk yönetime geçecek ve REVU Token sahiplerinin Revuto‘nun geleceği için oy kullanmasına izin verilecek.

REVU Token Nereden Alınır?

REVU Token, ICO sürecinden uzun bir süre sonra ilk defa kripto borsalarda listelenmeye başlıyor.

Eğer ICO sürecinde REVU Token satın alamadıysanız ve satın almak istiyorsanız bunun için Revuto (REVU) listelemesi yapan merkezi kripto borsaları takip etmeniz veya bu yazıyı güncellendikçe kontrol etmeniz gerekecektir.

REVU Token Nasıl Alınır?

REVU Token alabilmek için 7 Ocak itibariyle REVU listelemesi yapan kripto borsalardan biri olan Gate.io Borsası‘nı tercih edebilirsiniz. Gate.io Borsası‘ndan Revuto (REVU) satın almak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

 • Gate.io Borsası hesabınıza giriş yapın. Eğer Gate.io Borsası’nda hesabınız yoksa oluşturmak için buraya tıklayın.
 • Hesabınıza giriş yaptıktan satın almak istediğiniz REVU tutarı kadar transfer gerçekleştirin. Uygun transfer ücretlerinden dolayı Tron (TRX) kripto para birimini kullanabilirsiniz.
 • Transferiniz Gate.io hesabınıza ulaştıktan sonra Piyasalar sayfasına gidin ve önce transferinizi Tether (USDT) birimine çevirip daha sonra arama bölümüne REVU yazarak REVU/USDT paritesini seçin.
 • Açılan sayfada satın almak istediğiniz miktarı belirleyin ve REVU Al (Buy REVU) butonuna tıklayarak satın alma işlemini tamamlayın.

Gate.io Borsası’nın kullanımı ile ilgili detaylı bir kılavuz arıyorsanız Gate.io Borsası ve Detaylı Kullanma Rehberi başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Eğer Gate.io yerine alternatif bir kripto borsa istiyorsanız KuCoin Borsası‘nı tercih edebilirsiniz. KuCoin Borsası‘ndan Revuto (REVU) satın almak için buraya tıklayın.

Revuto ve REVU Token ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümde Revuto ve REVU Token ile ilgili en sık sorulan soruların yanıtlarını paylaşacağız. Bu bölüm düzenli olarak gelen sorular ve talepler doğrultusunda güncellenecektir.

REVU Coin Nedir?

REVU Coin, REVU Token’ın kullanıcılar arasında yaygınlaşmış adıdır ancak yanlış bir kullanımdır. REVU Token bir coin yani kripto para değil bir token birimidir.

Aynı mantıktan yola çıkarak Revuto Coin terimi de hatalı bir terimdir.

REVU Token Fiyatı Nedir?

REVU Token fiyatı ön satış paketlerine göre değişmektedir. Bu nedenle de sisteme üye olup giriş yaptıktan sonra fiyatların kontrol edilmesi gerekmektedir.

REVU Token Fiyatı Nedir?

REVU Token fiyatı ön satış paketlerine göre değişmektedir. Bu nedenle de sisteme üye olup giriş yaptıktan sonra fiyatların kontrol edilmesi gerekmektedir.

REVU Token Hangi Borsalarda Var?

REVU Token ya da diğer adıyla Revuto Token 7 Ocak 2022 itibariyle Gate.io ve KuCoin borsalarında listelenerek kripto borsalardaki yerini almaya başlamıştır.

Revuto ve REVU Token’ın Resmî ve Takip Edilebilir Hesapları

Revuto Resmî Web Sitesi
https://revuto.com/

REVU Token Resmî Web Sitesi
https://crypto.revuto.com/

Revuto Facebook
https://www.facebook.com/revuto/

Revuto Twitter
https://twitter.com/get_revuto

Revuto LinkedIn
https://www.linkedin.com/company/revuto/

Revuto Telegram
https://t.me/revuto

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_k_n
Şaşkın
0
hasta
Hasta
REVU Token Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

 1. 21 Mayıs 2021, 16:13

  Revu konusunda bir air drop söz konusu bu konu hakkında da yazılarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

  Cevapla