NFT Art Finance Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır?

NFT Art Finance Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

NFT’lerin kripto piyasasında giderek artan popülaritesi ile birlikte NFT platformları ve tokenları da giderek artmaktadır. NFT’ler ile birlikte piyasaya çıkan NFT Art Finance, artan talebi ile NFT Art Finance nedir sorusunu da gün geçtikçe daha fazla sordurmaktadır.

Bu içeriğimizde sizlere NFT Art Finance ve NFT Art Finance Token nedir tüm detayları ile anlatmaya çalışacağız.

NFT Art Finance Nedir?

NFT Art Finance; müzisyenleri, sanatçıları ve içerik oluşturucuları yatırımcılar ile birbirine bağlayan bir NFT platformudur.

Sanatçılara ait görsel sanat öğelerinin ve müzisyenlere ait şarkıların veya ses dosyalarının çok hızlı ve basit bir şekilde NFT (Non-Fungible Token) olarak dönüştürülüp satışa çıkarıldığı bir platform olarak kurgulanan NFT Art Finance, sanatsal yönüyle öne çıkmayı başarıyor.

Join the New Era of Music & Art veya Türkçesi ile Yeni Müzik ve Sanat Çağına Katılın sloganıyla kurulan NFT Art Finance, benzersiz bir NFT platformu ve içerik oluşturucular ve yatırımcılar açısından güvenli ve benzersiz bir NFT finans merkezi olma hedefine sahiptir.

Şu anda beta versiyonu bulunan ve Haziran 2021 tarihinde açılması beklenen mobil uygulama ile NFT Art Finance faaliyetlerine başlamayı hedeflemektedir.

Enter ön adı ile başlayan pazaryerleri (marketplace) barındıracak olan NFT Art Finance’ın, 2021 Mayıs ayının sonlarına doğru bir beta açılım yapması ve 2021 Haziran ayında herkese açılması bekleniyor. Bu açılışta iddialara göre köklü sanatçılardan ve müzisyenlerden oluşan bir topluluk olacak.

enter.art

enter.art, NFT Art Finance’ın sanatçılar ve içerik oluşturucular için bağımsız bir dijital sanat pazaryeri olarak planlanmaktadır. Bu pazaryerinin açılışı Mayıs sonu veya Haziran başı olarak belirlenmiştir.

enter.audio

enter.audio; müzisyenler, sanatçılar, plak şirketleri ve diğer tüm NFT olarak sunulabilecek ses dosyalarının sergileneceği NFT Art Finance pazaryeri olarak planlanmaktadır.

enter.x

enter.x ise NFT Art Finance üzerinden kendi pazaryerini oluşturmak isteyen kişilere imkan tanıyacak olan özel bir pazaryeri olarak düşünülmektedir.

NFTART Token Nedir?

NFTART Token, NFT Art Finance sisteminin kendine ait olan token birimidir.

NFT Art Coin ve NFT Art Finance Coin olarak da bilinen NFTART Token, NFT Art Finance platformu üzerinden gerçekleştirilecek NFT oluşturma, alım, satım ve diğer tüm NFT ticaret yöntemlerinde kullanılmak üzere oluşturulmuştur.

NFTART Token’ın en öne çıkan özelliği her alım ve satım işleminde %10 komisyon keserek bunun yarısına tekabül eden %5’lik kısmını yakması ve kalan %5’lik kısmı da yatırımcılarına ödül olarak dağıtmasıdır.

TechRate tarafından kontrolden geçen akıllı sözleşmesiyle NFT Art Finance Token ilk aşama güvenlik hissiyatını sağlarken aynı zamanda kurucular hiçbir şekilde cüzdanlarında NFTART Token bulundurmamaktadır. Ayrıca NFTART Token kontrolü de kurucuların elinde olmadığı gibi tamamen yatırımcıların kontrolündedir.

NFT Art Finance (NFTART) Token Nereden Alınır?

Binance Smart Chain (BEP20) blok zincirinde yer alan NFTART Token toplam arzının %4’lük kısmı geliştirme ve pazarlama faaliyetlerine ayrılırken, %50’lik kısım ise yakılmıştır. Yani özetle toplam NFTART Token’ın kalan %46’lık bir kısmı şu an piyasada ve PancakeSwap merkeziyetsiz kripto borsasında yer almaktadır.

Henüz herhangi bir kripto borsada sergilenmeyen NFTART Token almanın tek yolu şu an için PancakeSwap platformundan satın almaktır.

NFT Art Finance (NFTART) Token Nasıl Alınır?

NFTART Token listelemesi yapan Hotbit Borsası‘ndan NFTART satın almak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

 • Hotbit hesabınıza giriş yapın. Eğer Hotbit hesabınız yoksa hemen oluşturmak için buraya tıklayın.
 • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra satın almak istediğiniz miktar kadar Hotbit Borsası‘na para transferi gerçekleştirin. Transfer ücretleri uygun olduğu için Tron (TRX) kripto para birimini seçebilirsiniz.
 • Para transferini tamamladıktan sonra Piyasalar bölümüne gelin, Spot sekmesine tıklayıp USDT araması yaparak paranızı USDT para birimine çevirin.
 • Tekrar Piyasalar sayfasına gelin ve arama bölümüne NFTART yazarak NFTART/nUSD paritesini seçin.
 • Satın almak istediğiniz miktarı belirledikten sonra Buy NFTART butonuna basarak satın alma işlemini tamamlayın.

NFTART Token’ı yani NFT Art Finance Token’ı Trust Wallet cüzdan ile PancakeSwap üzerinden alabilmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

 • TrustWallet cüzdanınıza giriş yapıp Binance Smart Chain (BSC) kripto token birimine ait cüzdan kodunuzu alın ve kopyalayın.
 • Binance hesabınıza giriş yapın ve hesabınızdan kopyaladığınız cüzdan hesabına BEP20 protokolü üzerinden 0.1 BNB altında olmamak şartıyla dilediğiniz miktarda BNB transferi yapın. Binance hesabınız yoksa oluşturmak için hemen buraya tıklayın.
 • Transfer gerçekleştikten sonra DApp sekmesine gelin ve PancakeSwap platformuna gidin.
 • Karşınıza çıkan takas bölümünde üst kısımdan BNB seçimi yapın ve alt kısımdan NFTART aramasını yaparak seçin. Eğer NFTART araması yapmanıza rağmen sonuç çıkmıyorsa 0xf7844cb890f4c339c497aeab599abdc3c874b67a NFTART contract address kodunu kopyalayıp arama bölümüne yapıştırın.
 • Satın almak istediğiniz miktarda NFTART Token satın alın ve alt kısımda yer alan Swap butonuna tıklayın.

PancakeSwap üzerinden NFTART Token satın alma işleminde eğer hata kodu olursanız üst kısımdaki üç çizgiden oluşan ayarlar butonuna tıklayın ve yüzdelik kısma 11, eğer olmazsa 12 değerini girerek satın alma işlemini tekrarlayın.

NFT Art Finance (NFTART) ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

NFT Art Coin Nedir?

NFT Art Coin, NFT Art Finance platformunun özel tokenı olan NFTART Token biriminin kullanıcılar arasındaki adıdır. NFTART Token yani NFT Art Finance Token bir coin veya Türkçe adıyla kripto para değildir. BEP20 (Binance Smart Chain) blok zincirinde yer alan bir token birimidir. Bu sebeple eğer NFT Art Finance Coin nasıl alınır gibi bir arama yapıldığı takdirde yanlış bir token birimine yönlendirilme ihtimali söz konusu olabilir.

NFT Art Finance Coin Nedir?

NFT Art Finance Coin de yine NFTART Token’ın kullanıcılar arasında kullanılan yanlış isimlendirmelerinden biridir.

NFT Art Finance Hangi Borsada?

NFT Art Finance Token PancakeSwap Borsası dışında normal kripto borsalardan DigiFinex Borsası‘nda listelenmiştir. DigiFinex Borsası üzerinden NFTART satın almak için buraya tıklayın.

NFT Art Finance Yorumları Nasıl?

NFT Art Finance, NFT token birimleri ve platformları arasında en popüler ve en çok konuşulan token birimidir. Bu sebeple de hakkında olumsuz bir yorum neredeyse hiç yoktur.

NFT Art Finance Grafik ve Fiyat Bilgisi Nedir?

NFT Art Finance grafik, güncel fiyat bilgisi ve diğer tüm piyasa bilgileri için buraya tıklayabilirsiniz.

NFT Art Finance (NFTART)’ın Resmî ve Takip Edilebilir Hesaplar

NFT Art Finance Resmî Web Sitesi
https://www.nft-art.finance/

NFT Art Finance Twitter
https://twitter.com/enternft

NFT Art Finance Discord
https://discord.com/invite/Bt9yxxZSxV

NFT Art Finance White Paper
https://drive.google.com/file/d/1EP3iRvkpcm-G1NWcY7wJaOt-mBOjh1lT/edit

NFT Art Finance CoinMarketCap
https://coinmarketcap.com/tr/currencies/nft-art-finance/

NFT Art Finance CoinGecko
https://www.coingecko.com/tr/coins/nft-art-finance

NFT Art Finance Reddit
https://www.reddit.com/r/NFTArt_Finance/

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_k_n
Şaşkın
0
hasta
Hasta
NFT Art Finance Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

 1. İlerde Bu proje uçar gider diye düşünüyorum , şuanki fiyatı na nazaran 100x beklentisi ile sepetime ekledim .

  Cevapla