Chiliz Referans Kodu (Davet Kodu): rkagp0

Chiliz Referans Kodu (Davet Kodu): rkagp0
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bazı kripto borsalar verdikleri güvenden ziyade farklılıkları ve sunduğu avantajlarla öne çıkmaktadır. Chiliz Borsası, fan token listelemeleri ve spor caimasına hitap etmesi yönüyle rağbet gören bir borsa olduğundan Chiliz Referans Kodu en çok ihtiyaç duyulan kripto borsa referans kodları arasında gelmektedir.

Chiliz Borsası, işlem hacmi ile önde gelen kripto borsalardan biri olduğu gibi aynı zamanda fan token denilince de ilk akla gelen borsalardan biridir. Bu nedenle de Chiliz Borsası referans kodu bulmak birçok kripto borsaya göre nispeten daha kolay gelebilir. Ancak Chiliz Borsası‘nın özellikle ülkemizdeki kullanıcı sayısı az olduğundan ve var olan kullanıcılar da standart referans kodları sunduğundan Chiliz Borsası için referans kodu bulmak o kadar kolay değildir.

Chiliz Referans Kodu Nedir?

Chiliz Referans Kodu, Chiliz Borsası’nda tüm işlemlerde komisyon ve işlem ücreti indirimi sağlayan referans kodudur.

Eğer Chiliz referans kodu avantajları hakkında bilgi sahibiyseniz ve sadece bir referans kodu arayışınız varsa aşağıdaki %40 indirim sağlayan Chiliz referans kodu ile indirim avantajı yakalayabilirsiniz.

Chiliz Referans Kodu: rkagp0

Eğer referans kodunu girmekle uğraşmadan doğrudan bir link ile Chiliz referans kodu kullanmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Chiliz Referans Sistemi; çift taraflı kazanç sistemi sunarak hem referans sahiplerine hem de referansla üye olan kişilere avantajlar sunmaktadır.

Chiliz Referans Kodu Ne İşe Yarar?

Chiliz referans kodu, diğer borsalarda olduğu gibi borsada yapılan tüm işlemlerde komisyon ve işlem ücreti indirimi sağlamaktadır.

Sizin için yukarıda paylaştığımız referans kodu, Chiliz’in en yüksek komisyon indirimi sağlayan referans kodudur.

Başka bir konu ise tüm kripto borsalar gibi Chiliz de size referans kodu girmenizi zorunlu tutmaz. Yani referans kodu girmeden de Chiliz Borsası’na üye olabilirsiniz ama bu durum size hiçbir avantaj sağlamayacaktır ve tamamen Chiliz Borsası’nın işine gelen bir durumdur.

Chiliz’e kayıt olurken hiçbir referans kodu kullanmazsanız, yapacağınız tüm alım, satım, transfer, vadeli işlemler, staking gibi işlemlerde 0 (sıfır) indirim alırsınız ve referans kodu ile sağlayabileceğiniz tüm indirimlerin tamamı Chiliz Borsası’na kalır ve Chiliz, bu komisyonları kimseyle paylaşmaz.

Bu durumdan dolayı Chiliz de referans kodu girilmesini açıkça belirtmese de istemez ve referans kodu olmadan üye olan kullanıcılar daha kârlıdır. Yani anlaşılması gereken şudur ki hiç referans kodu ile üye olmamaktansa bir referans kodu ile üye olmak her zaman avantajlıdır.

Chiliz Referans Kodu Nasıl Kullanılır?

Chiliz Referans Kodu (Davet Kodu): rkagp0

Chiliz referans kodunu kullanabilmek için yani üyeliğe Chiliz referans kodu ekleme özelliği için yalnızca tek seçenek bulunmaktadır. O da referans kodu vasıtasıyla kayıt olmaktır.

Bu tek seçenekle Chiliz Borsası’na referans kodu ile kayıt olma şansı bulunmaktadır ancak Chiliz referans kodu nerede kullanılır diye sorulacak olursa bu sorunun cevabı tektir; yalnızca kayıt sayfasında kullanılabilir.

Eğer bilgisayar üzerinden Chiliz Borsası’na %40 indirimli referans kodu ile kayıt olmak istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  1. Chiliz resmî web sitesine direkt giriş yapıp Kaydol butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada gerekli bilgileri doldurup Davet Kodu (İsteğe Bağlı) alanına rkagp0 kodunu ekleyin. Eğer davet kodunun otomatik yazılmış haliyle direkt kayıt sayfasına gitmek isterseniz buraya tıklayın.
  2. Kayıt sayfasında istenen bilgileri girin ve son olarak kullanım şartları ile gizlilik sözleşmesi için yer alan onay alanında “Okudum ve kabul ettim” yazan kısmı işaretleyip kayıt işlemini tamamlayın.

Yukarıdaki adımları izleyerek ister bilgisayardan ister mobilden Chiliz referans kodu ekleme işlemini başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

Chiliz Referans Kodu ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bu alanda Chiliz referans kodu veya kodlarıyla ilgili en çok merak edilen ve sorulan soruların cevaplarını paylaşmaya çalışacağız.

Chiliz Referans Sistemi Nedir?

Chiliz Referans Sistemi; Chiliz üyelerinin sahip olduğu ve Chiliz Borsası üzerindeki özel bir sistemdir. Bu referans sistemi ile sevdiklerinizi veya çevrenizi Chiliz Borsası‘na kayıt ederek işlem ücreti ve komisyon indirimi avantajı sağlayabilirsiniz.

Chiliz Referans Kodu Ekleme Nasıl Yapılır?

Chiliz referans kodu nasıl eklenir sorusunun cevabı olarak Chiliz referans kodu ekleme işlemi oldukça basittir. Tek yapılması gereken kayıt sayfasına yukarıda verdiğimiz link aracılığı ile gitmek veya yine yukarıda verilen referans kodunu girerek kayıt işlemini tamamlamaktır.

Chiliz referans kodu ekleme mobil ve bilgisayar üzerinden değişiklik göstermemektedir. Sadece kayıt sayfasına gidiş yolunu bilmek yeterli olacaktır.

Chiliz Referans Kodu Eklemeyi Unuttum, Ne Yapmalıyım?

Eğer kayıt aşamasında Chiliz referans kodu ekleme işlemi yapmayı unuttuysanız bu durumda iki seçeneğiniz bulunuyor. Ya hesabınızı herhangi bir referans kodu ve avantajı olmadan kullanmaya devam edeceksiniz ya da yeni bir hesap oluşturup bu kez referans kodunu girerek kaydınızı tamamlayacaksınız.

Chiliz Referans Kodu Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Eğer bir referans kodu ile Chiliz kaydı yaptıysanız kayıt olduğunuz referans kodunu hesabınızdan silemezsiniz. Chiliz Borsası referans kodunu silmenin bir avantajı olmayacağı gibi eğer çok rahatsız olursanız yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.

Chiliz Davet Kodu Nedir?

Chiliz referans kodu aynı zamanda Chiliz davet kodu olarak da geçmektedir. Hatta Chiliz Referans Sistemi‘nin bir diğer adı Chiliz Davet Sistemi‘dir. Her ne kadar farklı isimler kullanılsa da iki isim de aynı amaca hizmet etmektedir. Yani Chiliz Borsası referans kodu ile Chiliz Borsası davet kodu aynı şeydir.

Chiliz Referans Kodu Sonradan Ekleme Yapılabilir Mi?

Chiliz referans kodu sadece kayıt aşamasında eklenebilir. Bu nedenle de kayıt olduktan sonra ve hali hazırda kullanılan bir hesaba ait işlem yapılamaz. Yani Chiliz referans kodu sonradan ekleme ve değiştirme şansı bulunmamaktadır.

Chiliz Borsası Nasıl Kullanılır?

Chiliz Borsası için detaylı bir kullanım rehberine ihtiyacınız var ise Chiliz Borsası ve Detaylı Kullanma Rehberi başlıklı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_k_n
Şaşkın
0
hasta
Hasta
Chiliz Referans Kodu (Davet Kodu): rkagp0

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. Chiliz referans kodu ve sağladığı yararlar hakkında mükemmel bir makale olmuş gerçekten harikasınız çok teşekkürler

    Cevapla
  2. Verdiğiniz bilgiler çok yerinde ve güzel yaaa

    Cevapla