Ass Finance Coin Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır?

Ass Finance Coin Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gün geçmiyor ki kripto para ve token dünyasına yeni bir kripto varlık katılmasın! Ass Finance ya da daha çok bilinen adıyla Ass Coin de kripto varlık dünyasına katılan ve kısa zamanda dikkatleri üzerine çeken bir token olmayı başaran bir proje olarak karşımıza çıkıyor.

Bu içeriğimizde Ass Finance Coin nedir ve Ass Finance Coin nasıl, nereden alınır gibi en çok merak edilen soruların cevaplarını vermeye çalışacağız.

Ass Finance Coin Nedir?

Ass Finance; Kanadalı bir hemşire tarafından kadınların sorunlarına dikkat çekmek üzere oluşturulmuş şaka ve topluluk odaklı bir kripto projesidir.

Ass Coin olarak da lanse edilen ve CryptoLiv adını kullanan 26 yaşındaki Kanadalı bir hemşire tarafından oluşturulan Ass Finance’ın adıyla ilk karşılaştığınızda Ass kelimesinden dolayı bir ön yargı oluşabilir. Çünkü Ass kelimesi İngilizce de argo olarak Kalça anlamına gelmektedir ancak Ass Coin’deki Ass kelimesi bir kısaltmadır.

Ass Coin ne demek diye soracak olursanız da İngilizce Australian Safe Shepherd kelimelerinin ilk harflerinin kısaltmasından meydana gelmektedir ve Türkçe anlamı Avustralya Güvenli Çoban anlamını taşımaktadır.

Çıktığı ilk andan bugüne ciddi bir yatırımcı kitlesi kazanan ve yatırımcılarına ciddi kârlar kazandıran Ass Finance, kurucusu olan hemşire tarafından kadın haklarını güçlendirme hedefi ve kadınların DeFi alanına girmesini teşvik etme amacıyla oluşturulmuştur. Başlangıçta Dogecoin tarafından başlatılan mem coin akımına ve topluluk odaklı kullanıma odaklansa da daha sonradan böyle bir hedef belirlenmiştir.

Kısa vadede elde ettiği yükseliş, yatırımcı sayısı ve kazandırdığı kâr oranı ile zaten bir anda popülerlik kazanan Ass Finance (Ass Coin) son olarak da kurucusunun Ass Coin’in cinsel içerikli web sitelerinde ödeme aracı olarak kullanılabilmesi için birkaç şirketle görüşmesini söylemesinin ardından daha çok konuşulmaya başladı.

Kurucu hemşire, Ass Finance Coin’in cinsel içerikli web sitelerinde ödeme aracı olarak kullanılma isteğini, kadın haklarını güçlendirme ve kadınlara yönelik sorunlara dikkat çekme amacıyla gerçekleşmesini istediğini açıkladı. Ancak birçok kişi tarafından kadınların haklarına ve onuruna zarar veren ve hakaret eden bir hareket olduğu gerekçesiyle tepki gösterdi ve kurucuya ölüm tehditleri savurdu.

Kadın haklarının yanı sıra dünya sorunlara da odaklanan ve birkaç bağış etkinliği planlayan Ass Finance’ın kurucusu, kendi açıklamalarına göre sosyal medyada gelen yoğun istek üzerine Ass Finance ve Ass Coin projesini kurduğunu, Elon Musk’ın Dogecoin’e verdiği popülerlik dolayısıyla da köpek temasını seçtiğini söyledi.

Binance Smart Chain (BSC) ekosisteminde yer alan bir token birimi olan Ass Coin, her alım ve satım işleminden %5’lik kesinti yaparak bu kesintiyi hali hazırda elinde Ass Finance Coin tutan yatırımcılara dağıtır. Dolaşımdaki arzı bilinmeyen Ass Coin’in toplam arzı 10.000.000.000.000.000 (10 Katrilyon) olarak ayarlanmıştır ve bu yazı yazıldığı tarihteki toplam yatırımcı sayısı 277.000 olarak görünmektedir.

ASS Finance Coin Nereden Alınır?

Ass Finance (Ass Coin) satın alabilmek için temelde iki seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler ise şu şekildedir:

  1. Ass Finance Coin listelemesi yapan kripto borsalardan satın almak,
  2. PancakeSwap platformu üzerinden satın almak.

Hali hazırda birkaç kripto borsa tarafından listelenmiş olan Ass Coin, kolaylıkla kripto borsalardan da satın alınabilmektedir ancak Trust Wallet ya da MetaMask gibi bir cüzdanda tutmak isteyen yatırımcılar, PancakeSwap üzerinden de Ass Finance Coin satın alabilirler. Yani özetle Ass Coin nereden alınır sorusunun cevabı kripto borsalar ya da PancakeSwap olarak verilebilir.

Ass Finance Coin Nasıl Alınır?

Eğer bir kripto borsa üzerinden Ass Coin nasıl alınır merak ediyorsanız, Ass Finance Coin satın almak için aşağıdaki adımları izleyerek Ass Coin listelemesi yapan MEXC Borsası’ndan Ass Finance satın alabilirsiniz:

  1. MEXC Borsası hesabınıza giriş yapın. Eğer MEXC Borsası’nda hesabınız yoksa hemen açmak için buraya tıklayın.
  2. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Ass Coin satın almak istediğiniz miktarda hesabınıza transfer yapın. Uygun transfer ücretinden dolayı Tron (TRX) kripto para birimini seçebilirsiniz.
  3. Hesabınıza para yatırdıktan sonra bakiyenizi Market sayfasına giderek USDT para birimine çevirin.
  4. Tekrar Market sayfasına gidin ve arama bölümünden ASS araması yaparak ASS/USDT paritesini seçin.
  5. Açılan sayfada satın almak istediğiniz miktarı belirleyerek Buy ASS butonuna tıklayarak satın alma işlemini gerçekleştirin.

MEXC Borsası’nın kullanımı hakkında desteğe ihtiyacınız var ise aşağıdaki başlığa tıklayarak destek alabilirsiniz.

MEXC Borsası ve Detaylı Kullanma Rehberi

Ass Finance Coin ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümde Ass Finance veya diğer adıyla Ass Coin hakkında en çok sorulan sorulara cevap vermeye çalışacağız. Bu bölüm sizden gelen talepler ve sorular doğrultusunda düzenli olarak güncellenecektir.

Ass Coin Nedir?

Ass Coin, Ass Finance projesine ait olan kripto varlıktır. Her ne kadar adında coin yani kripto para ibaresi geçse de aslında Ass Finance bir token birimidir.

Ass Coin Binance Borsası’nda Listelendi Mi?

Ass Coin, Binance Borsası’nda henüz listelenmedi ancak yakın dönemdeki söylentilere göre Ass Coin’in Binance Borsası’nda listelenme ihtimali baya yüksek görünüyor.

Ass Coin Geleceği Olan Bir Kripto Varlık Mı?

Topluluk odaklı bir token olan Ass Finance, özellikle yatırımcıları tarafından el üstünde tutulmakta ve ileride çok ciddi kazançlar sağlayacağına inanılmaktadır.

Ass Coin Yorum ve Görüşleri Nasıl?

Oldukça pozitif ve gelecek vaat ettiği yönde yorumları olan Ass Finance Coin, genel anlamda iyi yorumlara sahip olup neredeyse hiç olumsuz yoruma sahip değildir.

Ass Coin Cinsel İçerikli Bir Kripto Varlık Mı?

Cinsel içerikli web siteleri ile ödeme sistemi olarak kullanılması yönünde görüşmeleri olan Ass Coin, cinsel içerikli bir kripto varlık değildir ancak kurucusunun hem kripto varlığın değerini arttırmak hem de kadınlara yönelik haklara dikkat çekmek istemesi üzerine böyle bir karar alınmıştır.

Ass Finance Coin’in Resmî ve Takip Edilebilir Hesapları

Ass Finance Coin Resmî Web Sitesi
https://www.assfinance.com

Ass Finance Coin Telegram
https://t.me/asstokens

Ass Finance Coin Discord
https://discord.com/invite/DysyDUuxN3

Ass Finance Coin Twitter
https://twitter.com/assfinance

Ass Finance Coin Reddit
https://www.reddit.com/r/ASSfinance/

Ass Finance Coin CoinMarketCap
https://coinmarketcap.com/tr/currencies/australian-safe-shepherd/

Ass Finance Coin CoinGecko
https://www.coingecko.com/tr/coins/australian-safe-shepherd

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_k_n
Şaşkın
0
hasta
Hasta
Ass Finance Coin Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir