Kishu Inu (KISHU) Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır?

Kishu Inu (KISHU) Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Token popülaritesinin kripto paralara oranla giderek arttığı son dönemde bazı token birimleri de bir adım öne çıkmayı başarıyor. Kishu Inu (KISHU) da öne çıkmayı başaran token birimi olup beraberinde Kishu Inu nedir, Kishu Inu nereden alınır, Kishu Inu nasıl alınır gibi soruları popüler yapmaya başladı.

Bu yazımızda Kishu Inu (KISHU) tam olarak nedir ve nereden, nasıl alınır gibi tüm soruların cevaplarını paylaşmaya çalışacağız.

Kishu Inu (KISHU) Nedir?

Kishu Inu (KISHU), topluluk odaklı oluşturulmuş bir mem (internet geyiği) token birimidir.

17 Nisan 2021’de piyasaya sürülen ve tamamen topluluk odaklı olarak oluşturulan ve merkeziyetsiz bir yapıya sahip olan Kishu Inu (KISHU) canlı ve eğlenceli bir topluluk hedeflemektedir.

Adını bir köpek cinsi olan Kishu Inu’dan alan KISHU, Ethereum blok zincirinde ERC 20 ağında oluşturulmuştur ve yatırımcılarını anında ödüllendirmek üzere ayarlanmıştır.

Sembolü $KISHU olan Kishu Inu’nun toplam arzı 100 katrilyon olup bu yazının yazıldığı an itibariyle 0,796 milyar piyasa hacmi ve 135.000 yatırımcısı bulunmaktadır. Yapılan her işlem sonrası %2’lik bir kesinti yapan ve bu kesintiyi mevcut yatırımcılara dağıtan Kishu Inu, bu sayede yatırımcılarını ödüllendirmek üzerine kurgulanmıştır.

Güvenlik noktasında ise KISHU, resmî web sitesi üzerinden üçüncü taraf güvenlik şirketleri tarafından denetlenerek güvenli olarak değerlendirildiklerini belirtmektedirler.

Kishu Swap Nedir?

Kishu Swap, Kishu Inu’ya ait olan merkeziyetsiz bir alım, satım ve takas sistemidir.

DEX adı verilen ve açılımı Decentralized Exchange olan bu merkeziyetsiz sistem ile Kishu Inu (KISHU), yatırımcılarına KISHU Token ile birlikte diğer kripto para ve token birimlerini alım ve satım imkânı sunmaktadır.

Dünyanın en güvenilir ve önde gelen sistemlerinden biri olan UniSwap tarafından desteklenen Kishu Swap, kullanıcılarına yani yatırımcılarına özel imkanlar da sunmak üzere geliştirilmektedir.

Kishu Inu (KISHU) Nereden Alınır?

Kishu Inu veya diğer adıyla KISHU Token alabilmek için iki temel seçenek bulunmaktadır. Bunlardan birisi UniSwap likidite havuzundan almak iken diğeri ise Kishu Inu listeleyen borsalar üzerinden satın almaktır.

Kishu Inu listeyelen kripto borsalardan KISHU Token almak UniSwap sistemine göre çok daha kolay ve hızlıdır. Kripto borsalardan Kishu Inu almanın tek küçük dezavantajı, %2’lik her işlem sonrası yatırımcılara dağıtılan KISHU Tokenlar, kripto borsalarda anında hesaba geçmemekte ve belli periyotlarda hesaplara dağıtılmaktadır.

UniSwap sisteminden Kishu Inu almak borsalardan almaya göre daha zor ve karmaşıktır ancak avantajından bahsedecek olursak ödül olarak kazanılan KISHU Tokenlar, UniSwap sisteminden alınırsa anında hesaba geçmektedir.

Kishu Inu (KISHU) Nasıl Alınır?

Eğer bir kripto borsa üzerinden Kishu Inu yani KISHU Token almak istiyorsanız birden fazla kripto borsa seçeneği mevcuttur. Birden fazla seçenek olsa da hem Kishu Inu için hem de ileride yeni çıkacak kripto para ve token birimleri için tavsiyemiz Gate.io borsası olacaktır.

Gate.io borsasından Kishu Inu (KISHU Token) alabilmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  1. Gate.io borsasındaki hesabınıza giriş yapın. Eğer hesabınız yoksa komisyon indirimli hesabınızı oluşturmak için buraya tıklayın.
  2. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra eğer para yatırmanız gerekiyorsa hesabınıza aktarım sağlayın. Gate.io borsasının detaylı kullanımı ile ilgili şu içeriğimizi inceleyebilirsiniz: Gate.io Borsası ve Detaylı Kullanma Rehberi
  3. Para aktarımı yaptıysanız veya hesabınıza para varsa Trade bölümüne gelin ve burada arama kısmından KISHU/USDT paritesini bulun ve seçin.
  4. Seçim yaptıktan sonra KISHU Al (Buy KISHU) kısmından satın almak istediğiniz miktarda KISHU Token satın alabilirsiniz.

Kishu Inu (KISHU) ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümde Kishu INU veya KISHU Token ile ilgili en çok sorulan soruların ve merak edilen konuların cevaplarını paylaşacağız. Bu bölüm sizden gelen talep ve sorular doğrultusunda düzenli olarak güncellenecektir.

Kishu Inu Coin Nedir?

Kishu Inu Coin aslında Kishu Inu Token veya KISHU Token biriminin kullanıcılar arasında oluşturulmuş bir adıdır ve yanlış bir kullanımdır. Kishu Inu bir coin yani kripto para değil bir token birimidir. Dolayısıyla Kishu Inu Coin nedir, Kishu Inu Coin nasıl alınır, Kishu Inu Coin hangi borsada gibi tüm aramalar ve sorgulamalar aynı sonuca çıksa da hatalıdır.

Kishu Inu Hangi Borsada Var?

Kishu Inu birçok borsada listelenmiş durumdadır ancak bizim tavsiyemiz Gate.io borsasından alınması olacaktır. Çünkü düşük komisyon oranları ve yeni çıkan kripto para ve token birimlerine sağladığı öncelik ile Gate.io borsası fırsat yatırımcıları için en ideal kripto borsadır.

Gate.io borsasında hesabınız yoksa hemen hesap oluşturmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kishu Inu Fiyatı Nedir? Fiyat Grafiğini Nasıl Görebilirim?

Kishu Inu güncel ve anlık fiyat bilgisini görebilmek için ve ayrıca yine güncel olarak Kishu Inu piyasa değeri, Kishu Inu hacmi ve Kishu Inu grafiğini görmek için buraya tıklayın.

Kishu Inu Geleceği Olan Bir Varlık Mı?

Kishu Inu geleceği konusunda konuşmak için henüz çok erken ancak şunu söyleyebiliriz ki kısa zamanda bu kadar popüler olabilen bir token eğer çizgisini bozmazsa ileride güzel bir gelecek sunabilir.

Kishu Inu Yorumları Nasıl?

Kishu Inu yorum açısından oldukça zengindir çünkü hali hazırda ciddi bir takipçi kitlesi bulunmaktadır. Yorumları değerlendirecek olursak Kishu Inu ağırlıklı olarak çok olumlu yorumlara sahiptir.

Kishu Inu (KISHU)’nun Resmî ve Takip Edilebilir Hesapları

Kishu Inu (KISHU) Resmî Web Sitesi
https://kishu.finance/

Kishu Inu (KISHU) Telegram
https://t.me/kishuinucommunity

Kishu Inu (KISHU) Reddit
https://www.reddit.com/r/KishuInu/

Kishu Inu (KISHU) Twitter
https://twitter.com/InuKishu

Kishu Inu (KISHU) Instagram
https://www.instagram.com/inukishu/

Kishu Inu (KISHU) GitHub
https://github.com/Kishu-Inu/Kishu-Inu-Contracts

Kishu Inu (KISHU) CoinMarketCap
https://coinmarketcap.com/tr/currencies/kishu-inu/

Kishu Inu (KISHU) CoinGecko
https://www.coingecko.com/tr/coins/kishu-inu

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_k_n
Şaşkın
0
hasta
Hasta
Kishu Inu (KISHU) Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir