KuCoin Referans Kodu: rJHLTBF

KuCoin Referans Kodu: rJHLTBF
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto borsa kullanıcıları, genellikle birden fazla kripto borsa kullansalar da kullanacakları ana borsayı KuCoin gibi en iyi borsalar arasından seçmektedirler. KuCoin, rağbet gören bir borsa olduğundan KuCoin Referans Kodu da en çok ihtiyaç duyulan ve araştırılan kripto borsa referans kodları arasında başı çekmektedir.

KuCoin her ne kadar büyük bir borsa olsa da KuCoin Borsası referans kodu bulmak diğer borsalara nazaran biraz daha zordur çünkü kullanıcılar ağırlıklı olarak Binance, Gate.io gibi ezberlenmiş borsaları tercih etmektedir ancak KuCoin Borsası‘nın avantajlarının farkında olan kullanıcılar KuCoin referans kodu arayışını yapmaktadırlar.

KuCoin Referans Kodu Nedir?

KuCoin Referans Kodu, KuCoin Borsası’nda tüm işlemlerde komisyon ve işlem ücreti indirimi sağlayan koddur.

Eğer KuCoin referans kodu avantajları hakkında bilgi sahibiyseniz ve sadece bir referans kodu arayışınız varsa aşağıdaki KuCoin referans kodu ile indirim avantajı yakalayabilirsiniz.

KuCoin Referans Kodu: rJHLTBF

Eğer referans kodunu girmekle uğraşmadan doğrudan bir link ile KuCoin referans kodu kullanmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

KuCoin Referans Sistemi; hem referans kodu sahiplerine hem de referans sistemi dahilinde üye olan kişilere kattığı avantajlardan dolayı kripto borsa kullanıcılarını tercih etmektedir.

KuCoin tüm kullanıcılara KuCoin referans kodu oluşturma seçeneği sunmaktadır. Sunulan referans kodu ile de eş, dost, arkadaş gibi yakın çevresini kayıt etmek isteyen kullanıcılar standart olarak %20’ye kadar referans indirimi sağlamakta veya %20’ye kadar referans kazancı sağlamaktadır.

KuCoin Referans Kodu Ne İşe Yarar?

KuCoin referans kodu, diğer borsalarda olduğu gibi borsada yapılan tüm işlemlerde komisyon ve işlem ücreti indirimi sağlamaktadır.

Sizin için yukarıda paylaştığımız referans kodu, KuCoin’in en yüksek komisyon indirimi sağlayan referans kodudur.

Başka bir konu ise tüm kripto borsalar gibi KuCoin de size referans kodu girmenizi zorunlu tutmaz. Yani referans kodu girmeden de KuCoin Borsası’na üye olabilirsiniz ama bu durum size hiçbir avantaj sağlamayacaktır ve tamamen KuCoin Borsası’nın işine gelen bir durumdur.

KuCoin’e kayıt olurken hiçbir referans kodu kullanmazsanız, yapacağınız tüm alım, satım, transfer, vadeli işlemler, staking gibi işlemlerde 0 (sıfır) indirim alırsınız ve referans kodu ile sağlayabileceğiniz tüm indirimlerin tamamı KuCoin Borsası’na kalır ve KuCoin, bu komisyonları kimseyle paylaşmaz.

Bu durumdan dolayı KuCoin de referans kodu girilmesini açıkça belirtmese de istemez ve referans kodu olmadan üye olan kullanıcılar daha kârlıdır. Yani anlaşılması gereken şudur ki hiç referans kodu ile üye olmamaktansa bir referans kodu ile üye olmak her zaman avantajlıdır.

Hiç referans kodu olmadan KuCoin’e üye olmak yerine referans kodu ile üye olmak avantajlı olsa da bu noktada bir de referans kodunun işlevselliği devreye girmektedir ve kullanılan referans kodu KuCoin referans kodları arasındaysa alacağınız indirim maksimum %20’dir.

KuCoin Referans Kodu Nasıl Kullanılır?

KuCoin Referans Kodu: rJHLTBF

KuCoin referans kodunu kullanabilmek için yani üyeliğe KuCoin referans kodu ekleme özelliği için iki seçenek bulunmaktadır.

  1. Referans kodu linki vasıtasıyla kayıt olmak,
  2. Manuel olarak referans kodunu girerek kayıt olmak.

İki seçenekle de KuCoin Borsası’na referans kodu ile kayıt olma şansı bulunmaktadır ancak KuCoin referans kodu nerede kullanılır diye sorulacak olursa bu sorunun cevabı tektir; yalnızca kayıt sayfasında kullanılabilir.

Eğer bilgisayar üzerinden KuCoin Borsası’na %20 indirimli referans kodu ile kayıt olmak istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  1. KuCoin resmî web sitesine giriş yapın ve ardından Kaydol butonuna tıklayın. Eğer direkt kayıt sayfasına gitmek isterseniz buraya tıklayın.
  2. Kayıt sayfasında istenen bilgileri girin ve Referans Kodu (İsteğe bağlı) veya sayfa İngilizce açıldıysa Referral Code (Optional) yazan kısma rJHLTBF referans kodunu girin ve Kaydol / Sign Up butonuna tıklayarak hesap oluşturun. Eğer link aracılığı ile kayıt sayfasına gittiyseniz bu kod otomatik eklenecektir.

Yukarıdaki adımları izleyerek ister bilgisayardan ister mobilden KuCoin referans kodu ekleme işlemini başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

KuCoin Referans Kodu ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bu alanda KuCoin referans kodu veya kodlarıyla ilgili en çok merak edilen ve sorulan soruların cevaplarını paylaşmaya çalışacağız.

KuCoin Referans Sistemi Nedir?

KuCoin Referans Sistemi; KuCoin üyelerinin sahip olduğu ve KuCoin Borsası üzerindeki özel bir sistemdir. Bu referans sistemi ile sevdiklerinizi veya çevrenizi KuCoin borsasına kayıt ederek işlem ücreti ve komisyon indirimi avantajı sağlayabilirsiniz.

KuCoin Referans Kodu Ekleme Nasıl Yapılır?

KuCoin referans kodu nasıl eklenir sorusunun cevabı olarak KuCoin referans kodu ekleme işlemi oldukça basittir. Tek yapılması gereken kayıt sayfasında Referans Kodu (İsteğe Bağlı) veya İngilizce kullanıyorsanız Referral Code (Optional) yazan alana elinizdeki referans kodunu eklemektir.

KuCoin referans kodu ekleme mobil ve bilgisayar üzerinden değişiklik göstermemektedir. Sadece kayıt sayfasına gidiş yolunu bilmek yeterli olacaktır.

KuCoin Referans Kodu Eklemeyi Unuttum, Ne Yapmalıyım?

Eğer kayıt aşamasında KuCoin referans kodu ekleme işlemi yapmayı unuttuysanız bu durumda iki seçeneğiniz bulunuyor. Ya hesabınızı herhangi bir referans kodu ve avantajı olmadan kullanmaya devam edeceksiniz ya da yeni bir hesap oluşturup bu kez referans kodunu girerek kaydınızı tamamlayacaksınız.

KuCoin Referans Kodu Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Eğer bir referans kodu ile KuCoin kaydı yaptıysanız kayıt olduğunuz referans kodunu hesabınızdan silemezsiniz. KuCoin Borsası referans kodunu silmenin bir avantajı olmayacağı gibi eğer çok rahatsız olursanız yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.

KuCoin Referans Kodu Sonradan Ekleme Yapılabilir Mi?

KuCoin referans kodu sadece kayıt aşamasında eklenebilir. Bu nedenle de kayıt olduktan sonra ve hali hazırda kullanılan bir hesaba ait işlem yapılamaz. Yani KuCoin referans kodu sonradan ekleme ve değiştirme şansı bulunmamaktadır.

KuCoin Referans Kodu Oluşturma İşlemi Nasıl Yapılır?

Eğer kendinize ait bir KuCoin referans kodu oluşturmak isterseniz bunun için KuCoin web sitesine veya mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra menüden Referans Kimliğim sayfasına giderek KuCoin referans kodu oluşturabilirsiniz. Oluşturacağız kod ile de yakın çevrenizi davet ederek ilgili koda KuCoin referans ekleme yapabilirsiniz.

Ayrıca KuCoin referans kodu nerede olur diye soranlar için yine aynı sayfadan KuCoin referans kodu öğrenme işlemi de yapılmaktadır. Yani daha önce oluşturulmuş referans kodlarını da görmeniz mümkündür.

KuCoin Borsası Nasıl Kullanılır?

KuCoin Borsası için detaylı bir kullanım rehberine ihtiyacınız var ise KuCoin Borsası ve Detaylı Kullanım Rehberi başlıklı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_k_n
Şaşkın
0
hasta
Hasta
KuCoin Referans Kodu: rJHLTBF