Bitci Referans Kodu (Referans Numarası)

Bitci Referans Kodu (Referans Numarası)
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitci Borsası, fan token akımının Türkiye’den çıkan ve global anlamda duyulan en önemli temsilcilerinden biridir. Hal böyleyken de Bitci referans kodu, Bitci Borsası referans kodu terimleri Bitci Borsası‘na kayıt olmak isteyen yerli ve yabancı birçok kullanıcı tarafından en çok aranan terimlerden biridir.

Bitci Referans Kodu Nedir?

Bitci Referans Kodu, Bitci Borsası‘ndaki işlem ücretleri ve komisyon giderlerinde indirim sağlayan bir referans kodudur.

Eğer Bitci referans kodu avantajları hakkında bilgi sahibiyseniz ve sadece bir referans kodu arayışınız varsa aşağıdaki %25 indirimli Bitci referans kodu ile indirim avantajı yakalayabilirsiniz.

Bitci Referans Kodu: 5953bafd-3a62-4816-a967-12fc7d403f0b

Eğer referans kodunu girmekle uğraşmadan doğrudan bir link ile %25 indirimli Bitci referans kodu kullanmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Bitci Referans Programı hem referans kodu sahiplerine hem de referans sistemi dahilinde üye olan kişilere kattığı avantajlardan dolayı kripto borsa kullanıcıları tarafından sıkça incelenmektedir.

Aslında Bitci Borsası tüm kullanıcılara bir referans kimliği sunmaktadır. Sunulan referans kimliği ile de eş, dost, arkadaş gibi yakın çevresini kayıt etmek isteyen kullanıcılar standart olarak %25’e kadar referans indirimi sağlamakta veya %25’e kadar referans kazancı sağlamaktadır.

Bitci Referans Kodu Ne İşe Yarar?

Bitci referans kodu, diğer borsalarda olduğu gibi borsada yapılan tüm işlemlerde komisyon ve işlem ücreti indirimi sağlamaktadır.

Sizin için yukarıda paylaştığımız referans kodu, Bitci’nin en yüksek komisyon indirimi sağlayan referans kodudur ve %25 oranında işlem ücreti ve komisyon indirimi sağlamaktadır.

Başka bir konu ise tüm kripto borsalar gibi Bitci Borsası da size referans kodu girmenizi zorunlu tutmaz. Yani referans kodu girmeden de Bitci Borsası’na üye olabilirsiniz ama bu durum size hiçbir avantaj sağlamayacaktır ve tamamen Bitci Borsası’nın işine gelen bir durumdur.

Bitci’ye kayıt olurken hiçbir referans kodu kullanmazsanız, yapacağınız tüm alım, satım, transfer, vadeli işlemler, staking gibi işlemlerde 0 (sıfır) indirim alırsınız ve referans kodu ile sağlayabileceğiniz tüm indirimlerin tamamı Bitci Borsası’na kalır ve Bitci, bu komisyonları kimseyle paylaşmaz.

Bu durumdan dolayı Bitci de referans kodu girilmesini açıkça belirtmese de istemez ve referans kodu olmadan üye olan kullanıcılar daha kârlıdır. Yani anlaşılması gereken şudur ki hiç referans kodu ile üye olmamaktansa bir referans kodu ile üye olmak her zaman avantajlıdır.

Hiç referans kodu olmadan Bitci’ye üye olmak yerine referans kodu ile üye olmak avantajlı olsa da bu noktada bir de referans kodunun işlevselliği devreye girmektedir. Eğer kullanılan referans kodu standart %25’lik indirim sağlayan Bitci referans kodları arasındaysa alacağınız indirim maksimum %25’dir.

Bitci Referans Kodu Nasıl Kullanılır?

Bitci Referans Kodu (Referans Numarası)

Bitci Borsası‘na nasıl kayıt olacağınızı ve nasıl elde ettiğiniz Bitci referans kodunu kullanacağınızı merak ediyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  1. Doğrudan Bitci Borsası kayıt adresine gitmek için buraya tıklayın.
  2. Manuel olarak referans kodu girip üye olacaksanız Bitci.com adresine gidip üstteki menüden Borsa bağlantısına tıklayın.
  3. Açılan sayfada sağ üstten Üye Girişi butonuna tıklayıp ardından açılan sayfadan en alttaki Ücretsiz Hesap Oluştur bağlantısına tıklayın.
  4. Karşınıza gelen kayıt formundaki bilgileri doldurun ve Referans Numarası (İsteğe Bağlı) yazan bağlantıya tıklayarak açılan alana 5953bafd-3a62-4816-a967-12fc7d403f0b kodunu yapıştırıp Hesap Oluştur butonuna tıklayın.

Eğer mobil uygulamadan kayıt oluşturacaksanız Bitci mobil uygulamasını açtıktan sonra alttaki sekmelerden Hesap yazana tıklayın ve hesap oluşturma adımlarını takip ederek Referans Numarası istenen kısma 5953bafd-3a62-4816-a967-12fc7d403f0b kodunu yapıştırın.

İster mobil uygulamadan isterseniz de bilgisayar üzerinden kayıt olun ama mutlaka referans kodu ile kayıt olun. Çünkü referans kodu olmadan kayıt olmanın size hiçbir avantajı olmayacağı gibi referans kodu kullanarak kayıt olduğunuz takdirde özellikle de sürekli işlem yapan birisiyseniz avantajını ciddi anlamda göreceksiniz.

Bitci Referans Kodu ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bu alanda Bitci Borsası referans kodu ve Bitci Borsası Referans Programı ile ilgili en sık sorulan soruların cevaplarını vermeye çalışacağız.

Bitci Referans Programı Nedir?

Bitci Referans Programı, referans sistemi aracılığıyla hem referans sahiplerine hem de referans kodunu kullanan kullanıcılara avantaj sağlayan bir programdır.

Bitci Referans Kodu Nasıl Alınır?

Bitci referans kodu aslında tüm herkese atanan bir kod sistemidir ve sisteme giriş yaptıktan sonra üst menüden Referans Programı bağlantısına tıklayan herkes kendine özel bir Bitci referans kodu edinebilmektedir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_k_n
Şaşkın
0
hasta
Hasta
Bitci Referans Kodu (Referans Numarası)

Yorumlar kapalı.