Bitget Referans Kodu (Davetiye Kodu): np7k

Bitget Referans Kodu (Davetiye Kodu): np7k
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitget Borsası, tüm dünyada yükselen bir ivme ile hem adını hem de kullanıcı sayısını arttırırken Türkiye’de yeni yeni yer almaya ve tanınmaya başlamıştır. Dolayısıyla da Bitget referans kodu araştırması da tercihini Bitget kripto borsasından yapmak isteyen ve hesap oluşturmak isteyen kişilerin son zamanlarda en çok araştırdığı şeylerden biri olmaya başladı.

Bilenlerin yoğunlukta olduğu bir kripto dünyasından söz etsek de yine de bu dünyada yeni olan ve Bitget Borsası‘nı kullanmak isteyen kişiler için Bitget referans kodu nedir sorusunun cevabını ve Bitget Referans Programı‘nın avantajlarını tüm detaylarıyla anlatmaya çalışacağız.

Bitget Referans Kodu Nedir?

Bitget Referans Kodu, Bitget Borsası’nda yapılan al & sat işlemlerinde komisyon ve işlem ücreti tasarrufu sağlayan ve Bitget referans programına dahil olan bir koddur.

Detaylı bir şekilde anlatmadan önce eğer Bitget referans kodu ile ilgili tüm detayları biliyorsanız ve yalnızca bir referans koduna ihtiyacınız var ise aşağıdaki kodu gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz:

Bitget Referans Kodu: np7k

Yukarıda paylaşılan kodu kayıt sayfasında gireceğiniz alanı göremiyorsanız, otomatik olarak kayıt sayfasında çıkması için buraya tıklayabilirsiniz. Ek olarak mobil uygulamada yine bu alan açılmıyorsa kayıt işlemini bu linke tıklayıp mobil tarayıcıdan yaparak mobil uygulamaya giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

Bir referans kodu ile kripto borsalara kayıt olmanın avantajını Bitget Borsası da oluşturduğu referans programı ile tüm kullanıcılarına sunmuştur. Bu referans programı avantajlarından faydalanabilmek için mutlaka ama mutlaka bir referans kodu aracılığı ile kripto borsalara kayıt olmak herkesin avantajınadır.

Bitget Davetiye Kodu Nedir?

Bitget Davetiye Kodu, Bitget Borsası’nın referans sisteminin davetiye sistemi olarak adlandırılmasından dolayı ortaya çıkan bir terimdir ve Bitget referans kodu terimi ile birebir aynı anlamı taşımaktadır.

Eğer Bitget davetiye kodu ile ilgili tüm detayları biliyorsanız ve yalnızca bir referans koduna ihtiyacınız var ise aşağıdaki kodu gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz:

Bitget Davetiye Kodu: np7k

Yukarıda paylaşılan kodu kayıt sayfasında gireceğiniz alanı göremiyorsanız, otomatik olarak kayıt sayfasında çıkması için buraya tıklayabilirsiniz. Ek olarak mobil uygulamada yine bu alan açılmıyorsa kayıt işlemini bu linke tıklayıp mobil tarayıcıdan yaparak mobil uygulamaya giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

İngilizce’den Türkçe’ye çevrilen “referral” terimi her kripto borsa tarafından “referans” olarak çevrilmeyebiliyor. Çünkü İngilizce referral terimi Türkçe’de referans, davet, davetiye, yönlendirme gibi anlamlara gelebiliyor. Bu nedenle Bitget Borsası, referral code terimini Türkçe’ye davetiye kodu olarak çevirmiştir. Bundan kaynaklı olarak da Bitget davetiye kodu terimi ortaya çıkmıştır ancak işlevsel olarak Bitget referans kodundan hiçbir farkı yoktur.

Bitget Referans Kodu (Davetiye Kodu) Ne İşe Yarar?

Bitget referans kodu, diğer tüm kripto borsaların referans kodlarında olduğu gibi Bitget Borsası’nda komisyon ve işlem ücreti indirimleri sağlamaktadır.

Sizin için yukarıda paylaştığımız referans kodu, Bitget’in en yüksek komisyon indirimi sağlayan referans kodudur. Referans kodunu kullanarak Bitget’e kayıt olduğunuz andan itibaren tüm kesintilerden istinasız başlangıçta %5 indirim kazanırsınız. Ayrıca %5 indirimin yanı sıra işlem hacminize göre bu indirimler %20’ye kadar çıkacaktır.

Başka bir konu ise tüm kripto borsalar gibi Bitget de size referans kodu girmenizi zorunlu tutmaz. Yani referans kodu girmeden de Bitget Borsası’na üye olabilirsiniz ama bu durum size hiçbir avantaj sağlamayacaktır ve tamamen Bitget Borsası’nın işine gelen bir durumdur.

Bitget’e kayıt olurken hiçbir referans kodu kullanmazsanız, yapacağınız tüm alım, satım, transfer, vadeli işlemler, staking gibi işlemlerde 0 (sıfır) indirim alırsınız ve referans kodu ile sağlayabileceğiniz tüm indirimlerin tamamı Bitget Borsası’na kalır ve Bitget, bu komisyonları kimseyle paylaşmaz.

Bu durumdan dolayı Bitget Borsası, referans kodu girilmesini açıkça belirtmese de istemez ve referans kodu olmadan üye olan kullanıcılar daha kârlıdır. Yani anlaşılması gereken şudur ki hiç referans kodu ile üye olmamaktansa bir referans kodu ile üye olmak her zaman avantajlıdır.

Bitget Referans Kodu (Davetiye Kodu) Nasıl Kullanılır?

Bitget Referans Kodu (Davetiye Kodu): np7k

Bitget referans kodunun nasıl kullanılacağına geçmeden önce bilmeniz gereken en önemli şey Bitget referans kodu kullanımı yalnızca kayıt sayfasında ve kayıt sayfasına yalnızca link vasıtasıyla gidildiğinde mümkündür. Yani Bitget Borsası’na link ile değil doğrudan web sitesi üzerinden gidildiğinde ve herhangi bir referans kodu kullanmadan kayıt olduğunuz takdirde artık referans kodu kullanma şansınız kalmaz.

Yukarıda gördüğünüz görsel Bitget Borsası kayıt sayfasına aittir. Bu ekrana ulaşabilmek ve Bitget Borsası referans kodu kullanabilmeniz için izlemeniz gereken yol oldukça basit olup aşağıdaki gibidir:

  • Bitget Borsası kayıt sayfasına gitmek için buraya tıklayın.
  • Açılan kayıt ekranında sizden istenen bilgileri eksiksiz girin ve Davetiye Kodu yazan kutucukta sizinle paylaştığımız referans kodunun yazıp yazmadığına dikkat edin.
  • Eğer görseldeki Bitget davetiye kodunu kayıt ekranında göremiyorsanız ve “Davetiye Kodu” yazan alana np7k kodunu girin.
  • Eğer “Davetiye Kodu” adında herhangi bir alan göremiyorsanız bu durumda kayıt sayfasını kapatın ve yukarıda paylaştığımız linke tıklayarak kayıt sayfasına gidin.
  • Tüm bilgileri doldurduktan sonra Devam butonuna tıklayarak kayıt işlemini tamamlayın.

Eğer kayıt işlemlerini mobil uygulamadan yapacaksanız ya da mobil tarayıcıdan ilerliyorsanız yine benzer yolu izleyerek işlemleri yapabilirsiniz ve tek yapmanız gereken Davetiye Kodu alanını gözden kaçırmayarak herhangi bir kod yazıp yazmadığını incelemek ve yazmıyorsa yukarıdaki bağlantıya tıklayıp Davetiye Kodu yazan kutucukta np7k kodunun yazdığını teyit etmektir.

Bitget Referans Kodu (Davetiye Kodu) ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bu alanda Bitget referans kodu veya kodlarıyla ilgili en çok merak edilen ve sorulan soruların cevaplarını paylaşmaya çalışacağız.

Bitget Referans Kodu (Davetiye Kodu) Kayıt Olduktan Sonra Kullanılabilir mi?

Bitget Referans Programı gereğince kullanılabilecek bir Bitget referans kodu yalnızca kayıt aşamasında kullanılabileceğinden üyelikten sonra referans kodu kullanma şansınız yoktur.

Ayrıca Bitget üyeliğinizi oluşturduktan sonra eğer yanlış bir referans kodu kullandıysanız Bitget referans kodu değiştirme ya da silme imkanı da sunulmamaktadır. Bu nedenle Bitget kaydınızı oluştururken çok dikkatle bu alanı kullanmayı unutmamanızı ve mutlaka doğru bir referans kodu kullanmanızı tavsiye ederiz.

Bitget Borsası Referans Kodu Nasıl Oluşturulur?

Bitget referans kodu veya kendi tabirleriyle Bitget Davetiye Kodu ne yazık ki herkese sunulan bir sistem değildir. Bu nedenle de yalnızca belli başlı üyeler Bitget tarafından seçilerek bu sisteme dahil edilmektedir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_k_n
Şaşkın
0
hasta
Hasta
Bitget Referans Kodu (Davetiye Kodu): np7k

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir