BtcTurk Borsası Detaylı Kullanma Rehberi

BtcTurk Borsası Detaylı Kullanma Rehberi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’de kripto borsa denildiğinde ilk akla gelen yerli borsalardan birisi olan BtcTurk, Türkiye’nin en popüler borsalarından birisidir.

Türkiye’de bugüne kadar kripto borsalarında her ne kadar birçok dolandırıcılık vakası yaşansa da BtcTurk, Türkiye’deki ilk kurulan ve en çok tercih edilen borsalardan biri olmasının yanı sıra kurumsallığı ve yönetimi ile insanlara fazlasıyla güven vermektedir.

Bu makalemizde BtcTurk nedir, nasıl kullanılır gibi çeşitli soruların cevaplarıyla birlikte BtcTurk Borsası ile ilgili tüm detayları incelemeye çalışacağız.

BtcTurk Nedir?

BtcTurk Borsası Detaylı Kullanma Rehberi

BtcTurk, Türkiye’nin ilk kurulan, dünya genelinde ise kurulum tarihi ile dördüncü sırada yer alan kripto borsasıdır.

1 Temmuz 2013 tarihinde Kerem Tibuk tarafından kurulan ve kullanıma geçen BtcTurk, günümüzde Türkiye’deki en büyük kripto borsalarından birisi olarak faaliyet gösteriyor.

Bitcoin’in 13. yılını kutlamak için BtcTurk’un twitter canlı yayınında BtcTurk CEO’su Özgür Güneri, 2021 yılında BtcTurk’e 3 milyon yeni kullanıcın katılması ile 4.5 milyon üyeye ulaştığını, 723 çalışanı olduğunu açıkladı. Ama en çok göze çarpan açıklamaları; BtcTurk’un 2021 yılında günlük 4,7 milyar TL işlem hacmine ulaşması, yıl sonunda elde ettikleri toplam işlem hacminin 1,7 trilyon TL olması ve yıl sonunda ödemiş oldukları toplam verginin 965 milyon TL olması idi.

Kısacası bu bilgiler BtcTurk’ün Türkiye’deki en büyük kripto borsası olmasının yanında dünya çapında da büyük bir borsa olduğunu gösteriyor.

Verdiği hizmetlerin yanı sıra BtcTurk, spor ve sanatsal gibi çeşitli alanlardaki projelere ve etkinliklere çeşitli destekler sağlıyor. Hatta BtcTurk futbol, voleybol milli takımlarının ana sponsorluğu başta olmak üzere birçok spor kulübüne sponsor olmuştur.

BtcTurk ve BtcTurk Pro Arasındaki Fark Nedir?

BtcTurk, sadece Bitcoin alınıp satılabilen basit bir Bitcoin alım satım borsasıdır. BtcTurk Pro ise çeşitli kripto paraların olduğu, daha teknik ve profesyonel analiz araçlarının olduğu bir alım satım borsasıdır.

BtcTurk’te, sadece TL ile Bitcoin alınıp satılabilirken, BtcTurk Pro’da; USDT, TL ve Bitcoin ile birçok altcoin alınıp satılabilir. Bu durumda hem BtcTurk hem de BtcTurk Pro, BtcTurk çatısı altında çalışmakta olan 2 farklı borsadır demek yanlış olmaz.

BtcTurk Nasıl Kullanılır?

BtcTurk iki tane mobil uygulama ve internet sitesine sahiptir. Bunlardan birisi BtcTurk, diğeri ise pro versiyonudur.

BtcTurk mobil uygulaması ile sadece Bitcoin alınıp satılabiliyor. BtcTurk’un Pro versiyonunda ise BtcTurk’teki diğer listelenmiş kripto paralar da alınıp satılabiliyor. Kolayca Bitcoin al sat mottosu ile yola çıkan BtcTurk’un uygulamaları ve web sitelerini kullanmak oldukça kolaydır.

BtcTurk Hesabı Nasıl Açılır?

BtcTurk Borsası Detaylı Kullanma Rehberi

BtcTurk Borsası’nda hesap açmak oldukça kolay ve ücretsizdir. Eğer BtcTurk Borsası’nda hesap açmak istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

 • BtcTurk internet sitesine giriş yapın. Hemen gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.
 • İnternet sitesinin sağ üst köşesindeki Yeni Üyelik butonuna tıklayın.
 • Açılan sayfada sizden istenilen bilgileri girin.
 • Captcha doğrulamasını yapın ve Üyeliğimi Başlat butonuna tıklayın.

Bu aşamaların ardından BtcTurk hesabınız başarılı bir şekilde oluşturulmuş olacaktır. Hesabınız oluşturulduktan sonra hesabınıza yeniden giriş yapmanız gerekebilir. Sonrasında ise sorunsuz bir şekilde hesabınızı kullanabilirsiniz.

BtcTurk mobil uygulamasını indirerek hesap açmayı düşünüyorsanız yine yukarıdaki adımları takip edebilirsiniz. Çünkü, BtcTurk web sitesi ve BtcTurk mobil uygulamasında hesap açmak için takip etmeniz gereken işlemler hemen hemen aynıdır.  Ayrıca, BtcTurk mobil uygulamasından giriş yaptığınızda sizden güvenliğiniz için mobil pin kodu oluşturmanız istenecektir. Mobil pin kodunu oluştururken belirlediğiniz pin kodunu uygulama üzerinden tuşlamanız yeterli olacaktır.

BtcTurk Pro versiyonuna kayıt olmak istiyorsanız, BtcTurk’e kayıt olurken izlediğiniz adımları BtcTurk Pro internet sitesine gidip aynı şekilde izleyerek kayıt olabilirsiniz. Ayrıca BtcTurk’te hesabınız var ise, BtcTurk hesabınızla BtcTurk Pro hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Aynı şekilde öncesinde BtcTurk Pro’da hesap açtıysanız, BtcTurk Pro hesabınızla BtcTurk hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

BtcTurk’te Hesap Seviyesi Nasıl Yükseltilir?

BtcTurk Borsası Detaylı Kullanma Rehberi

BtcTurk hesabınızda hesap yükseltmenize gerek yoktur. Çünkü, BtcTurk sadece Bitcoin alınıp satılan bir uygulamadır. Fakat, BtcTurk Pro hesabınızdaki işlem limitlerini artırmak ve kripto para yatırma veya para çekme işlemlerini aktif hale getirebilmek için hesabınızı yükseltmeniz yani 2. seviyeye taşımanız gerekmektedir. Bu işlem için de BtcTurk’te kimlik doğrulaması yapmanız gerekir. Aşağıda, BtcTurk’te kimlik doğrulamasının nasıl yapıldığını adım adım inceleyebilirsiniz.

 • BtcTurk Pro, uygulamasını veya internet sitesini açın.
 • Ardından Hesap sayfasını açın.
 • Sonrasında karşınıza çıkacak olan Hesap Seviyesi sayfasına tıklayın.
 • Kimlik doğrulaması için sizden istenen adımları eksiksiz bir şekilde yerine getirin.

Hesabınızı yükseltme işlemi yaptıktan sonra 48 saat boyunca TL yatırma ve çekme işlemleriniz kapalı olacaktır. Fakat 48 saat sonrasında TL yatırma ve çekme işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

BtcTurk Hesabına Nasıl Para Yatırılır?

BtcTurk Borsası Detaylı Kullanma Rehberi

BtcTurk hesabınıza para yatırmak için iki seçeneğiniz bulunmaktadır. Bu seçenekler şunlardır:

 • BtcTurk hesabınıza kripto para transferi yaparak para yatırabilirsiniz. BtcTurk’e sadece Bitcoin gönderme seçeneği ile para yatırabiliyorken, BtcTurk Pro’ya başka kripto paralar da gönderilebilmektedir.
 • Bankadan havale veya EFT yaparak BtcTurk hesabınıza TL yatırabilirsiniz.

BtcTurk Pro ve BtcTurk hesabınıza kripto para transferi yaparak nasıl para yatıracağınızı aşağıdaki gibi adım adım anlatabiliriz:

BtcTurk Hesabınıza Bitcoin Yatırma:

 • BtcTurk hesabınıza giriş yapın.
 • En soldaki ayarlar sayfasından Bitcoin Cüzdanı sayfasına girin.
 • Bitcoin Yatırma butonuna tıklayın.
 • Bitcoin yatırma ekranına geldiğiniz de uygulama size o ekranda Bitcoin adresinizi ve QR kodunuzu gösterir. Burada gördüğünüz cüzdan bilgilerini kopyalayın veya QR kodunu okutun.
 • Transferi yapmak istediğiniz kripto borsa hesabınıza gidin ve kopyaladığınız cüzdan bilgilerini girerek transfer işlemi başlatın. Bu aşamada, kopyaladığınız cüzdan bilgilerini tekrar tekrar kontrol ederek doğruluğundan emin olmanız güvenliğiniz açısından daha iyi olabilir.

BtcTurk Pro Hesabınıza Kripto Para Yatırma:

 1. BtcTurk Pro hesabınıza giriş yapın.
 2. Giriş yaptıktan sonra Yatır-Çek sayfasına gidin.
 3. Yatır bölümüne tıkladığınızda Türk Lirası Yatır ve Kriptopara Yatır başlıkları göreceksiniz. Bu bölümde transfer için kullanmak istediğiniz kripto parayı seçin.
 4. Seçtiğiniz kripto paranın ekranına geldiğinizde uygulama size o ekranda sadece seçtiğiniz kripto paranın cüzdanını ve kripto paranı nasıl yatırılacağı ile ilgili talimatlar verecek. O talimatlar doğrultusunda kripto adresinizi ve eğer varsa Destination Tag kodunuzu kopyalayın.
 5. Transferi yapmak istediğiniz kripto borsa hesabınıza gidin ve kopyaladığınız cüzdan bilgilerini girerek transfer işlemi başlatın.

Girdiğiniz cüzdan adresi bilgilerinizi kripto para transferini başlatmadan önce tekrar tekrar kontrol ederek kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Ayrıca, kripto parayı göndermeden önce kripto parayı göndereceğiniz borsada belirlediğiniz blok zinciri ağı ile yatırma adresinde belirlediğinizi blok zinciri ağının aynı olmasına çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Yanlış transfer yapmanız durumunda gönderdiğiniz kripto para, cüzdanınıza ulaşmaz ve kaybolabilir.

Eğer bankadan havale veya EFT yaparak BtcTurk ve BtcTurk Pro hesabınıza Türk Lirası yatırmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

BtcTurk Hesabınıza Türk Lirası Yatırma:

 1. BtcTurk hesabınıza giriş yapın.
 2. En soldaki ayarlar sayfasından TL Cüzdanı sayfasına girin.
 3. Türk Lirası yatırma bölümüne girin.
 4. Açılan sayfadaki bankalardan birisini seçin. BtcTurk’un anlaşmalı olduğu bankalardan birisini seçerek 7/24 TL transferi yapabilmeniz mümkündür. Diğer bankaları çekmek isterseniz de fast işlem limitleri dahilinde 7/24, fast limitini aşan tutarlar için ise mesai saatleri içerisinde EFT ile yatırma işlemi yapabilirsiniz.
 5. Bankayı seçtikten sonra size verilen talimatları gerçekleştirerek banka transferini gerçekleştirin.

BtcTurk Pro Hesabınıza Türk Lirası Yatırma:

 1. BtcTurk Pro hesabınıza giriş yapın.
 2. Giriş yaptıktan sonra Yatır-Çek sayfasına gidin.
 3. Yatır bölümüne tıkladığınız da Türk Lirası Yatır ve Kriptopara Yatır başlıkları göreceksiniz. Bu bölümde Türk Lirası Yatır seçeneğine tıklayın.
 4. Açılan sayfadaki bankalardan birisini seçin. BtcTurk’un anlaşmalı olduğu bankalardan birisini seçerek 7/24 TL transferi yapabilmeniz mümkün. Diğer bankaları çekmek isterseniz de fast limitleri dahilinde 7/24, fast limitini aşan tutarlar için ise mesai saatleri içerisinde EFT ile yatırma işlemi yapabilirsiniz.
 5. Bankayı seçtikten sonra size verilen talimatları gerçekleştirerek banka transferini gerçekleştirin.

BtcTurk hesabınıza para yatırırken mutlaka size ait olan, yani BtcTurk hesabını açarken kullandığınız isim & soyisime ait bir banka hesabından işlem yapmanız gerekir. Aksi takdirde para hesabınıza geçmeyecektir.

BtcTurk, ATM üzerinden gönderilen paraları kabul etmemektedir.

TRY yatırma işlemleri için herhangi bir alt limit bulunmamaktadır. Günlük TRY yatırma limitiniz dahilinde, bankanızın izin verdiği tutarda Havale/EFT yapabilirsiniz.

BtcTurk’te Türk Lirası yatırmak için herhangi bir alt limit bulunmuyor. Bankaların günlük Türk Lirası yatırma limiti dahilinde BtcTurk’e Türk Lirası yollayabilirsiniz.

BtcTurk Hesabından Nasıl Para Çekilir?

BtcTurk hesabınızdan para çekmek için tıpkı BtcTurk hesabınıza para yatırma işlemlerinde olduğu gibi BtcTurk veya BtcTurk Pro hesabınızdan kripto para ve Türk Lirası çekme seçeneğiniz vardır. Yatırma işlemlerinde olduğu gibi BtcTurk’te sadece Bitcoin ve TL çekilebilirken, BtcTurk Pro versiyonunda ise başka kripto paralarla da çekme işlemi yapabilirsiniz.

BtcTurk Pro ve BtcTurk hesabınıza kripto para transferi yaparak nasıl para yatıracağınızı öğrenmek için aşağıdaki adımları inceleyebilirsiniz:

BtcTurk Hesabınızdan Bitcoin Çekme:

 1. BtcTurk hesabınıza giriş yapın.
 2. En soldaki ayarlar sayfasından Bitcoin Cüzdanı sayfasına girin.
 3. Bitcoin Çekme butonuna tıklayın.
 4. Para göndermek istediğiniz Bitcoin adresini boşluğa ekleyin veya Bitcoin adresinin QR kodunu okutun.
 5. Sonrasında talimatlara uyarak BtcTurk’teki Bitcoin’lerinizi gönderin.

BtcTurk Pro Hesabınızdan Kripto Para Çekme:

 1. BtcTurk Pro hesabınıza giriş yapın.
 2. Giriş yaptıktan sonra Yatır-Çek sayfasına gidin.
 3. Çek bölümüne tıkladığınızda Türk Lirası Çek ve Kriptopara Çek başlıklarını göreceksiniz. Bu bölümde çekmek istediğiniz kripto parayı seçin.
 4. Para çekmek istediğiniz kripto para ekranına geldiğinizde kripto paranızı göndermek istediğiniz kripto para adresini girin.
 5. Adres bilgilerini girdikten sonra kripto para çekme isteğini onaylayın ve doğrulamaları yaparak transferinizi gerçekleştirin.

Girdiğiniz cüzdan adresi bilgilerinizi kripto paranızı göndermeden önce tekrar tekrar kontrol ederek kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Ayrıca, kripto parayı göndermeden önce kripto parayı göndereceğiniz borsada belirlediğiniz blok zinciri ağı ile yatırma adresinde belirlediğinizi blok zinciri ağının aynı olmasına çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Yanlış transfer yapmanız durumunda gönderdiğiniz kripto para, cüzdanınıza ulaşmaz ve kaybolabilir.

Bankaya havale veya EFT yaparak BtcTurk ve BtcTurk Pro hesabınızdan Türk Lirası çekmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

BtcTurk Hesabınızdan Türk Lirası Çekme:

 1. BtcTurk hesabınıza giriş yapın.
 2. En soldaki ayarlar sayfasından TL Cüzdanı sayfasına girin.
 3. Türk Lirası Çekme bölümüne girin.
 4. Açılan sayfada BtcTurk hesabınıza daha önceden Türk Lirası yatırdığınız bankaların bilgilerini göreceksiniz.
 5. Transferi yapmak istediğiniz bankayı seçtikten sonra çekmek istediğiniz tutarı girin ve BtcTurk’ten TL çekme işleminizi tamamlayın.

BtcTurk Pro Hesabınızdan Türk Lirası Çekme:

 1. BtcTurk Pro hesabınıza giriş yapın.
 2. Giriş yaptıktan sonra Yatır-Çek sayfasına gidin.
 3. Çek bölümüne tıkladığınız da Türk Lirası Çek ve Kriptopara Çek başlıklarını göreceksiniz. Bu bölümde Türk Lirası Çek seçeneğine tıklayın.
 4. Açılan sayfada BtcTurk hesabınıza daha önceden Türk Lirası yatırdığınız bankaların bilgilerini göreceksiniz.
 5. Bankayı seçtikten sonra çekmek istediğiniz tutarı girin ve BtcTurk Pro’dan TL çekme işleminizi tamamlayın.

BtcTurk’te Kripto Para Alım Satımı Nasıl Yapılır?

BtcTurk Borsası Detaylı Kullanma Rehberi

BtcTurk’te kripto para alım satım işlemlerini  BtcTurk ve BtcTurk pro versiyonunda olmak üzere iki başlıkta inceleyebiliriz.

BtcTurk uygulamasından veya internet sitesinden hesabınıza para yatırdıktan sonra BtcTurk’un logosunun olduğu ana sayfadan Bitcoin alabilir veya sahip olduğunuz Bitcoin’leri satabilirsiniz.

BtcTurk uygulamasını ve internet sitesini kullanmak oldukça kolaydır. Fakat, BtcTurk uygulamasından sadece Bitcoin alabilirsiniz. BtcTurk Pro uygulamasından ise Bitcoin dışındaki kripto paraları da satın alabilirsiniz. BtcTurk Pro uygulamasını kullanmak, BtcTurk uygulamasını kullanmaya nazaran biraz daha zordur. Fakat, BtcTurk Pro’da kripto para almak için daha çok seçeneğiniz vardır.

BtcTurk Pro’da kripto para alımı ve satımı yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Fiyatlar ekranına giriş yapın.
 2. TRY, BTC, USDT işlem çiftlerinden birisini seçin.
 3. İstediğiniz kripto parayı satın almak için emir verin, emir tamamlanınca istediğiniz kripto parayı başarıyla satın almış olacaksınız.
 4. Kripto parayı satmak istediğinizde de aynı adımları izlemeniz gerekmektedir. Sadece kripto parayı satmak için satış emri vermeniz gerekir.

Önemli bir not olarak BtcTurk’ün emir tiplerinden bahsedelim. BtcTurk’te kripto para alım ve satım işlemlerinde 3 tip emir seçeneği bulunmaktadır.

 • Piyasa Emirleri: Bir kripto paranın o anki fiyattan satın alınması veya satılması için verilen emir türüdür.
 • Limit Emirleri: Satışı yapılacak veya satın alınacak kripto paranın fiyatını kullanıcıların belirlediği emir türüdür.
 • Stop Emirleri: Tetikleme fiyatının ve satış fiyatının belirlendiği emir türüdür. Stop emirlerinde, kripto paranın fiyatı tetikleme fiyatına geldiği zaman sistem, daha önceden kullanıcının belirlemiş olduğu fiyattan alış ve satış emri verir.

BtcTurk’te Öne Çıkan Özellikler

BtcTurk ve BtcTurk Pro versiyonunda, kripto para alımı satımı yapmanın dışında kullanabileceğiniz çeşitli özellikleri adım adım inceleyebilirsiniz. Bu özellikler çoğunlukla kripto para alım satımında size kolaylık sağlayabilecek özelliklerdir. Bu özellikleri, BtcTurk ve BtcTurk Pro uygulaması olmak üzere 2 bölümde inceledik ve sizler için bu özellikleri sözlük niteliğinde hazırladık.

BtcTurk Uygulamasında Öne Çıkan Özellikler

Bitcoin Fiyat Grafiği: Ayarlar sayfasından ulaşabileceğiniz bu özellik ile BtcTurk’te Bitcoin grafiğini inceleyebilirsiniz.

Hediye Bitcoin: Sevdiklerinize Bitcoin göndermek için kullanabileceğiniz bir özelliktir.

Güvenlik Sayfası: Güvenlik sayfasındaki seçeneklerle hesap güvenliğinizi denetleyebilir ve artırabilirsiniz.

Varlıklarım: BtcTurk hesabınızdaki kripto paralarınızın kaç TL’ye denk geldiğini inceleyebilirsiniz. Hatta, BtcTurk Pro versiyonundaki kripto paraların toplam değeri de TL değerinden bu ekranda yansıtılmaktadır.

Kuponlarım: Sahip olduğunuz kuponları görebilirsiniz.

Canlı Destek: Canlı desteğe bağlanarak BtcTurk ekibine 7/24 sorularınızı ve uygulama ile ilgili yaşadığınız problemleri sorabilirsiniz.

BtcTurk Pro Uygulamasında Öne Çıkan Özellikler

Varlıklarım Sekmesi: BtcTurk Pro’daki kripto paralarınızın toplam değerini TL, USDT, BTC cinsinden görebileceğiniz birçok detaya sahip olan bir bölümdür. Varlıklarım sekmesinde, ne kadar kripto paranızın olduğunu grafiklerle ve çeşitli seçenekler ile inceleyebilirsiniz.

Dönüştür: Küçük miktardaki kripto paralarınızı TL’ye çevirebilirsiniz.

Güvenlik Sekmesi: Güvenlik sayfasındaki seçeneklerle hesap güvenliğinizi denetleyebilir ve artırabilirsiniz.

Kâr/Zarar Ekranı: Kâr/Zarar ekranında ne kadar kâr veya zararınız olduğunu inceleyebilirsiniz.

Kuponlarım: Sahip olduğunuz kuponları görebilirsiniz.

Alarm: Kripto paranın fiyat grafiğine tıkladığınızda alarm özelliğini bulabilirsiniz. Kripto paranın değerine göre alarmı ayarlayabilirsiniz. Sonrasında ise kripto paranın fiyatı ayarladığınız seviyeye gelince alarm çalışmaya başlar.

Canlı Destek: Canlı desteğe bağlanarak BtcTurk ekibine 7/24 sorularınızı ve uygulama ile ilgili yaşadığınız problemleri sorabilirsiniz.

BtcTurk ve BtcTurk Pro ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

BtcTurk ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda veya aklınıza takılan bir soru olduğunda BtcTurk’e ait olan Bilgi Bankası ve Bilgi Platformu’nda sıkça sorulan sorular sayfasına göz atabilirsiniz. Ayrıca canlı desteğe bağlanarak BtcTurk canlı destek ekiplerine günün her saati sorularınızı sorabilirsiniz ve sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz.

Bu başlık altında biz de BtcTurk ve BtcTurk Pro ile ilgili en sık sorulan ve merak edilen soruların cevaplarını aktarmaya çalışacağız.

BtcTurk Güvenilir mi?

BtcTurk; daha önce de yazdığımız gibi Türkiye’nin ilk kripto para borsasıdır. Günümüzde ise Türkiye’nin en çok tercih edilen kripto borsalarından biri olup ayrıca en çok güvenilen kripto borsalarından biridir.

BtcTurk Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

BtcTurk hesap ayarlarında hesap silme ile ilgili bir bölüm bulunmamaktadır. Güvenlik gerekçesi ile BtcTurk hesabınız tamamen kapatılamayabilir veya silinemeyebilir. Bununla ilgili detaylı bilgiyi BtcTurk Canlı Destek veya BtcTurk Müşteri Hizmetleri aracılığı ile edinebilirsiniz.

BtcTurk’te Hangi Coinler Var?

BtcTurk Pro’da hali hazırda birçok kripto para listelenmiş olup bu liste sürekli olarak genişletilmektedir. Mevcut şartlarda BtcTurk Pro’da hangi kripto paralar var görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

BtcTurk’ten Nasıl Para Kazanılır?

BtcTurk yalnızca kripto para alımı ve satımına imkân tanıyan merkezi bir kripto borsadır. Dolayısıyla BtcTurk direkt olarak para kazanma imkanı sunmamaktadır. BtcTurk hesabınız ile kripto para alım ve satım işlemi yapıp kâr ederek para kazanabilirsiniz.

BtcTurk Kimin veya Hangi Şirketin Borsasıdır?

BtcTurk’ün sahibi Kerem Tibuk’tur ve kendisi tarafından kurulmuştur. Şirket olarak Eliptik Yazılım ve Ticaret A.Ş.’ye ait olan BtcTurk’ün merkezi İstanbul’da bulunmaktadır.

BtcTurk Komisyon Oranları Ne Kadar?

BtcTurk komisyon oranları, hesap sahibinin seviyesi ve işlem hacmine göre değişiklik göstermektedir. Güncel BtcTurk komisyon oranlarını incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

BtcTurk Ne Zaman Kuruldu?

BtcTurk; Kerem Tibuk tarafından 1 Temmuz 2013 tarihinde kurulmuştur.

BtcTurk İşlem Limitleri ve Kuralları Nedir?

BtcTurk’ün işlem limitlerini ve işlem kurallarını incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

BtcTurk Emir İptali Nasıl Yapılır?

BtcTurk’te verilen bir emir gerçekleşmeden önce bekleyen emirler arasında yer alır. Buradan emir gerçekleşmeden emri iptal edebilirsiniz.

BtcTurk ve BtcTurk Pro’nun Resmî ve Takip Edilebilir Hesapları

BtcTurk Resmî Web Sitesi
https://www.btcturk.com/

BtcTurk Pro Resmî Web Sitesi
https://pro.btcturk.com/

BtcTurk Twitter
https://twitter.com/btcturk

BtcTurk Pro Twitter
https://twitter.com/btcturkprotr

BtcTurk YouTube
https://www.youtube.com/btcturkofficial

BtcTurk Facebook
https://www.facebook.com/btcturk

BtcTurk Instagram
https://www.instagram.com/btcturkofficial

BtcTurk Medium
https://medium.com/@BtcTurk

BtcTurk LinkedIn
https://tr.linkedin.com/company/btcturk

BtcTurk CoinMarketCap
https://coinmarketcap.com/tr/exchanges/btcturk-pro/

BtcTurk CoinGecko
https://www.coingecko.com/tr/borsalar/btcturk-pro

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_k_n
Şaşkın
0
hasta
Hasta
BtcTurk Borsası Detaylı Kullanma Rehberi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir