Bybit Referans Kodu: 71QN7Y

Bybit Referans Kodu: 71QN7Y
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bybit Borsası, kısa zamanda yakaladığı işlem hacmiyle, kullanıcı sayısıyla ve güvenliği ile kripto kullanıcılarının kripto borsa tercihlerini yeniden sorgulamasını başarmıştır. Bybit referans kodu da yine tercihini güvenilir bir kripto borsadan yapmak isteyen ve bu doğrultuda Bybit Borsası‘nı seçen ve hesap oluşturmak isteyen kişilerin en çok ihtiyaç duydukları şeydir.

Bilenlerin yoğunlukta olduğu bir kripto dünyasından söz etsek de yine de bu dünyada yeni olan ve Bybit Borsası‘nı kullanmak isteyen kişiler için Bybit referans kodu nedir sorusunu ve Bybit Referans Programı‘nın avantajlarını tüm detaylarıyla anlatmaya çalışacağız.

Bybit Referans Kodu Nedir?

Bybit Referans Kodu, Bybit Borsası‘nda komisyon ve işlem ücreti tasarrufu sağlayan ve Bybit referans programına dahil olan bir koddur.

Detaylı bir şekilde anlatmadan önce eğer Bybit referans kodu hakkında tüm detayları biliyorsanız ve yalnızca bir referans koduna ihtiyacınız var ise aşağıdaki kodu gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz:

Bybit Referans Kodu: 71QN7Y

Yukarıda paylaşılan ve en yüksek indirimli Bybit referans kodu olan bu kodu bir link ile doğrudan kullanmak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Bir referans kodu ile kripto borsalara kayıt olmanın avantajını Bybit Borsası da oluşturduğu referans programı ile tüm kullanıcılarına sunmuştur.

Bu referans programı avantajlarından da faydalanabilmek için mutlaka ama mutlaka bir referans kodu aracılığı ile kripto borsalara kayıt olmak herkesin avantajınadır.

Bybit Referans Kodu Ne İşe Yarar?

Bybit referans kodu, diğer tüm kripto borsalarda olduğu gibi Bybit Borsası‘nda komisyon ve işlem ücreti indirimleri sağlamaktadır.

Sizin için yukarıda paylaştığımız referans kodu, Bybit’in en yüksek komisyon indirimi sağlayan referans kodudur. Referans kodunu kullanarak Bybit‘e kayıt olduğunuz andan itibaren tüm kesintilerden istinasız %6 indirim kazanırsınız. Ayrıca %6 indirimin yanı sıra işlem hacminize göre bu indirimler %18’e kadar çıkacaktır.

Başka bir konu ise tüm kripto borsalar gibi Bybit de size referans kodu girmenizi zorunlu tutmaz. Yani referans kodu girmeden de Bybit Borsası’na üye olabilirsiniz ama bu durum size hiçbir avantaj sağlamayacaktır ve tamamen Bybit Borsası’nın işine gelen bir durumdur.

Bybit’e kayıt olurken hiçbir referans kodu kullanmazsanız, yapacağınız tüm alım, satım, transfer, vadeli işlemler, staking gibi işlemlerde 0 (sıfır) indirim alırsınız ve referans kodu ile sağlayabileceğiniz tüm indirimlerin tamamı Bybit Borsası’na kalır ve Bybit, bu komisyonları kimseyle paylaşmaz.

Bu durumdan dolayı Bybit de referans kodu girilmesini açıkça belirtmese de istemez ve referans kodu olmadan üye olan kullanıcılar daha kârlıdır. Yani anlaşılması gereken şudur ki hiç referans kodu ile üye olmamaktansa bir referans kodu ile üye olmak her zaman avantajlıdır.

Bybit Referans Kodu Nasıl Kullanılır?

Bybit Referans Kodu: 71QN7Y

Bybit referans kodunun nasıl kullanılacağına geçmeden önce bilmeniz gereken en önemli şey Bybit referans kodu kullanımı yalnızca kayıt sayfasında mümkündür. Yani Bybit Borsası‘na herhangi bir referans kodu kullanmadan kayıt olduğunuz takdirde artık referans kodu kullanma şansınız kalmaz.

Yukarıda gördüğünüz görsel Bybit Borsası kayıt sayfasına aittir. Bu ekrana ulaşabilmek için ve Bybit Borsası referans kodu kullanabilmeniz için izlemeniz gereken yol oldukça basit olup aşağıdaki gibidir:

  • Bybit Borsası web sitesini ziyaret edin ya da buraya tıklayın.
  • Açılan sayfada sağ üstte bulunan Kaydolun butonuna tıklayın.
  • Açılan kayıt ekranında sizden istenen bilgileri eksiksiz girin ve Referans Kodu (İsteğe Bağlı) yazan kutucukta sizinle paylaştığımız referans kodunun yazıp yazmadığına dikkat edin.
  • Eğer yukarıdaki Bybit referans kodunu kayıt ekranında göremiyorsanız Referans Kodu (İsteğe Bağlı) yazısına tıklayıp açılan kutucuğa 71QN7Y kodunu yazın.
  • Tüm bilgileri doldurduktan sonra Devam butonuna tıklayarak kayıt işlemini tamamlayın.

Eğer kayıt işlemlerini mobil uygulamadan yapacaksanız ya da mobil tarayıcıdan ilerliyorsanız yine benzer yolu izleyerek işlemleri yapabilirsiniz ve tek yapmanız gereken referans kodu alanını gözden kaçırmayarak herhangi bir kod yazıp yazmadığını incelemek ve yazmıyorsa yine “Referans Kodu (İsteğe Bağlı)” bağlantısına tıklayıp hemen altında açılan kutucuğa 71QN7Y kodunu girmektir.

Bybit Referans Kodu ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bu alanda Bybit referans kodu veya kodlarıyla ilgili en çok merak edilen ve sorulan soruların cevaplarını paylaşmaya çalışacağız.

Bybit Referans Programı Nedir?

Bybit Referans Programı; Bybit Borsası‘na mevcut kullanıcıların çevrelerini getirmeleri için ve yeni gelen kullanıcıları da komisyon ve işlem ücreti indirimleri ile teşvik eden özel bir programdır.

Bybit Referans Programı sayesinde dünyanın en güvenilir kripto borsalarından biri olan Bybit Borsası‘nda indirim avantajına sahip olursunuz.

Bybit Referans Kodu Üyelikten Sonra Kullanılabilir Mi?

Bybit Referans Programı gereğince kullanılabilecek bir Bybit Borsası referans kodu yalnızca kayıt aşamasında kullanılabileceğinden üyelikten sonra referans kodu kullanma şansınız yoktur.

Ayrıca Bybit üyeliğinizi oluşturduktan sonra eğer yanlış bir referans kodu kullandıysanız Bybit referans kodu değiştirme ya da silme imkanı da sunulmamaktadır. Bu nedenle Bybit kaydınızı oluştururken çok dikkatle bu alanı kullanmayı unutmamanızı ve mutlaka doğru bir referans kodu kullanmanızı tavsiye ederiz.

Bybit Borsası Referans Kodu Nasıl Oluşturulur?

Bybit referans kodu ile sisteme kayıt olduktan sonra kendinize ait bir Bybit Borsası referans kodu oluşturmak için tek yapmanız gereken Bybit hesabınıza giriş yapıp ardından Referans Programı sayfasına giderek Referans Kodu başlığı altındaki kendi kodunuzu görebilir ya da Referans Bağlantısı bağlantısı altındaki referans linkinizi kopyalayabilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_k_n
Şaşkın
0
hasta
Hasta
Bybit Referans Kodu: 71QN7Y

Yorumlar kapalı.