CateCoin (CATE) Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır?

CateCoin (CATE) Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto piyasasında kısa sürede popülerleşen CateCoin (CATE), sosyal mecralarda en çok konuşulan kripto varlıklardan biri olmaya başardı. Bu nedenle de CateCoin nedir ve CateCoin nasıl alınır sorusu en çok sorulan sorulardan birisi haline geldi.

Bu içeriğimizle sizlere CateCoin nedir, nereden alınır ve nasıl alınır gibi konular başta olmak üzere CateCoin ile ilgili tüm detayları aktarmaya çalışacağız.

CateCoin (CATE) Nedir?

CateCoin, mem dünyasına farklı bir bakış açısı katmak üzere oluşturulmuş bir mem (internet geyiği) platformudur.

CATE Token bu platformun kendine özel olan ve tüm işlemlerde kullanılabilecek özel kripto varlığıdır. CATE Token, Binance Smart Chain (BSC) blok zincirinde oluşturulmuştur.

CateCoin ile mem oluşturucular, merkezi bir sistem olmadan kendi memlerini oluşturabilecek ve kazanabilecekler.

CateCoin İngilizcesi Content Farming olan bir İçerik Çiftliği’ne sahip olacak. Bu çiftlik için toplam CateCoin token birimi olan CATE arzının %35’i ayrılacak olup içeriği onaylanan ve en az 100 beğeni ile 10 yorum alan içerikler bu çiftlikte yerini alacak.

İçerik çiftliğinde yerini alan memler için ise bu aşamadan sonra her beğeni ve yorum için kullanıcılara ve içerik oluşturucusuna 0.1 CATE ödül verilecek.

En az 100 bin adet CATE Token sahibi olan kullanıcılar kendi memlerini yapabilecekken en az 10 bin CATE Token sahibi olan kullanıcılar ise beğeni ve yorum gönderebilecekler.

Catecoin (CATE) toplamda 100,000,000,000,000 (100 Trilyon) arza sahiptir. Toplam arzın dağılımını ise %35 ekosisteme veya diğer adıyla içerik çiftliğine, %30 likidite havuzuna, %15 kripto borsalara, %10 reklam & pazarlama giderlerine ve kalan %10’luk kısım kurucu ekip ve geliştiricilerine olacak şeklinde yapılmıştır.

CateCoin veya diğer adıyla CATE Token, her işlem sonrası işlem bedelinin %1’i oranında yakım işlemi gerçekleştirmektedir. Ayrıca mevcut yatırımcılara da yine alım ve satım gibi her işlem sonrası %1 oranında ödül dağıtmaktadır.

DeFi mantığını bir mem platformuna özel entegre edecek olan CateCoin (CATE) özetle güzel bir mantıkla oluşturulmuş topluluk token birimi olma yolunda ilerlemektedir.

CateCoin (CATE) Nereden Alınır?

CateCoin token birimi olan CATE Token alabilmek için şu an iki yol bulunmaktadır.

 1. PancakeSwap DEX platformu üzerinden satın almak,
 2. CateCoin (CATE) listelemesi yapan merkezi kripto borsalar üzerinden satın almak.

Kripto borsalarda henüz yeni olan CateCoin veya CATE Token için erken yatırımcı olmak isteyenler TrustWallet veya MetaMask cüzdan hesaplarıyla birlikte PancakeSwap merkeziyetsiz borsa platformundan CATE Token satın alabilirler. Daha kolay satın alımlar için merkezi kripto borsalar tavsiye edilir.

CateCoin (CATE) Nasıl Alınır?

CateCoin (CATE) listeleyen kripto borsalardan biri olan Gate.io Borsası üzerinden CATE Token alabilmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • Gate.io Borsası hesabınıza giriş yapın. Eğer Gate.io Borsası’nda hesabınız yoksa oluşturmak için buraya tıklayın.
 • Hesabınıza giriş yaptıktan satın almak istediğiniz CateCoin (CATE) tutarı kadar transfer gerçekleştirin. Uygun transfer ücretlerinden dolayı Tron (TRX) kripto para birimini kullanabilirsiniz.
 • Transferiniz Gate.io hesabınıza ulaştıktan sonra Piyasalar sayfasına gidin ve arama bölümüne CATE yazarak CATE/USDT paritesini seçin.
 • Açılan sayfada satın almak istediğiniz miktarı belirleyin ve CATE Al (Buy CATE) butonuna tıklayarak satın alma işlemini tamamlayın.

Gate.io Borsası’nın kullanımı ile ilgili detaylı bir kılavuz arıyorsanız Gate.io Borsası ve Detaylı Kullanma Rehberi başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

PancakeSwap üzerinden CateCoin yani CATE Token alabilmek için eğer bir adet TrustWallet cüzdan hesabınız ve Binance borsasında hesabınızla birlikte yatırım için yeterli paranız var ise aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

 • TrustWallet cüzdanınıza giriş yapıp Smart Chain (BNB) kripto token birimine ait cüzdan kodunuzu alın ve kopyalayın.
 • Binance hesabınıza giriş yapın ve hesabınızdan kopyaladığınız cüzdan hesabına BEP20 protokolü üzerinden 0.1 BNB altında olmamak şartıyla dilediğiniz miktarda BNB transferi yapın. Binance hesabınız yoksa oluşturmak için hemen buraya tıklayın.
 • Transfer gerçekleştikten sonra DApp sekmesine gelin ve PancakeSwap platformuna gidin.
 • Karşınıza çıkan takas bölümünde üst kısımdan BNB seçimi yapın ve alt kısımdan CATE aramasını yaparak seçin. Eğer CATE araması yapmanıza rağmen sonuç çıkmıyorsa 0x118f073796821da3e9901061b05c0b36377b877e CATE contract address kodunu yani akıllı sözleşme kodunu kopyalayıp arama bölümüne yapıştırın.
 • Satın almak istediğiniz miktarda CateCoin (CATE) satın alın ve alt kısımda yer alan Swap butonuna tıklayın.

PancakeSwap üzerinden CateCoin satın alma işleminde eğer hata kodu olursanız üst kısımdaki üç çizgiden oluşan ayarlar butonuna tıklayın ve yüzdelik kısma 11, eğer olmazsa 12 değerini girerek satın alma işlemini tekrarlayın.

PancakeSwap Borsası’nın kullanımı ile ilgili detaylı bir kılavuz arıyorsanız PancakeSwap Borsası ve Detaylı Kullanma Rehberi başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

CateCoin (CATE) ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümde CateCoin (CATE) hakkında en çok merak edilen soruların ve konuların cevapları paylaşılmaktadır. Bu alan düzenli olarak gelen sorular ve taleplerle göre güncellenecektir.

CateCoin veya CATE Bir Coin mi Yoksa Bir Token mı?

CateCoin adında coin geçse de bir coin değil bir token birimidir. CateCoin ayrıca bir platform olup platformun kripto birimi CATE Token’dir.

CateCoin Hangi Borsada Var?

CateCoin (CATE) şu anda merkezi borsalardan yalnızca Gate.io Borsası‘nda ve merkeziyetsiz borsalardan sadece PancakeSwap DEX platformunda yer almaktadır.

Gate.io Borsası‘nda hesabınız yoksa hesap oluşturarak yeni çıkan token birimlerini ve kripto paraları en hızlı şekilde alabilmek için buraya tıklayın.

CateCoin Sözleşme Adresi (Contract Address) Nedir?

CateCoin, Binance Smart Chain (BSC) blok zincirinde yer alıyor olup contract adresi yani sözleşme adresi 0x118f073796821da3e9901061b05c0b36377b877e olarak tanımlanmıştır.

CateCoin (CATE)’in Resmî ve Takip Edilebilir Hesapları

CateCoin (CATE) Resmî Web Sitesi
https://catecoin.club/

CateCoin (CATE) Twitter
https://twitter.com/cateclub

CateCoin (CATE) Telegram
https://t.me/cateclub

CateCoin (CATE) Reddit
https://www.reddit.com/r/catecoin/

CateCoin (CATE) CoinMarketCap
https://coinmarketcap.com/currencies/catecoin/

CateCoin (CATE) CoinGecko
https://www.coingecko.com/it/monete/catecoin

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_k_n
Şaşkın
0
hasta
Hasta
CateCoin (CATE) Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir