NAFT Token Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır?

NAFT Token Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto dünyasına her geçen gün yeni birçok kripto para ve token katılırken bunlardan bazıları projesiyle öne çıkmayı başarıyor. Son zamanlarda sıkça sorulan NAFT Token nedir sorusunun da sebebi şüphesiz ki Nafter (NAFT) Token biriminin kazanmaya başladığı popülerlik ve sahip olduğu projedir.

Bu içeriğimizde sizlere Nafter platformunu tanıtmak ile birlikte NAFT Token nedir, nereden alınır ve nasıl alınır başta olmak üzere NAFT Token ve Nafter ile ilgili tüm bilgileri aktarmaya çalışacağız.

Nafter Nedir?

Nafter, fotoğrafların NFT’lere dönüştürülerek kullanıcıya özel bir profilde sergilendiği, toplandığı ve satıldığı kripto dünyasına özel bir sosyal medya platformudur.

Nafter platformu içerik sağlayıcılar ile hayranlar ve takipçiler arası fotoğraflardan oluşan NFT’lerin alışverişine, fotoğraflardan NFT üretimine ve toplanmasına imkân veren yeni nesil bir platformdur. Yapı itibariyle sosyal medya platformlarıyla aynı olan Nafter, kripto dünyasının bir nevi sosyal medya platformudur diyebiliriz.

Nafter ile bir fotoğraf çekip yükleyerek bu fotoğraftan hemen bir NFT oluşturmak mümkündür. Platformda fotoğraflardan oluşturulan NFT’ler toplanarak koleksiyon yapılabiliyor veya belli bir token ücreti karşılığında satılabiliyor.

Çekip yüklenen fotoğrafları dakikalar içerisinde NFT olarak oluşturan Nafter’da tıpkı Onlyfans veya benzeri bir platformdaki gibi kullanıcıya özel bir profil oluşturuluyor ve profilin takipçilerine ya da profil sahibinin hayranlarına NFT özellikli bu fotoğrafları satabilme imkânı bulunuyor.

Platform kullanıcıları açısından değerlendirilecek olursa, eğer hayranı ya da takipçisi olunan bir kişi ya da marka var ise, bu kişi ya da markanın profilinde paylaşılan fotoğraflar veya diğer adıyla NFT’ler belli bir ücret karşılığında satın alınabiliyor.

En büyük faydayı ve cazibeyi içerik üreticilerine sağlayan Nafter, içerik üreticilerine fotoğraflardan para kazanma ve kazanılan paralarla ayrıca stake etme özelliği ile ekstra kazanç sağlama imkânı sunuyor.

Tıpkı bir sosyal medya hesabında olduğu gibi fotoğraflardan oluşan NFT’lerin sergilendiği Nafter profilleri, istenirse herkese açık bir şekilde veya istenildiği takdirde sadece takipçilere ve hayranlara yayınlanabiliyor.

NAFT Token Nedir?

NAFT Token; Nafter platformunun kendine özel token birimidir.

Kripto dünyasının Onlyfans benzeri sosyal medya platformu mantığında olan, fotoğraflardan oluşan NFT’lerin; alımının, satımının, toplanmasının veya stake edilmesinin sağlandığı Nafter platformunda, tüm alışverişler Nafter platformunun kendine özel token birimi olan NAFT Token’lar ile gerçekleşiyor.

Nafter platformunda sahip olunan NAFT Token’lar fotoğraflardan oluşan içerikleri görmek, satın almak gibi işlemlerde kullanılabiliyorken ayrıca oluşturulan NFT’ler için de NAFT Token üzerinden bir ücret belirlenerek satış ve kazanç imkânı bulunuyor.

NAFT Token Nasıl Kazanılır?

Eğer kişi içerik üreticisi ise veya hali hazırda kayda değer takipçisi veya hayranı olan biriyse, Nafter’da NAFT Token olarak kazanç sağlaması mümkündür.

Nafter ile NAFT Token kazanmak için tek yapılması gereken Nafter platformunda bir profil oluşturmak ve bu platformda fotoğrafları NFT’lere dönüştürüp NAFT Token birimi üzerinden ücret belirleyerek satışa çıkarmaktır.

Ayrıca belli bir miktar NAFT Token sahibi olunması durumunda sahip olunan NAFT Token’ları Nafter platformunda tutarak stake özelliği sayesinde ödül olarak ekstra NAFT Token’lar kazanmak ve sahip olunan NAFT Token miktarını arttırmak da mümkündür.

NAFT Token Nasıl ve Nereden Alınır?

NAFT Token sahibi olabilmek için illa ki içerik üreticisi olmak gerekmiyor. Eğer Nafter platformuna ve dolayısıyla NAFT Token’a yatırımcı olmak isteniyorsa ücreti karşılığında NAFT Token alabilme şansı bulunuyor.

NAFT Token Nereden Alınır?

Eğer NAFT Token satın almak isteniyorsa, mevcut şartlarda NAFT Token alınabilecek iki platform bulunuyor:

 • PancakeSwap DEX Platformu
 • Gate.io Kripto Borsası

NAFT Token satın almak istenilen platform seçildikten sonra platformda NAFT/USDT ve benzeri pariteler üzerinden NAFT Token satın alınabilmektedir.

NAFT Token Nasıl Alınır?

Eğer TrustWallet, MetaMask benzeri kripto cüzdanların kullanımında zorluk yaşanıyorsa ve daha kolay yoldan NAFT Token satın alınmak isteniyorsa, Gate.io kripto borsası NAFT Token listelemesi yaparak USDT paritesi üzerinden NAFT Token satın alma ve yatırım yapma imkânı sunmaktadır.

Gate.io üzerinden NAFT Token alabilmek için şu adımları izleyebilirsiniz:

 • Gate.io Borsası’ndaki hesabınıza giriş yapın. Eğer hesabınız yoksa komisyon indirimli hesabınızı oluşturmak için buraya tıklayın.
 • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra eğer para yatırmanız gerekiyorsa hesabınıza aktarım sağlayın. Gate.io Borsası’nın detaylı kullanımı ile ilgili şu içeriğimizi inceleyebilirsiniz: Gate.io Borsası ve Detaylı Kullanma Rehberi
 • Para aktarımı yaptıysanız veya hesabınıza para varsa Trade bölümüne gelin ve burada arama kısmından NAFT/USDT paritesini bulun ve seçin.
 • Seçim yaptıktan sonra NAFT Al (Buy NAFT) kısmından satın almak istediğiniz miktarda NAFT Token satın alabilirsiniz.

Diğer bir seçenek olan PancakeSwap üzerinden NAFT Token satın almak için ise şu adımları izleyebilirsiniz:

 1. TrustWallet cüzdanınıza giriş yapıp Binance Smart Chain (BSC) kripto token birimine ait cüzdan kodunuzu alın ve kopyalayın.
 2. Binance üzerinden kopyaladığınız cüzdan hesabına BEP20 protokolü üzerinden 0.1 BNB altında olmamak şartıyla dilediğiniz miktarda BNB transferi yapın.
 3. Transfer gerçekleştikten sonra DApp sekmesine gelin ve PancakeSwap platformuna gidin.
 4. Karşınıza çıkan takas bölümünde üst kısımdan BNB seçimi yapın ve alt kısımdan NAFT aramasını yaparak seçin. Eğer NAFT araması yapmanıza rağmen sonuç çıkmıyorsa 0xD7730681B1DC8f6F969166B29D8A5EA8568616a3 NAFT contract address kodunu kopyalayıp arama bölümüne yapıştırın.
 5. Satın almak istediğiniz miktarda NAFT Token satın alın ve alt kısımda yer alan Swap butonuna tıklayın.

PancakeSwap üzerinden NAFT Token satın alma işleminde eğer hata kodu olursanız üst kısımdaki üç çizgiden oluşan ayarlar butonuna tıklayın ve yüzdelik kısma 11, eğer olmazsa 12 değerini girerek satın alma işlemini tekrarlayın.

Nafter (NAFT) ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bu alanda Nafter ve NAFT Token ile ilgili en çok merak edilen ve sıkça sorulan soruların cevaplarını aktarmaya çalışacağız. Bu alan kullanıcılardan gelen sorular ve talepler doğrultusunda güncellenecektir.

Nafter Coin Nedir?

Nafter Coin, Nafter platformuna özel olan kripto token birimi NAFT Token biriminin kullanıcılar arasında kullanılan adıdır.

Nafter bir platform, NAFT Token ise bu platformun token birimidir ve NAFT Token bir coin yani kripto para değildir. Dolayısıyla Nafter Coin veya NAFT Coin söylemi yanlıştır.

NAFT Nasıl Alınır?

NAFT Token, PancakeSwap platformu veya Gate.io Borsası üzerinden yukarıda anlatımını gerçekleştirdiğimiz şekilde alınabilir.

NAFT BNB ile Nasıl Satın Alınır?

BNB ile NAFT Token alabilmek için TrustWallet cüzdanınızdan PancakeSwap platformunu kullanabilirsiniz. Yalnız NAFT BSC olarak satın alınabileceğinden TrustWallet hesabınıza BNB transferini BSC olarak yani BEP20 protokolü ile göndermeniz gerekiyor.

NAFT USDT ile Nasıl Satın Alınır?

USDT ile NAFT Token alabilmek için şu an için Gate.io Borsası‘nı kullanabilirsiniz. Gate.io‘da hesabınız yoksa oluşturmak için buraya tıklayın.

NAFT Fiyat ve Grafik Bilgisini Nasıl Görebilirim?

NAFT Token için güncel fiyat, piyasa arzı, fiyat değişim grafiği ve diğer tüm piyasa bilgilerini görmek için buraya tıklayın.

Nafter (NAFT)’ın Resmî ve Takip Edilebilir Hesapları

Nafter (NAFT) Resmî Web Sitesi
https://nafter.io/

Nafter (NAFT) Twitter
https://twitter.com/Nafterapp

Nafter (NAFT) Telegram
https://t.me/nafterapp

Nafter (NAFT) Instagram
https://www.instagram.com/nafterapp/

Nafter (NAFT) Medium
https://nafterapp.medium.com/

Nafter (NAFT) YouTube
https://www.youtube.com/channel/UCve7nEdBg73pFeaEXIAeoYg

Nafter (NAFT) CoinMarketCap
https://coinmarketcap.com/tr/currencies/nafter/

Nafter (NAFT) CoinGecko
https://www.coingecko.com/tr/coins/nafter

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_k_n
Şaşkın
0
hasta
Hasta
NAFT Token Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir