Rally (RLY) Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır?

Rally (RLY) Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sağlam bir projeye sahip olan ve projesiyle öne çıkan kripto varlıklar yatırımcılar tarafından daha fazla destek ve yatırım alabilmektedir. Rally Coin (RLY Coin) olarak bilinen Rally veya token adıyla RLY Token da son zamanların en çok konuşulan kripto varlıklarından biri olmayı başarıyor.

Bu içeriğimizde Rally nedir, RLY hangi borsada gibi en çok sorulan soruların cevabını vermekle birlikte Rally (RLY)ile ilgili tüm bilgileri sizlere aktarmaya çalışacağız.

Rally (RLY) Nedir?

Rally, içerik oluşturucuların hayranları ve topluluklarıyla kendi bağımsız ekonomilerini sağlayan bir ağdır.

Ethereum ERC20 blok zinciri üzerine yer alan ve varlık birimi RLY olan Rally; içerik oluşturabilme yeteneği olan ve belli bir topluluğun desteğini kazanan içerik oluşturucuların kendi kripto varlıklarını çıkarmalarını sağlayan bir sistemdir. Her ne kadar Rally Coin ya da RLY Coin olarak da bilinse Rally (RLY) bir token birimidir.

Rally’nin iki taraflı mantığı mevcuttur; bu taraflardan biri içerik oluşturuculara sürdürülebilir ve bağımsız bir ekonomi fırsatı sunmakken diğer tarafı ise hayranlara ve fanlara sevdikleri sanatçıyı veya içerik oluşturucuyu daha fazla destekleme fırsatı sunmaktır.

İçerik oluşturuculara kendi kripto varlıklarını oluşturma konusunda büyük bir kolaylık sağlayan Rally, tamamen topluluk odaklı çalışmaktadır. Yani içerik oluşturucular kendi kripto birimleriyle hayran kitlesini ödüllendirebilirken hayranlar da içerik oluşturucuyu desteklemek için içerik oluşturucuya ait kripto varlıktan satın alabilmektedir.

Rally (RLY)’nin Avantajları Nelerdir?

Rally veya kısaltmasıyla RLY, her şeyden önce geleneksel para birimlerinin sahip olduğu sorunları dikkate alarak oluşturulmuş bir kripto varlıktır ve aynı zamanda bir projedir.

Rally sisteminde yer alan ve içerik oluşturucuya ait kripto para anlamına gelen Creator Coin’ler ile sanatçılar, topluluk liderleri, markalar, işletmeler, ülkeler ve ünlü isimler kendilerine özel kripto varlıklarını oluşturabilecekler.

Kendi kripto varlıklarına sahip olan içerik oluşturucular ise destekçisi olan topluluk ile birlikte kendi ekonomisini ortaya çıkarabilecektir. Bu sayede içerik oluşturucular kendilerine bağımsız bir kazanç sistemi kuracakken aynı zamanda sahip oldukları destekçi toplulukla daha fazla etkileşim imkânı kazanacaklar.

Creator Coin’ler ise RLY Token birimi üzerinden oluşturulacak ve her Creator Coin, RLY üzerinden değerlenecektir. Ethereum blok zinciri üzerinde bir cüzdanda tutulabilen Creator Coin’ler RLY Token’a göre fiyatlandırılacak ve topluluk gücü ile eş değer bir şekilde değerlenecektir.

RLY Token bu noktada oluşturulacak tüm tokenlar ve gerçekleştirilecek tüm alım ve satım işlemlerinin yanı sıra Creator Token’ların kazanacağı değer ve güç ile doğru orantılı bir şekilde yükseliş gösterecektir.

Toplamda 15.000.000.000 (15 Milyar) arzı bulunan Rally (RLY) Token’ın bu yazı tarihinde halihazırda dolaşımda olan arz miktarı ise 162.627.963 RLY olarak görünmektedir.

Rally (RLY) Nereden Alınır?

Rally Network’e ait olan RLY Token alabilmenin iki yolu vardır. Bu yöntemler şu şekildedir:

  1. Trust Wallet veya MetaMask gibi bir cüzdan aracılığı ile UniSwap platformundan satın almak,
  2. Rally Token yani RLY Token listelemesi yapan bir kripto borsadan satın almak.

Her iki yöntemle de RLY Token satın alınabilir ve bu tamamen yatırımcıların tercihine kalmış bir durum olup aralarında hiçbir fark yoktur.

Rally (RLY) Nasıl Alınır?

Eğer Rally (RLY) Token listelemesi yapan bir kripto borsa üzerinden kolayca RLY Token satın almak istiyorsanız satın alabileceğiniz borsalardan biri olan KuCoin üzerinden aşağıdaki adımları izleyerek RLY Token satın alabilirsiniz:

  1. KuCoin kripto borsa hesabınıza giriş yapın. Eğer KuCoin hesabınız yoksa oluşturmak için buraya tıklayın.
  2. Hesabınızda para yoksa hesabınızda para olan farklı bir borsadan satın almak istediğiniz RLY Token miktarı kadar para transfer gerçekleştirin. Ucuz transfer ücretinden dolayı Tron (TRX) transferini deneyebilirsiniz.
  3. Kredi kartı ile para yatırmak istiyorsanız KuCoin hesabınıza giriş yaptıktan sonra Kripto Al bağlantısına ve ardından Kredi/Banka Kartı bağlantısına tıklayarak istediğiniz miktarda Tether (USDT) satın alın.
  4. Eğer başka bir borsadan transfer yaptıysanız KuCoin Borsası’nda Ticaret bağlantısına ve ardından açılan alt menüde Spot Ticaret bağlantısına tıklayın.
  5. Önce transfer ettiğiniz para birimini USDT olarak değiştirin. Bunun için üstte yer alan BTC/USDT gibi bir paritenin yer aldığı bağlantıya tıklayın ve oradan transfer ettiğiniz para biriminin USDT paritesini seçin ve satın.
  6. Pariteler kısmından RLY/USDT paritesini seçin ve satın almak istediğiniz miktarı girerek Al RLY butonuna tıklayıp alım işlemini gerçekleştirin.

Rally (RLY) ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bu alanda Rally yani RLY ile ilgili en çok merak edilen ve sorulan soruların cevaplarını paylaşacağız. Sizden gelen talep ve sorular doğrultusunda bu alanı düzenli olarak güncelleyeceğiz.

Rally Coin Nedir?

Rally Coin, Rally Token ya da kısaltmasıyla RLY Token’ın kullanıcılar arasında oluşmuş olan adıdır ancak kullanımı yanlıştır. Çünkü Rally (RLY) bir coin yani kripto para değil Ethereum blok zincirinde yer alan bir token birimidir.

Dolayısıyla RLY Coin nedir ve RLY Coin hangi borsada gibi sorular da doğru sonuca götüren yanlış arama terimleri olacaktır.

Rally (RLY) Binance Borsası’nda Var Mı?

Rally (RLY), Binance Borsası’nda henüz listelenmemiştir. Alınabilecek birkaç kripto borsa arasında bizim tavsiyemiz KuCoin Borsası üzerinden satın alınması olacaktır. Ancak dilerseniz Bithumb, Balancer, CoinEx ve Hoo kripto borsalarından da satın alabilirsiniz.

Rally (RLY) Geleceği Olan Bir Varlık Mı?

Rally (RLY), hem içerik oluşturuculara hem de topluluklara hitap eden bir sistem olduğundan büyük bir kesim tarafından geleceği olduğuna inanılmaktadır. Yine bu kesim tarafından oldukça pozitif ve olumlu Rally (RLY) yorumları yapılmaktadır.

Rally (RLY)’nin Resmî ve Takip Edilebilir Hesapları

Rally (RLY) Resmî Web Sitesi
https://rally.io/

Rally (RLY) Twitter
https://twitter.com/rally_io

Rally (RLY) Medium
https://medium.com/rallynetwork

Rally (RLY) Discord
https://discord.com/invite/rallyio

Rally (RLY) CoinMarketCap
https://coinmarketcap.com/tr/currencies/rally/

Rally (RLY) CoinGecko
https://www.coingecko.com/tr/coins/rally

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_k_n
Şaşkın
0
hasta
Hasta
Rally (RLY) Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir