Safemars Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır?

Safemars Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto varlık dünyasına her gün onlarca hatta yüzlerde kripto para ve token katılmakta ancak bunlardan sadece bir kısmı kendisine ciddi bir kitle bulabilmektedir. Safemars da ciddi bir kitle bulan ve birçok takipçisi olan bir token özellikli kripto varlıktır ve kısa zamanda kazandığı kitle sayesinde Safemars nedir ve Safemars nasıl alınır soruları da beraberinde çoğalmaya başladı.

Safemars hakkında merak edilen tüm detayları derlediğimiz yazımız ile Safemars nedir başta olmak üzere tüm sorularınıza cevap bulabileceksiniz.

Safemars Nedir?

Safemars otonom bir likidite oluşturma protokolü olarak tanımlanmaktadır. Yani kendi kendini yöneten bir sistem olan Safemars aynı zamanda da likidite yani getiri oluşturmaktadır. Bu özelliğiyle bir merkezi yönetime sahip olmadığını gösteren Safemars ayrıca bu özelliğinin de katkısıyla sahiplerini ödüllendirme üzerine kurulu bir sisteme sahiptir.

Safemars; yapılan her işlem için %4 oranında bir kesinti yapar. Bu %4’lük kesintinin yarısı yani %2’si halihazırda elinde Safemars tutan yatırımcılara ödül olarak dağıtılır. Kalan %2’lik kısım ise yakılmak üzere kilitlenir. Bu sayede Safemars fiyatı yükselirken hem sahiplikten çıkmayan kişilerin elindeki Safemars miktarı artar hem de piyasadaki arz düşer ve Safemars fiyatını yükselmeye teşvik eder.

İlk çıktığı anda %50 oranlık kısmı yakılan Safemars, sonsuza dek deflasyonist arz/yanma özelliğine sahiptir. Yani sürekli olarak piyasadaki Safemars miktarının bir kısmı yakılacak ve piyasadaki arz azalacak, dolayısıyla da arz azaldıkça fiyatı yükselecek şekilde ayarlanmıştır.

Safemars’ın her satım işleminde %4 oranında yapılan kesintinin %2’lik kısmı elinde Safemars bulunduran yatırımcılara ödül olarak dağıtılmaktadır. Kalan %2’lik kısım ise yakılmaktadır. Yani Safemars ne kadar çok satılırsa hem sahiplerinin cüzdanlarındaki miktar o kadar çok artacak hem de piyasadaki arz miktarı azalacaktır.

Safemars Nasıl Alınır?

Safemars almak için tek yapmanız gereken Safemars’ın listelendiği borsalara para aktarımı yaparak satın almaktır. Safemars hangi borsada diye soranlar için de hemen cevap verelim; Gate.io borsasından şu anda kolaylıkla Safemars alabilirsiniz.

Gate.io borsasındaki hesabınıza giriş yaptıktan sonra eğer hesabınızda yeteri kadar Tether (USDT) varsa bunu alım & satım işlemlerinden Safemars satın alarak çevirebilirsiniz. Eğer hesabınızda USDT yok ama diğer kripto paralardan varsa o zaman da elinizdeki kripto parayı yine alım & satım işlemlerinden önce Tether (USDT) kripto para birimine çevirip ardından Safemars satın alabilirsiniz. Gate.io hesabınızda hiçbir varlık yoksa Paribu veya BTCTurk gibi bir borsadan alım yapıp ardından Gate.io hesabınıza aktarabilirsiniz.

Eğer Gate.io hesabınız yoksa ve hesap açıp çok geç olmadan Safemars satın almak istiyorsanız buraya tıklayın.

Safemars başka yollarla da elde edilebilir ve başka borsalarda da listelenmiştir ancak en kolay ve en sağlıklı yok Gate.io borsasıdır. Yine de başka bir yer tercih etmek isterseniz aşağıdaki borsalardan da Safemars alabilirsiniz ve Safemars hangi borsada sorunuza tam anlamıyla cevap bulabilirsiniz.

Safemars Satın Alınabilecek Borsalar

Gate.io (SAFEMARS/USDT)

Gate.io borsasında hesap açmak ve Safemars satın almak için buraya tıklayın.

PancakeSwap (SAFEMARS/WBNB)

PancakeSwap üzerinden Safemars alabilmek için Trust Wallet veya Metamask gibi bir cüzdanla bağlanarak Safemars satın alabilirsiniz.

JulSwap (SAFEMARS/WBNB)

JulSwap üzerinden de ancak PancakeSwap üzerinden olduğu gibi Trust Wallet veya Metamask gibi bir cüzdanla bağlanarak Safemars satın alabilirsiniz.

WhiteBIT (SAFEMARS/USDT)

WhiteBIT kripto borsasından Gate.io borsasında olduğu gibi SAFEMARS/USDT paritesine göre Safemars satın alabilirsiniz. WhiteBIT borsasında hesap açmak ve Safemars satın almak için buraya tıklayın.

Safemars ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Safemars ile ilgili en çok merak edilen soruları yanıtlamaya ve Safemars‘ı daha yakından tanımanızı sağlamaya çalıştık. Bu alan yatırımcılardan ve yorumlardan gelen istekler doğrultusunda sürekli olarak güncellenecektir.

Safe Mars Nedir ve Safe Mars Ne Demektir?

Safe kelimesi İngilizcede Korumak, Mars kelimesi de bildiğimiz Mars Gezegeni anlamındadır. Dolayısıyla Safe Mars, Mars gezegenini koru gibi bir anlam taşımaktadır. Yani daha eğlenceli bir tabirle SAFEMARS ile Mars’ı korursunuz.

Safemars Coin Nedir?

SAFEMARS Coin yine SAFEMARS kendisini temsil etmektedir. Aslında SAFEMARS, token özellikli kripto varlıktır bu nedenle de Safemars Coin veya Safe Mars Coin demek yanlış olacaktır.

Safemars Coin Nasıl Alınır?

Safe Mars Coin nasıl alınır sorusunun 2 cevabı vardır Ya Gate.io veya WhiteBIT borsalarından satın alabilirsiniz ya da PancakeSwap ve JulSwap sistemlerinden satın alabilirsiniz.

Safemars Hangi Borsada Var?

Safemars, Gate.io ve WhiteBIT borsalarında yer almaktadır ve SAFEMARS USDT paritesi üzerinden satın alınabilmektedir.

Safemars Coin Yorumları Nasıl?

Safemars ciddi bir kitleye sahip ve her geçen gün de bu kitle artmaya devam ediyor. Elbette Safemars hakkında kesin bir şey söylemek çok zor ancak takipçileri Safemars‘a inanmakla kalmayın çok iyi Safemars yorumları bırakmaktadırlar.

Safemars Fiyatı Ne Kadar?

Safemars, CoinMarketCap ve CoinGecko sayfalarını ziyaret ederek Safemars Token fiyatını takip edebilirsiniz.

Safemars Bitmart Borsasında Listelendi Mi?

Safemars Gate.io ve WhiteBIT dışında henüz başka bir borsada listelenmedi.

Safemars Binance Borsasında Listelendi Mi?

Safemars yatırımcıları Safemars’ın en çok Binance borsasında listelenmesini isteseler de şu an için Binance borsasında Safemars yer almamaktadır.

Safemars’ın Resmî ve Takip Edebilebilir Hesapları

Safemars Resmî Web Sitesi
https://safemarscrypto.com/

Safemars Twitter
https://twitter.com/safemartians

Safemars Telegram
https://t.me/safemars

Safemars Reddit
https://www.reddit.com/r/Safemars/

Safemars Discord
https://discord.com/invite/Rn8ah2tkrv

Safemars CoinMarketCap
https://coinmarketcap.com/tr/currencies/safemars/

Safemars CoinGecko
https://www.coingecko.com/tr/coins/safemars

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_k_n
Şaşkın
0
hasta
Hasta
Safemars Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir