UFO Gaming (UFO) Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır?

UFO Gaming (UFO) Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Metaverse projeleri her geçen gün kripto piyasalardaki hakimiyetini arttırmaya devam ediyor. UFO Gaming (UFO) da potansiyeli en yüksek metaverse coinler arasına girmeyi başaran projelerden biri oldu.

Düşük fiyatı ile henüz yolun başında olduğuna inanılan UFO Gaming ve UFO Token ile ilgili ise UFO Gaming nedir, UFO Token nedir gibi sorular bir anda en çok sorulan sorular arasına girdi.

Bu içeriğimizde sizlere UFO Gaming nedir sorusunun cevabı ve UFO Token nedir, nasıl ve nereden alınır sorularının cevaplarıyla birlikte UFO Gaming (UFO) ile ilgili tüm detayları aktarmaya çalışacağız.

UFO Gaming Nedir?

UFO Gaming, geleneksel oyunları blok zincirine bağlayan ve oyunculara oynarken kazanma yeteneği veren tamamen merkezi olmayan bir oyun platformudur.

Tam anlamıyla bir metaverse projesi diyebileceğimiz UFO Gaming içerisinde kripto dünyası ve blockchain teknolojisiyle birlikte hayatımıza giren ve önemi artan GameFi, DeFi, NFT ve sanal alan satın alma gibi birçok özellik yer alıyor.

UFO Gaming’de Dark Metaverse denilen bir sanal evren ve bu evrende yayınlar oyunlar olacaktır. Yayınlanan her oyun Dark Metaverse içerisinde kendi gezegenini temsil edecektir.

Aslında sadece bir oyun olmayan UFO Gaming, tam kapsamlı bir metaverse projesidir. Çünkü UFO Gaming oyun oynayarak para kazandırma özelliğinin yanı sıra sanal arazi alımı ve satımı, NFT ticareti, sanal kiralama gibi birçok özelliğe sahip bir sanal evren sunmaktadır.

UFO Token Nedir?

UFO Token, UFO Gaming projesinin ve Dark Metaverse adlı evrenin yerel token birimidir.

Ethereum ERC-20 token birimi olan UFO Token‘ın maksimum arzı 25.757.575.757.575 adet olup bu arzın yarısı UniSwap ekosisteminde yakılmıştır. Kalan %50’lik arz ise tamamen yatırımcıların alımına sunulmuştur.

Staking özelliğine sahip olan UFO Token‘da her staking sürecinden sonra Plasma Points adı verilen puanlar elde edilmektedir. Bu puanlar Dark Metaverse evreninde oyun içerisinde karakter oluşturmaya ve NFT nesneleri almaya yardımcı olmaktadır.

UFO Token Nereden Alınır?

UFO Gaming ya da diğer adıyla UFO Token alabilmenin iki yolu bulunmaktadır:

  • UniSwap DEX platformundan satın almak,
  • UFO Token listeleyen kripto borsalardan satın almak.

Her iki yolla da gayet güvenilir bir şekilde UFO Token satın alabileceğiniz gibi aldığınız miktarı muhafaza edebilirsiniz. UFO Token‘ın otomatik staking ve yakım özelliği olmadığından her iki yol arasında bir fark bulunmamaktadır.

UFO Token Nasıl Alınır?

Eğer merkezi bir kripto borsa üzerinden UFO Gaming (UFO) Token satın almak istiyorsanız UFO Token listelemesi yapan kripto borsalardan biri olan Gate.io Borsası üzerinden aşağıdaki adımları izleyerek UFO Token satın alabilirsiniz:

  • Gate.io Borsası hesabınıza giriş yapın. Eğer Gate.io Borsası’nda hesabınız yoksa oluşturmak için buraya tıklayın.
  • Hesabınıza giriş yaptıktan satın almak istediğiniz UFO tutarı kadar transfer gerçekleştirin. Uygun transfer ücretlerinden dolayı Tron (TRX) kripto para birimini kullanabilirsiniz.
  • Transferiniz Gate.io hesabınıza ulaştıktan sonra Piyasalar sayfasına gidin ve önce transferinizi Tether (USDT) birimine çevirip daha sonra arama bölümüne UFO yazarak UFO/USDT paritesini seçin.
  • Açılan sayfada satın almak istediğiniz miktarı belirleyin ve UFO Al (Buy UFO) butonuna tıklayarak satın alma işlemini tamamlayın.

Gate.io Borsası’nın kullanımı ile ilgili detaylı bir kılavuz arıyorsanız Gate.io Borsası ve Detaylı Kullanma Rehberi başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Gate.io Borsası yerine farklı bir merkezi kripto borsa istiyorsanız da yine UFO Token listelemesi yapan MEXC Borsası’nı tercih edebilirsiniz.

MEXC Borsası’ndan hemen bir hesap açarak UFO Token almak için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca MEXC Borsası’nın kullanımı hakkında detaylı bilgi için de MEXC Borsası ve Detaylı Kullanma Rehberi başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

UFO Gaming (UFO) ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bu başlık altında sizlere UFO Gaming ve UFO Token ile ilgili en sık sorulan soruların cevaplarını vermeye çalışacağız. Bu bölüm sizden gelen sorular ve talepler üzerine düzenli olarak güncellenecektir.

Dark Metaverse Nedir?

Dark Metaverse, UFO Gaming sanal evreninin adıdır. Sonsuz olan bu sanal evrende gezegenler ve her gezegeni temsil eden Play-to-Earn (P2E) yani Oyna Kazan sistemine sahip sanal oyunlar yer alacaktır.

Super Galactic Nedir?

Super Galactic, benzersiz bir NFT koleksiyonuna ve Ethereum ağı üzerine inşa edilmiş ve hiper ölçeklenebilir bir Polygon L2 çözümü ile entegre edilmiş bir otomatik savaşçı moduna merkezi olmayan bir oyundur.

Super Galactic oyununu oynamak için UFOeps adı verilen NFT nesnelerine yani bir oyun karakterine ihtiyacınız vardır. UFOeps karakteri oluşturabilmek için ise UFO Token sahibi olmanız ve staking yaparak Plasma Points adı verilen puanları toplamanız gerekmektedir.

UFO Coin Nedir?

UFO Coin, UFO Token için kullanıcıların kendi aralarında oluşturduğu hatalı bir terimdir. Hatalı olmasının sebebi ise UFO Token adı üzerinde bir token birimidir ve coin değildir.

Aynı şekilde UFO Gaming Coin terimi de hatalı bir terimdir. Dolayısıyla UFO Coin ve UFO Gaming Coin ile başlayan tüm terimler doğru sonuçlara götürse de hatalı terimler olacaktır.

UFO Gaming (UFO) Token Hangi Borsalarda Var?

UFO Gaming, merkezi olmayan kripto borsalar arasında UniSwap Borsası’nda yer alırken merkezi kripto borsalar içerisinden Gate.io ve MEXC borsaları üzerinden satın alınabilmektedir.

UFO Gaming (UFO)’in Resmî ve Takip Edilebilir Hesapları

UFO Gaming (UFO) Resmî Web Sitesi
https://ufogaming.io/

UFO Gaming (UFO) Twitter
https://twitter.com/theufotoken

UFO Gaming (UFO) Telegram
https://t.me/ufotokenofficial

UFO Gaming (UFO) Instagram
https://www.instagram.com/ufogaming51/

UFO Gaming (UFO) YouTube
https://www.youtube.com/channel/UCqIEEqJfp0Mp7-NAs9enJKg

UFO Gaming (UFO) Discord
https://discord.com/invite/Zjdmt62H24

UFO Gaming (UFO) CoinMarketCap
https://coinmarketcap.com/tr/currencies/ufo-gaming/

UFO Gaming (UFO) CoinGecko
https://www.coingecko.com/tr/coins/ufo-gaming

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_k_n
Şaşkın
0
hasta
Hasta
UFO Gaming (UFO) Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir