Wall Street Games (WSG) Nedir, Nasıl Alınır?

Wall Street Games (WSG) Nedir, Nasıl Alınır?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto piyasaların sürekli canlı olmasına katkı sağlayan proje ve kripto varlık ailesine her geçen gün yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Wall Street Games veya token adıyla WSG Token de bu aileye katılan ve bir anda dikkatleri üzerine çekenlerden birisi!

Bu içeriğimizde Wall Street Games nedir, WSG Token nedir ve nasıl, nereden alınır gibi Wall Street Games (WSG) ile ilgili en sık sorulan soruların cevaplarını vermeye çalışacağız.

Wall Street Games Nedir?

Wall Street Games, oyun oynayarak ödül kazanma üzerine kurulu kripto oyun platformudur.

Ödül kazanmanın benzersiz ve sürükleyici bir yolunu sunan yeni nesil oyun platformu olarak kendini tanıtan Wall Street Games (WSG), sunduğu oyunlar sayesinde başarı sağlayan kullanıcılara ödül kazandırmayı hedeflemektedir.

Oyunlar hakkında özel bilgilendirme ve anlatım da sunan platformun ayrıca referans sistemi ile ekstra kazanç sağlama avantajı ile birlikte staking yaparak da ödül kazandırma avantajı bulunmaktadır.

Bir tanesi ücretsiz olmak üzere 3 adet oyun sunan platformun mevcut oyunları ise aşağıdaki gibidir:

Wall Street Games The Roller Oyunu

Wall Street Games platformu oyunlarından biri olan The Roller oyunu basit bir sayı eşleştirme oyunudur.

Türkçe adı Silindir olan oyunda hedefinizin olabildiğince çok puan almak olduğu 13 aşama bulunur. Gördüğünüz herhangi bir sayıyı alt satırda aynı sayı ile eşleştirirsiniz ve her başarılı aşama için 250 puan alırsınız. Tüm yatay, dikey veya çapraz çizgiyi temizleyebilirseniz 1000 puan daha alırsınız. Tüm tahtayı temizleyecek kadar şanslıysanız da 5000 ek puanla ödüllendirilirsiniz!

Tahtada eşleşen sayı yoksa, bir sonraki aşamaya geçmek için alt satırdaki herhangi bir hücreye basmanız gerekir, bu alt satırdaki sayıları yeniler.

Oyunda ayrıca Yellow Joker (Sarı Joker), Rainbow Joker (Gökkuşağı Joker) ve Gray Joker (Gri Joker) adında 3 adet joker hakkı sunulur.

  • Sarı Joker, aynı sütundan herhangi bir alanı açar,
  • Rainbow Joker, tahtadaki herhangi bir alanı açar,
  • Gray Joker ise yine tahtadaki herhangi bir alanı açar ancak puanların %50’sini keser.

Wall Street Games Coin Explorer Oyunu

Türkçe adı Para Keşfi olan oyun, kötü bir parayı tespit etmede ne kadar iyi olduğunuzu ve bundan kaçınıp kaçamayacağınızı test ediyor!

Oyun alanı 7×7 kareden oluşurken bir kareye tıklayarak, bir sayı alırsınız. Bu sayı, tıklanan kareyi çevreleyen kaç tane bozuk para olduğunu gösterir. Tüm alanı ortaya çıkararak ve kötü paralardan kaçınarak oyunu tamamlarsınız!

Wall Street Games The Trader Oyunu

Türkçe adı Yatırımcı, Tüccar anlamlarına gelen ve ücretsiz olan bu oyun, kazancınızı arttırmak için kripto alım satım arasında ne kadar hızlı geçiş yapabileceğinizi test ediyor!

Tek bir komutla kripto satın almaktan kripto satmaya ve tam tersine geçiş yaparsınız.

WSG Token Nedir?

WSG Token, Wall Street Games platformunun yerel token birimidir.

Tam adı Wall Street Games Token olan WSG Token biriminin anlık fiyatı oldukça düşüktür ancak kısa dönemde gösterdiği yükseliş ve kazandığı yatırımcı topluluğu ile adından sıkça söz ettirmektedir.

Wall Street Games oyununda kazanılan tüm ödüller WSG Token olarak verilmektedir. Ayrıca ücretli olan oyunları da oynayabilmek için WSG Token sahibi olmak gerekiyor.

WSG Token Nereden Alınır?

Wall Street Games Token (WSG Token) satın alabilmek için temelde iki seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler ise şu şekildedir:

  1. WSG Token listelemesi yapan kripto borsalardan satın almak,
  2. PancakeSwap platformu üzerinden satın almak.

Hali hazırda birkaç kripto borsa tarafından listelenmiş olan WSG Token, kolaylıkla kripto borsalardan da satın alınabilmektedir ancak Trust Wallet ya da MetaMask gibi bir cüzdanda tutmak isteyen yatırımcılar, PancakeSwap üzerinden de WSG Token satın alabilirler. Yani özetle WSG Token nereden alınır sorusunun cevabı kripto borsalar ya da PancakeSwap olarak verilebilir.

WSG Token Nasıl Alınır?

Eğer bir kripto borsa üzerinden Wall Street Games Token (WSG Token) nasıl alınır merak ediyorsanız, Ass Finance Coin satın almak için aşağıdaki adımları izleyerek WSG Token listelemesi yapan MEXC Borsası’ndan WSG satın alabilirsiniz:

  1. MEXC Borsası hesabınıza giriş yapın. Eğer MEXC Borsası’nda hesabınız yoksa hemen açmak için buraya tıklayın.
  2. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra WSG Token satın almak istediğiniz miktarda hesabınıza transfer yapın. Uygun transfer ücretinden dolayı Tron (TRX) kripto para birimini seçebilirsiniz.
  3. Hesabınıza para yatırdıktan sonra bakiyenizi Market sayfasına giderek USDT para birimine çevirin.
  4. Tekrar Market sayfasına gidin ve arama bölümünden WSG araması yaparak WSG/USDT paritesini seçin.
  5. Açılan sayfada satın almak istediğiniz miktarı belirleyerek Buy WSG butonuna tıklayarak satın alma işlemini gerçekleştirin.

MEXC Borsası’nın kullanımı hakkında desteğe ihtiyacınız var ise aşağıdaki başlığa tıklayarak destek alabilirsiniz.

MEXC Borsası ve Detaylı Kullanma Rehberi

Wall Street Games (WSG) ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümde Wall Street Games veya diğer adıyla WSG hakkında en çok sorulan sorulara cevap vermeye çalışacağız. Bu bölüm sizden gelen talepler ve sorular doğrultusunda düzenli olarak güncellenecektir.

WSG Coin Nedir?

WSG Coin, kripto kullanıcılarının Wall Street Games Token (WSG Token) için kullandığı bir terimdir ancak yanlış bir terimdir. Çünkü WSG bir coin yani kripto para değil bir token birimidir.

Aynı şekilde Wall Street Games Coin nedir sorusu da teknik olarak hatalı bir sorudur.

WSG Token Geleceği Olan Bir Kripto Varlık Mı?

WSG, dünyanın en çok rağbet gören oyun sektöründe yer aldığından birçok kişi tarafından güzel bir geleceği olduğuna inanılan kripto varlıklardan biridir.

WSG Token Yorumları Nasıl?

WSG Token için yapılan tüm yorumlar pozitif yönlü olup özellikle WSG Token’ın yükseliş sağladığı dönemlerde bu yorumlar giderek artmaktadır.

Wall Street Games (WSG)’in Resmî ve Takip Edilebilir Hesapları

Wall Street Games (WSG) Resmî İnternet Sitesi
https://wsg.gg/

Wall Street Games (WSG) Twitter
https://twitter.com/WSGToken

Wall Street Games (WSG) Telegram
https://t.me/WSGToken

Wall Street Games (WSG) Medium
https://medium.com/@WSGToken

Wall Street Games (WSG) CoinMarketCap
https://coinmarketcap.com/tr/currencies/wall-street-games/

Wall Street Games (WSG) CoinGecko
https://www.coingecko.com/tr/coins/wall-street-games

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_k_n
Şaşkın
0
hasta
Hasta
Wall Street Games (WSG) Nedir, Nasıl Alınır?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir