BitMart Referans Kodu: KWDYKp

BitMart Referans Kodu: KWDYKp
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto yatırımcılarının en çok sevdiği kripto borsa türlerinden başı çeken borsalar, genellikle piyasaya yeni çıkan kripto varlıkları ilk listeleyen BitMart gibi borsalardır. BitMart, bu yönüyle rağbet gören bir borsa olduğundan BitMart Referans Kodu en çok ihtiyaç duyulan kripto borsa referans kodları arasında gelmektedir.

BitMart, işlem hacmi ile en büyük ilk 100 kripto borsa arasında geldiğinden BitMart Borsası referans kodu bulmak bilinen ve popüler olan borsalara oranla daha zordur. Çünkü BitMart, Gate.io veya MEXC gibi ezberlenmiş borsalar kadar popüler değildir fakat BitMart Borsası‘nın avantajlarının farkında olan kullanıcılar BitMart referans kodu arayışını yapmaktadırlar.

BitMart Referans Kodu Nedir?

Bitmart Referans Kodu, BitMart Borsası’nda tüm işlemlerde komisyon ve işlem ücreti indirimi sağlayan referans kodudur.

Eğer BitMart referans kodu avantajları hakkında bilgi sahibiyseniz ve sadece bir referans kodu arayışınız varsa aşağıdaki %40 indirim sağlayan BitMart referans kodu ile indirim avantajı yakalayabilirsiniz.

BitMart Referans Kodu: KWDYKp

Eğer referans kodunu girmekle uğraşmadan doğrudan bir link ile BitMart referans kodu kullanmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

BitMart Referans Sistemi; çift taraflı kazanç sistemi sunarak hem referans sahiplerine hem de referansla üye olan kişilere avantajlar sunmaktadır.

BitMart Referans Kodu Ne İşe Yarar?

BitMart referans kodu, diğer borsalarda olduğu gibi borsada yapılan tüm işlemlerde komisyon ve işlem ücreti indirimi sağlamaktadır.

Sizin için yukarıda paylaştığımız referans kodu, BitMart’ın en yüksek komisyon indirimi sağlayan referans kodudur.

Başka bir konu ise tüm kripto borsalar gibi BitMart de size referans kodu girmenizi zorunlu tutmaz. Yani referans kodu girmeden de BitMart Borsası’na üye olabilirsiniz ama bu durum size hiçbir avantaj sağlamayacaktır ve tamamen BitMart Borsası’nın işine gelen bir durumdur.

BitMart’a kayıt olurken hiçbir referans kodu kullanmazsanız, yapacağınız tüm alım, satım, transfer, vadeli işlemler, staking gibi işlemlerde 0 (sıfır) indirim alırsınız ve referans kodu ile sağlayabileceğiniz tüm indirimlerin tamamı BitMart Borsası’na kalır ve BitMart, bu komisyonları kimseyle paylaşmaz.

Bu durumdan dolayı BitMart da referans kodu girilmesini açıkça belirtmese de istemez ve referans kodu olmadan üye olan kullanıcılar daha kârlıdır. Yani anlaşılması gereken şudur ki hiç referans kodu ile üye olmamaktansa bir referans kodu ile üye olmak her zaman avantajlıdır.

BitMart Referans Kodu Nasıl Kullanılır?

BitMart Referans Kodu: KWDYKp

BitMart referans kodunu kullanabilmek için yani üyeliğe BitMart referans kodu ekleme özelliği için iki seçenek bulunmaktadır.

  1. Referans kodu linki vasıtasıyla kayıt olmak,
  2. Manuel olarak referans kodunu girerek kayıt olmak.

İki seçenekle de BitMart Borsası’na referans kodu ile kayıt olma şansı bulunmaktadır ancak BitMart referans kodu nerede kullanılır diye sorulacak olursa bu sorunun cevabı tektir; yalnızca kayıt sayfasında kullanılabilir.

Eğer bilgisayar üzerinden BitMart Borsası’na %40 indirimli referans kodu ile kayıt olmak istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  1. BitMart resmî web sitesine giriş yapın ve ardından Giriş butonuna tıklayıp yeni açılan sayfada Üye Ol bağlantısına tıklayın. Eğer direkt kayıt sayfasına gitmek isterseniz buraya tıklayın.
  2. Kayıt sayfasında istenen bilgileri girin ve Add Invitation Code yazan kısma tıklayıp açılan alana KWDYKp referans kodunu girin ve Üye Ol butonuna tıklayarak hesap oluşturun. Eğer link aracılığı ile kayıt sayfasına gittiyseniz bu kod otomatik eklenecektir.

Yukarıdaki adımları izleyerek ister bilgisayardan ister mobilden BitMart referans kodu ekleme işlemini başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

BitMart Referans Kodu ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bu alanda BitMart referans kodu veya kodlarıyla ilgili en çok merak edilen ve sorulan soruların cevaplarını paylaşmaya çalışacağız.

BitMart Referans Sistemi Nedir?

BitMart Referans Sistemi; BitMart üyelerinin sahip olduğu ve BitMart Borsası üzerindeki özel bir sistemdir. Bu referans sistemi ile sevdiklerinizi veya çevrenizi BitMart borsasına kayıt ederek işlem ücreti ve komisyon indirimi avantajı sağlayabilirsiniz.

BitMart Referans Kodu Ekleme Nasıl Yapılır?

BitMart referans kodu nasıl eklenir sorusunun cevabı olarak BitMart referans kodu ekleme işlemi oldukça basittir. Tek yapılması gereken kayıt sayfasında Add Invitation Code yazan alana tıklayarak elinizdeki referans kodunu eklemektir.

BitMart referans kodu ekleme mobil ve bilgisayar üzerinden değişiklik göstermemektedir. Sadece kayıt sayfasına gidiş yolunu bilmek yeterli olacaktır.

BitMart Referans Kodu Eklemeyi Unuttum, Ne Yapmalıyım?

Eğer kayıt aşamasında BitMart referans kodu ekleme işlemi yapmayı unuttuysanız bu durumda iki seçeneğiniz bulunuyor. Ya hesabınızı herhangi bir referans kodu ve avantajı olmadan kullanmaya devam edeceksiniz ya da yeni bir hesap oluşturup bu kez referans kodunu girerek kaydınızı tamamlayacaksınız.

BitMart Referans Kodu Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Eğer bir referans kodu ile BitMart kaydı yaptıysanız kayıt olduğunuz referans kodunu hesabınızdan silemezsiniz. BitMart Borsası referans kodunu silmenin bir avantajı olmayacağı gibi eğer çok rahatsız olursanız yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.

BitMart Referans Kodu Sonradan Ekleme Yapılabilir Mi?

BitMart referans kodu sadece kayıt aşamasında eklenebilir. Bu nedenle de kayıt olduktan sonra ve hali hazırda kullanılan bir hesaba ait işlem yapılamaz. Yani BitMart referans kodu sonradan ekleme ve değiştirme şansı bulunmamaktadır.

Ayrıca BitMart referans kodu nerede olur diye soranlar için yine aynı sayfadan BitMart referans kodu öğrenme işlemi de yapılmaktadır. Yani daha önce oluşturulmuş referans kodlarını da görmeniz mümkündür.

BitMart Borsası Nasıl Kullanılır?

BitMart Borsası için detaylı bir kullanım rehberine ihtiyacınız var ise BitMart Borsası ve Detaylı Kullanım Rehberi başlıklı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_k_n
Şaşkın
0
hasta
Hasta
BitMart Referans Kodu: KWDYKp

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Referans işlemlerinin bu kadar avantajlı olduğundan habersizdim yazıyla karşılaşana kadar. Güzel avantajlar sağlıyormuş , yeni hesap açma üzücü olsa site içinde ki kodları kullanacağım teşekkürler hocam 👏👏

    Cevapla