Coinbase Referans Kodu (Coinbase Referans Linki)

Coinbase Referans Kodu (Coinbase Referans Linki)
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Coinbase, her ne kadar Binance, Huobi gibi çok fazla kripto para ve token listelemeyen bir borsa olsa da dünyanın en güvenilir kripto borsalarından biridir. Bu nedenle de Coinbase referans kodu arayışı yapan kişilerin bu arayışını %100 güvenilir bir borsada işlem yapmak istemelerine bağlayabiliriz.

Özellikle her kripto parayı sistemine dahil etmemesi ve listelediği kripto para ve tokenlarda seçici davranması Coinbase Borsası‘nı bir adım öne çıkarmaktadır. Bunun yanı sıra Amerika’nın en büyük kripto para borsası olması da Coinbase Borsası‘nı oldukça güvenilir hale getirmektedir.

Coinbase referans ödülleri dışında ayrıca Earn kategorisinde bir nevi öğren kazan sistemi ile de kazandırdığından Coinbase Borsası‘nın kullanılması her halükarda avantaj sağladığı için bu içeriğimizde sizlere Coinbase referans kodu nedir ve Coinbase referans ödülleri nelerdir detaylı bir şekilde anlatmaya çalışacağız.

Coinbase Referans Kodu Nedir?

Coinbase Referans Kodu, Coinbase Referans Sistemi‘ne ait avantajlı ve kazançlı kodlara verilen isimdir.

Eğer Coinbase referans kodu avantajları hakkında bilgi sahibiyseniz ve sadece bir referans kodu arayışınız varsa hemen Coinbase referans kodu ile Coinbase Borsası‘na üye olmak için buraya tıklayın.

Coinbase Borsası‘na kayıt olurken belki manuel olarak kendiniz bir kod girmek isteyebilirsiniz ancak Coinbase Referans Sistemi‘nde yalnızca link vasıtasıyla referans kodu kullanımı mümkün olduğundan herhangi bir kod bulmanız ya da elde etmeniz mümkün değildir.

Coinbase Referans Kodu Ne İşe Yarar?

Coinbase referans kodu diğer kripto borsa referans kodlarına nazaran biraz farklı bir sisteme sahiptir.

Sahip olduğu sistemden dolayı Coinbase davetiye kodu ya da Coinbase davet kodu da diyebileceğimiz Coinbase referans kodları bir nevi arkadaş daveti sistemi şeklinde işler ve kazançlar sabittir.

Coinbase referans kodu ile CoinBase Borsası‘na üye olursanız ve 100 dolarlık bir işlem yaparsanız hem siz hem de referans kodunun sahibi 10 dolarlık bir ödül kazanmaktadır.

10 dolarlık ödülü kazanmak için 100 dolarlık bir işlem şartının yanı sıra bir de bu 100 dolarlık işlemin kayıt olunduktan sonraki 180 gün içerisinde gerçekleşmesi gerekmektedir. Aksi takdirde hiçbir şekilde ödül kazanamazsınız ve dolayısıyla da Coinbase referans kodu kullanımınız boşa gider.

Coinbase Referans Kodu Nasıl Kullanılır?

Coinbase Referans Kodu (Coinbase Referans Linki)

Yukarıdaki görselde yer alan Coinbase kayıt sayfası ekranına dikkatle bakarsanız hiçbir şekilde ve hiçbir yerinde bir referans kodu, davet kodu, davetiye kodu gibi bir alan olmadığını göreceksiniz.

Aynı şekilde Coinbase mobil uygulamasından da kayıt sayfasına gittiğinizde herhangi bir referans kodu ya da davet kodu ekranı göremezsiniz. Çünkü Coinbase, kullanıcılara herhangi bir referans kodu ve davet kodu değil yalnızca bir davet linki vermektedir.

Eğer Coinbase referans kodu ile Coinbase Borsası‘na kayıt olmak istiyorsanız bu durumda da bir Coinbase referans linkine ihtiyacınız var olmakla birlikte kayıt olmak için bu linke tıklayarak kayıt sayfasına gitmeniz gerekmektedir. Zaten link aracılığı ile gittiğiniz ekranda da Coinbase size bir davet yani referans kodu vasıtasıyla geldiğinizi ve 10 dolar kazanacağınızı Türk Lirası üzerinden belirtir.

Coinbase Borsası referans kodu kullanımı özetle yukarıda anlatıldığı gibi olup eğer bir Coinbase referans linki ihtiyacınız var ise buraya tıklayabilirsiniz.

Coinbase Referans Kodu ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümde Coinbase referans sistemi ve Coinbase referans kodu ile ilgili en çok sorulan soruların cevaplarını vermeye çalışacağız.

Coinbase Referans Kodu Nasıl Alınır?

Coinbase, hiçbir kullanıcısına referans kodu vermemektedir. Bu nedenle de ihtiyacınız olan şey Coinbase referans linki olarak tanımlanabilir.

Eğer kendinize ait bir Coinbase referans linki edinmek istiyorsanız yapmanız gereken Coinbase Borsası hesabınıza giriş yaptıktan sonra Invite Friends sayfasına gitmek ve orada size tanımlanan davet linkini kopyalamaktır.

Coinbase Referans Kazancı Ne Kadar?

Coinbase, diğer kripto borsalardan farklı olarak kazanç sağlanılması için bazı şartlar sunmakta ve kazançlara bir kısıtlama getirmektedir.

Coinbase Borsası‘nda referans sistemi yani Coinbase arkadaş daveti ile kazanabileceğiniz maksimum tutar 10 dolardır ve bu 10 doları hem siz hem de davet ettikleriniz kazanır ancak bunun da bir şartı bulunmaktadır. Kazanç olarak sunulan 10 doları davet ettiğiniz kişilerin kayıt olduktan sonra maksimum 180 gün içerisinde yapacakları 100 dolarlık işlem sonrası hak edebilirsiniz.

Coinbase Borsası Güvenilir Mi?

Coinbase, dünyanın en çok güvenilen ve güven verdiği söylenilen kripto borsasıdır.

Coinbase Borsası‘nın Amerika’da en çok güvenilen kripto para borsası olmasının yanı sıra aynı zamanda listelediği kripto varlıklarda seçici olması ve sisteminin son derece hızlı ve sağlam olması da ne kadar güvenilir olduğunun bir göstergesidir.

Coinbase Pro Referans Kodu Nedir?

Coinbase Pro, Coinbase Borsası‘nın profesyonellere özel olan bir sistemidir. Kripto trade işlemlerde profesyonel olan kullanıcılar Coinbase Pro‘yu tercih etmektedir.

Coinbase Borsası‘nın her ne kadar referans sistemi olsa da ne yazık ki Coinbase Pro için sağladığı bir referans sistemi ya da arkadaş davet sistemi bulunmamaktadır. Bu nedenle de eğer Coinbase tarafından verilen 10 dolarlık kazancı hak etmek istiyorsanız Coinbase Pro yerine doğrudan Coinbase üzerinden işlem yapmanız gerekir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_k_n
Şaşkın
0
hasta
Hasta
Coinbase Referans Kodu (Coinbase Referans Linki)

Yorumlar kapalı.