Binance TR Referans Kodu (Kimliği): 3E4562V9

Binance TR Referans Kodu (Kimliği): 3E4562V9
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance TR Borsası, global Binance Borsası’nın Türkiye’deki kullanıcılara özel açılmış kripto borsa platformudur. Türkiye’deki kripto kullanıcı ve yatırımcı sayısını göz önünde bulundurduğumuzda da ciddi bir sayıdan bahsetmek mümkündür.

Yalnızca Türkiye’ye hizmet etmek üzere açılan Binance TR Borsası Türkiye’deki yatırımcılar tarafından sıkça tercih edildiğinden Binance TR referans kodu, Binance TR referans kimliği gibi aramalar da oldukça fazladır.

Her ne kadar internette kolayca birçok Binance TR referans kodu bulunabilse de aslında en avantajlı kodları kullanmak oldukça önemlidir.

Binance TR Referans Kodu Nedir?

Binance TR referans kodu, Binance TR Borsası’na özel komisyon ve işlem ücreti indirimi sağlayan referans kodlarına verilen isimdir.

Eğer Binance TR referans kodu avantajları hakkında bilgi sahibiyseniz ve sadece bir referans kodu arayışınız varsa aşağıdaki %20 indirimli Binance TR referans kodu ile indirim avantajı yakalayabilirsiniz.

Binance TR Referans Kodu: 3E4562V9

Eğer referans kodunu girmekle uğraşmadan doğrudan bir link ile %20 indirimli Binance TR referans kodu kullanmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Binance TR Referans Sistemi hem referans kodu sahiplerine hem de referans sistemi dahilinde üye olan kişilere kattığı avantajlardan dolayı kripto borsa kullanıcıları tarafından sıkça incelenmektedir.

Aslında Binance TR tüm kullanıcılara Binance TR Referans Kimliği sunmaktadır. Sunulan referans kimliği ile de eş, dost, arkadaş gibi yakın çevresini kayıt etmek isteyen kullanıcılar standart olarak %20’ye kadar referans indirimi sağlamakta veya %20’ye kadar referans kazancı sağlamaktadır.

Binance TR Referans Kodu Ne İşe Yarar?

Binance TR referans kodu, diğer borsalarda olduğu gibi borsada yapılan tüm işlemlerde komisyon ve işlem ücreti indirimi sağlamaktadır.

Daha önce de belirttiğimiz gibi her referans kodu tam anlamıyla istenileni vermemektedir. İnternette yapılan aramalarda birçok referans kodu ve paylaşımı göreceksiniz ancak bilinmesi gereken önemli bazı bilgiler var.

Öncelikle eğer standart bir kullanıcıya ait referans kodu kullanırsanız bu durumda Binance TR Borsası’nda alabileceğiniz maksimum komisyon ve işlem ücreti indirimi %20 olacaktır. Çünkü Binance TR tüm kullanıcılara özel referans kodu üretme şansı sunmakta ancak bu oran başlangıç için yalnızca %20’dir. Bu %20’lik oranı da kullanma şansınız tamamen referans kodu sahibine bağlıdır.

Eğer %20’den daha yüksek indirim avantajı yakalamak isterseniz ve Binance TR Borsası referans kodu kullanma şansınız yalnızca kayıt olurken ve bir defaya mahsus olduğundan bu durumda kullanacağınız referans kodunu özenle seçmeniz gerekecektir.

Sizin için yukarıda paylaştığımız referans kodu, Binance TR’nin en yüksek komisyon indirimi sağlayan referans kodudur ve %20 oranında işlem ücreti ve komisyon indirimi sağlamaktadır.

Başka bir konu ise tüm kripto borsalar gibi Binance TR de size referans kodu girmenizi zorunlu tutmaz. Yani referans kodu girmeden de Binance TR Borsası’na üye olabilirsiniz ama bu durum size hiçbir avantaj sağlamayacaktır ve tamamen Binance TR Borsası’nın işine gelen bir durumdur.

Binance TR’ye kayıt olurken hiçbir referans kodu kullanmazsanız, yapacağınız tüm alım, satım, transfer, vadeli işlemler, staking gibi işlemlerde 0 (sıfır) indirim alırsınız ve referans kodu ile sağlayabileceğiniz tüm indirimlerin tamamı Binance TR Borsası’na kalır ve Binance TR, bu komisyonları kimseyle paylaşmaz.

Bu durumdan dolayı Binance TR de referans kodu girilmesini açıkça belirtmese de istemez ve referans kodu olmadan üye olan kullanıcılar daha kârlıdır. Yani anlaşılması gereken şudur ki hiç referans kodu ile üye olmamaktansa bir referans kodu ile üye olmak her zaman avantajlıdır.

Hiç referans kodu olmadan Binance TR’ye üye olmak yerine referans kodu ile üye olmak avantajlı olsa da bu noktada bir de referans kodunun işlevselliği devreye girmektedir. Eğer kullanılan referans kodu standart %20’lik indirim sağlayan Binance TR referans kodları arasındaysa alacağınız indirim maksimum %20’dir ki bu da referans kodunun paylaşıp paylaşmama inisiyatifine kalmıştır.

%20’nin üzeri bir indirim avantajı için ise yukarıda paylaştığımız referans kodu size ilaç olacaktır. Özellikle de çok fazla al sat ve işlem yapacaksınız kesinlikle size özel paylaştığımız Binance TR referans kodunu kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Binance TR Referans Kodu Nasıl Kullanılır?

Binance TR Referans Kodu (Kimliği): 3E4562V9

Yukarıdaki görsel aslında Binance referans kodu nerede yazılır sorusunun bir cevabı niteliğindedir. Binance TR referans kodunu kullanabilmek yani üyeliğe Binance referans kodu ekleme özelliği için iki seçenek bulunmaktadır.

  1. Referans kodu linki vasıtasıyla kayıt olmak,
  2. Manuel olarak referans kodunu girerek kayıt olmak.

İki seçenekle de Binance Borsası’na referans kodu ile kayıt olma şansı bulunmaktadır ancak Binance referans kodu nerede kullanılır diye sorulacak olursa bu sorunun cevabı tektir; yalnızca kayıt sayfasında kullanılabilir.

Eğer bilgisayar üzerinden Binance Borsası’na %20 indirimli referans kodu ile kayıt olmak istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  1. Binance TR resmî web sitesine giriş yapın ve ardından Kayıt Ol butonuna tıklayın. Eğer direkt kayıt sayfasına gitmek isterseniz buraya tıklayın.
  2. Kayıt sayfasında istenen bilgileri girin ve Referans Kimliği (İsteğe bağlı) yazan kısma 3E4562V9 referans kodunu girin ve Hesap Oluştur butonuna tıklayarak hesap oluşturun. Eğer link aracılığı ile kayıt sayfasına gittiyseniz bu kod otomatik eklenecektir.

Binance TR Referans Kodu (Kimliği): 3E4562V9

Eğer mobil uygulama üzerinden Binance TR referans kodu nereye yazılır merak edip Binance TR yüzde 20 indirimli referans kodu avantajını değerlendirerek kayıt olmak isterseniz şu adımları izleyebilirsiniz:

  1. Binance TR uygulamasını açın.
  2. İlk açılış sayfasında sağ üstte yer alan Giriş Yapmak İçin Tıklayın bağlantısına tıklayın.
  3. Açılan sayfada en altta yer alan Kayıt Ol bağlantısına tıklayın.
  4. İstenen bilgileri eksiksiz girin ve Referans Kimliği (İsteğe Bağlı) yazısına tıklayarak açılan alana 3E4562V9 kodunu yazın ve ardından Hesap Oluştur butonuna veya ok işareti butonuna tıklayın.

Yukarıdaki adımları izleyerek ister bilgisayardan ister mobilden Binance TR referans kodu ekleme işlemini başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

Binance TR Referans Kodu ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bu alanda Binance referans kodu veya kodlarıyla ilgili en çok merak edilen ve sorulan soruların cevaplarını paylaşmaya çalışacağız.

Binance TR Referans Kimliği Nedir?

Binance TR Referans Kimliği; Binance üyelerinin sahip olduğu ve Binance TR Referans Sistemi üzerindeki özel bir kimliktir. Buradaki referans kodları ile sevdiklerinizi veya çevrenizi Binance Borsası‘na kayıt ederek işlem ücreti ve komisyon indirimi avantajı sağlayabilirsiniz.

Binance TR Referans Kodu Global Binance’da Kullanılır Mı?

Global Binance Borsası ile Binance TR Borsası her ne kadar genel olarak Binance Borsası olsa da birbirinden farklıdır. Bu nedenle de Global Binance referans kodu ile Binance TR referans kodu birbirinden farklıdır ve sadece kendi platformlarında işe yaramaktadır.

TR Binance Referans Kodu Nedir?

TR Binance referans kodu ile Binance TR referans kodu aynı şeydir ve aralarında hiçbir fark yoktur.

Binance TR Referans Kimliği Nasıl Alınır?

Binance TR Referans Kimliği; Binance Borsası‘na üye olan herkese otomatik atanan bir sistemdir. Bu nedenle de Binance TR‘ye yukarıdaki referans kodu ile üye olduktan sonra ekstra bir işlem yapmadan Binance TR Referans Kimliği sayfanız oluşturulmuş olacaktır.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_k_n
Şaşkın
0
hasta
Hasta
Binance TR Referans Kodu (Kimliği): 3E4562V9

Yorumlar kapalı.