Coinbase Para Kazanma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?

Coinbase Para Kazanma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto piyasalarında genel olarak belli bir yatırım yaparak kazanmak söz konusu olsa da birçok kişi herhangi bir para yatırmadan bedava kripto para kazanma yöntemlerini araştırıp bedava kripto para veren siteler hangileridir merak ederler.

Bu kişiler ağırlıklı olarak öğrenciler, maddi durumu iyi olmayanlar ve işe sıfırdan başlayarak belli bir sermaye edinmek isteyenlerden oluşmakta olup kimi zaman karamsarlığa düşebilmektedirler.

Her ne kadar zor görünse de aslında kripto dünyasında para yatırmadan ve bedavadan az da olsa birşeyler kazanabilmek mümkün! Bunun için de size kesin olarak kazanç sağlayabileceğiniz Coinbase Borsası‘ndan bahsedeceğiz.

Coinbase Borsası; Amerika merkezli dünyanın en güvenilir kripto borsalarından biridir.

Dünyanın en güvenilir kripto borsalarından olmasının yanı sıra Coinbase Borsası‘nı öne çıkaran bir diğer etmen de sürekli olarak kendini geliştiriyor olması ve aynı zamanda dünyayı kripto ve blockchain teknolojisine entegre edebilmek için bazı teşviklerde bulunmasıdır.

Bu içeriğimizde ise Coinbase Borsası‘nın konu olmasının sebebi, kullanıcılarına bedava kripto para kazanma imkânı sunmasıdır. Peki Coinbase Borsası‘ndan nasıl para kazanılır? Bunun için öncelikle yapmanız gereken iki şey var:

  1. Coinbase Borsası‘ndaki hesabınıza giriş yapın. Eğer hesabınız yoksa hesabınız olması gerektiğinden yeni bir hesap oluşturmak ve aşağıdaki detaylarını anlatacağımız şekilde 10 dolar kazanabilmek için buraya tıklayın.
  2. Hesabınızı oluşturduktan sonra KYC doğrulamasını yani kimlik doğrulamasını yapın.

Eğer hesabınızı oluşturduysanız ve KYC doğrulamasını da yaparak para kazanmaya hazırsanız önce referans ödülünden bahsedelim.

Coinbase referans ödülü, bir referans bağlantısı aracılığı ile üye olduğunuz takdirde Coinbase Borsası‘nın hem referans bağlantısının sahibine hem de referans bağlantısı ile üye olan kişiye 10 dolar hediye etmesidir. Bunun için ise yapılması gereken şey Coinbase Borsası‘na 100 dolar yatırmaktır. Yani Coinbase Borsası‘na 100 dolar yatırıp herhangi bir işlem yapmadan anında 10 dolar kazanabilirsiniz. Bunu yapıp yapmamak sizin tercihiniz ve yapmak zorunda değilsiniz ama isteyen herkes bunu yapabileceğini unutmasın.

Coinbase Learn and Earn adında bir sayfaya sahiptir ki hesabınıza giriş yaptıktan sonra bunu menüden görebilirsiniz. Learn and Earn sayfasıyla Coinbase Borsası kullanıcılarına bir şeyler öğreterek para kazanma imkanı sunuyor. Yani hem eğitim veriyor hem de eğitime katılım sağlandığı için küçük miktarlarda ödül dağıtıyor.

Learn and Earn sayesinde para kazanmak isteyenleri İngilizce bilmemeleri belki umutsuzluğa itebilir ama İngilizceniz yoksa sakın üzülmeyin ya da vazgeçmeyin! Çünkü İngilizce bilmeden bile para kazanmanız mümkün.

Hadi şimdi Coinbase Learn and Earn ile nasıl para kazanılır anlatalım:

  1. Coinbase hesabınıza giriş yaptıktan sonra menüden Learn and Earn sayfasına gidin. Dikkat ederseniz Learn and Earn yazısının hemen yanında dolarla belirlenmiş bir miktar yazar. Bu miktar işte sizin o anda kazanabileceğiniz miktardır.
  2. Learn and Earn sayfasında karşınıza bazı eğitimler ve başlıklarının hemen altında ne kadar sürdükleri ve dolar üzerinden ne kadar kazanabileceğiniz yazar. Hemen bir eğitime tıklayın ve açılmasını bekleyin.
  3. Eğitimler genellikle video ya da animasyonlardan oluşur. Size bir video izletilir ya da bir slayt gösterisi inceler gibi sürekli ilerlerseniz ve sonunda bir soru sorulur. Bu soruya doğru cevap verirseniz vaat edilen ödül anında hesabınıza yatar.

İşte Coinbase Borsası sayesinde para kazanmak bu kadar kolay! Tabi şimdi İngilizce bilmiyorsanız nasıl kazanacağınızı merak ediyorsunuzdur. Coinbase bu sistemi tamamen teşvik amaçlı kurduğu için her bir eğitimden sonra karşınıza çıkan teste ait şıklardan birini seçtiğinizde eğer hata veriyorsa hemen başka bir şıkkı seçebilirsiniz. Bu sayede de gerekirse 4 denemede de olsa doğru şıkkı bularak ödül kazanabilirsiniz.

Son olarak önemli bir konudan daha bahsedelim; hemen şimdi Coinbase Borsası‘nda hesabınıza girdiğinizde Learn and Earn bağlantısının yanında yazan miktar o an kazanabileceğiniz miktardır ama Coinbase oradaki eğitimleri ve kazançları sürekli olarak güncelliyor. Başka bir deyişle o anda belki sadece 10 dolar kazanabilirsiniz ama sürekli takip ederseniz bir sonraki hafta tekrar 10 dolar kazanabilmeniz işten bile değil!

Birçok kripto borsanın zaman içerisinde tıpkı Coinbase gibi insanları kripto dünyasına kazandırmak için bu tarz teşvik programlarına girdiğini biliyoruz. Bizler de bunu takip edemeyen siz değerli okuyucularımıza olabildiğince bu fırsatları aktarmaya ve değerlendirmenizi sağlamaya çalışacağız.

Eğer sizler de buna benzer kazanç sistemleri biliyorsanız lütfen yorumlarda hem bizimle hem de diğer okuyucularımızla paylaşın ve hep birlikte kazanalım!

Şimdiden bol kazançlar dileriz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_k_n
Şaşkın
0
hasta
Hasta
Coinbase Para Kazanma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir