Galaxy Heroes Coin (GHC) Nedir, Nasıl Alınır?

Galaxy Heroes Coin (GHC) Nedir, Nasıl Alınır?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto dünyasında ve piyasalarında da NFT projeleri insanların en çok dikkatini çeken projeler olmayı başarıyor. Galaxy Heroes Coin projesi ve GHC Token da son zamanlarda insanların fazlasıyla dikkatini çekmiş durumda!

Bu makalemizde Galaxy Heroes Coin projesini ve GHC Token‘ı inceleyerek Galaxy Heroes Coin nedir, GHC Token nedir gibi en sık sorulan soruların cevaplarını vermeye çalışacağız.

Galaxy Heroes Coin Nedir?

Galaxy Heroes Coin, süper kahramanlara yönelik oluşturulan topluluk odaklı bir NFT projesidir.

Süper kahramanlarla ilgilenen kişilerin oldukça seveceği bir proje olan Galaxy Heroes Coin, 1 Ekim 2021 tarihinde yayınlanmıştır ve Binance Smart Chain (BSC) ağında yer almaktadır.

Geliştirici ekipte Brian Sumner isimli kişinin kurucu olduğu Galaxy Heroes Coin projesinde OG Toby adında bir merkeziyetsiz kripto borsa geliştiricisi ve Lamar kullanıcı adını kullanan bir web geliştiricisi yer almaktadır.

Galaxy Heroes Coin; Galaxy Heroes DEX ve Galaxy Heroes Farm başlıkları altında Galaxy Swap, Galaxy Stake ve Galaxy NFT adında 3 araca sahiptir.

Galaxy Swap, merkeziyetsiz bir kripto borsa yani DEX platformudur. Bu platformda GHC ve Binance Smart Chain’de yer alan birçok kripto para satın alınabilmektedir.

Galaxy Stake, adından da anlaşılabileceği üzere Galaxy Heroes Coin için staking yapılabilen bir platformdur. Bu platformda GHC Token biriminin staking işlemi yapılarak GHE adında token veya Binance Coin (BNB) kazanılabilmektedir.

Galaxy NFT ise yine adından az çok tahmin edilebileceği gibi NFT pazaryeri platformudur. Bu platformda Galaxy Heroes Coin’e ait NFT’lerin alım ve satım işlemleri GHC Token üzerinden yapılabilmekte veya bir nesne mint edilerek NFT’ye dönüştürülebilmektedir.

GHC Token Nedir?

GHC Token, Galaxy Heroes Coin projesinin Binance Smart Chain ekosisteminde yer alan yerel token belirtecidir. GHC kod adı Galaxy Heroes Coin kelimelerinin kısaltmasından oluşmaktadır.

Maksimum arzı 1.000.000.000.000.000 (1 Katrilyon) olan GHC Token, deflasyonist bir yapıya sahiptir. Bu çerçevede her alım ve satım işleminde %9 oranında bir kesinti uygulanmaktadır.

Kesilen %9’luk miktarın %3’ü likidite havuzlarına ayrılırken %2’lik bir kısım pazarlamaya, %2’lik bir kısım staking cüzdanlarına ve %2’lik bir kısım geliştirici cüzdanlarına aktarılmaktadır.

GHC Token Nereden Alınır?

GHC Token satın alabilmenin temel anlamda iki yolu bulunmaktadır ve bu iki yol şu şekildedir:

  • GHC Token listelemesi yapan merkezi kripto borsalardan satın almak,
  • PancakeSwap merkeziyetsiz kripto borsa üzerinden satın almak.

Metamask veya Trust Wallet gibi kripto cüzdan kullanmayı bilen kullanıcılar eğer uzun vadede satın almayı düşünüyorlarsa PancakeSwap’ı tercih edebilirler ancak kısa vadeli ve trader mantığıyla satın alımlar için merkezi bir kripto borsa seçimi daha doğru olacaktır.

GHC Token Nasıl Alınır?

GHC Token listelemesi yapan kripto borsalardan biri olan Gate.io üzerinden GHC Token satın almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  • Gate.io Borsası hesabınıza giriş yapın. Eğer Gate.io Borsası’nda hesabınız yoksa oluşturmak için buraya tıklayın.
  • Hesabınıza giriş yaptıktan satın almak istediğiniz GHC tutarı kadar transfer gerçekleştirin. Uygun transfer ücretlerinden dolayı Tron (TRX) kripto para birimini kullanabilirsiniz.
  • Transferiniz Gate.io hesabınıza ulaştıktan sonra Piyasalar sayfasına gidin ve arama bölümüne GHC yazarak GHC/USDT paritesini seçin.
  • Açılan sayfada satın almak istediğiniz miktarı belirleyin ve GHC Satın Al (Buy GHC) butonuna tıklayarak satın alma işlemini tamamlayın.

Gate.io Borsası’nın kullanımı ile ilgili detaylı bir kılavuz arıyorsanız Gate.io Borsası ve Detaylı Kullanma Rehberi başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Gate.io Borsası dışında farklı bir kripto borsa üzerinden GHC Token satın almak isterseniz MEXC Borsası‘nı da tercih edebilirsiniz. MEXC Borsası üzerinden GHC Token almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Galaxy Heroes Coin (GHC) ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümde Galaxy Heroes Coin ve GHC Token ile ilgili en sık sorulan soruların cevaplarını aktarmaya çalışacağız. Bu bölüm düzenli olarak güncellenecektir.

GHC Coin Nedir?

GHC Coin, Galaxy Heroes Coin’in token belirteci olan GHC Token için kullanılan bir terimdir ancak hatalıdır. Çünkü GHC bir coin değil token belirtecidir.

Galaxy Heroes Coin Projesi Nasıl?

Süper kahramanlara yönelik bir NFT projesi olan Galaxy Heroes Coin, hem NFT’lere hem de süper kahramanlara ilgi gösteren kişi sayısı oldukça fazla olduğundan güzel ve farklı bir proje olarak değerlendirilebilir.

Galaxy Heroes Coin Geleceği Olan Bir Proje Mi?

Henüz çok yeni bir proje olduğundan Galaxy Heroes Coin (GHC) için iyi bir gelecekten bahsetmek ve kesinlikle güvenilirdir demek oldukça zor ancak kısa zamanda ciddi bir kitle edinmesi ve birçok merkezi borsada listelenmesi projenin iddialı olduğu hakkında ipucu verebiliyor.

Galaxy Heroes Coin (GHC) Hangi Borsalarda Var?

Kısa zamanda PancakeSwap dışında birçok merkezi kripto borsada listelenen Galaxy Heroes Coin veya diğer adıyla GHC Token, Gate.io ve MEXC kripto borsalarında yer aldığından bu borsalardan satın almak en güvenilir ve hızlı yoldur.

Galaxy Heroes Coin (GHC)’nin Resmi ve Takip Edilebilir Hesapları

Galaxy Heroes Coin (GHC) Resmi Web Sitesi
https://www.galaxyheroescoin.com/

Galaxy Heroes Coin (GHC) Twitter
https://twitter.com/GalaxyHeroesGHC

Galaxy Heroes Coin (GHC) Telegram
https://t.me/galaxyheroescoin

Galaxy Heroes Coin (GHC) Facebook
https://www.facebook.com/GalaxyHeroesCoin

Galaxy Heroes Coin (GHC) Discord
https://discord.com/invite/NWjxH4CB9R

Galaxy Heroes Coin (GHC) Reddit
https://www.reddit.com/r/GalaxyHeroesCoin/

Galaxy Heroes Coin (GHC) Instagram
https://www.instagram.com/galaxy_heroes_coin/

Galaxy Heroes Coin (GHC) YouTube
https://www.youtube.com/c/GalaxyHeroesCoin

Galaxy Heroes Coin (GHC) Medium
https://galaxyheroescoin.medium.com/

Galaxy Heroes Coin (GHC) CoinMarketCap
https://coinmarketcap.com/tr/currencies/galaxy-heroes-coin/

Galaxy Heroes Coin (GHC) CoinGecko
https://www.coingecko.com/tr/coins/galaxy-heroes-coin

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_k_n
Şaşkın
0
hasta
Hasta
Galaxy Heroes Coin (GHC) Nedir, Nasıl Alınır?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir