Sinverse (SIN) Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır?

Sinverse (SIN) Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Metaverse kavramının hayatımıza girmesiyle birlikte metaverse projeleri de sıkı takip altına alınmaya başladı. Eski adı Sin City Metaverse olan Sinverse projesi ile birlikte SIN Token da yakın dönemin takibe alınan ve merak edilen kripto projelerinden biridir.

Bu içeriğimizde sizlere Sinverse nedir sorusunun cevabı ile birlikte SIN Token nedir, nasıl ve nereden alınır gibi Sinverse (SIN) ile ilgili tüm detayları aktarmaya çalışacağız.

Sinverse Nedir?

Sinverse, blockchain teknolojisi üzerine kurulmuş çok oyunculu bir metaverse oyun projesidir.

Binance Smart Chain (BSC) ekosistemi üzerine kurulan Sinverse oyunu özet olarak sanal gayrimenkuller satın almak ve sahip olunan gayrimenkullerin genişletilmesi temeline dayanmaktadır ve yer altı dünyası özelinde tasarlanmıştır.

Las Vegas’tan Rio de Janeiro’ya kadar gerçek dünyanın en renkli şehirlerinden kesitler içeren 15.000 arazi parçasının geniş metaverse evreni olan Sinverse, kullanıcının oluşturduğu kendine özel NFT bir avatarla yer altı dünyasına girmesiyle başlayıp olabildiğince gayrimenkul, arazi satın alarak ya da kiralayarak bir imparatorluk kurma üzerine kurulu bir oyundur. Tahmin edileceği üzere de evrendeki her nesne bir NFT ürünü olup tamamen kişiye özel olacaktır.

Vulcan Verse ile ortaklık kuran Sinverse, son teknoloji sanal gerçeklik teknolojisi sunmak üzere kendini sürekli geliştirmektedir. Ayrıca Vanilla Network ile de ortaklık kuran proje Matic Network üzerinde kurarak yüksek hızlı ve düşük maliyetli işlemler sunmayı hedeflemektedir.

Sinverse oyunu kurgusal olsa da, dünyadaki en tartışmalı suç şehirlerinden bazılarının birleştirilmesiyle kurulmuş ve modellenmiş bir 3D aksiyon gerilim oyunudur. P2E (Play-to-Earn) yani Oyna Kazan oyunu olan ve bundan dolayı GameFi projesi de diyebileceğimiz Sinverse oyununda en yüksek derece Kingpin olmaktır ve tüm kullanıcılar, imparatorluklarını genişleterek Kingpin olmak için yarışacaklardır.

Sinverse projesi aynı zamanda Omniverse adı verilen bir teknoloji de sunmaktadır. Omniverse teknolojisi sayesinde hem Sinverse hem de farklı projeler arasında ortak projeler sunulacak ve kullanıcılar bu ortaklık sayesinde birden fazla metaverse projesinde yer alacaktır.

SIN Token Nedir?

SIN Token, Sinverse projesinin ve evreninin yerel kripto belirtecidir.

Toplamda 1.000.000.000 arzı bulunan SIN Token‘ın mevcutta 60.446.994 adedi dolaşımda yer almaktadır ve SIN Token ilk olarak $0.016 üzerinden özel, $0.020 üzerinden genel olmak üzere ön satışlarla kullanıcıların satın alımına sunulmuştur.

Şu anda merkezi kripto borsalarda da listelenmeye başlayan Sinverse Token aynı zamanda staking özelliğine sahiptir.

SIN Token Nereden Alınır?

SIN Token satın alabilmenin temel anlamda iki yolu bulunmaktadır. Bunlar;

  1. PancakeSwap DEX platformu üzerinden satın almak,
  2. SIN Token listelemesi yapan kripto borsalardan satın almaktır.

Merkeziyetsiz bir kripto borsa yani DEX platformu olan PancakeSwap‘tan SIN Token satın alınabilirken eğer daha kolay bir şekilde SIN Token listeleyen bir merkezi kripto borsa tercih edilecekse de SIN Token listelemesi yapan merkezi borsalardan satın alım gerçekleştirebilirsiniz.

SIN Token Nasıl Alınır?

SIN Token ya da diğer adıyla Sinverse Token listelemesi yapan merkezi kripto borsalardan biri olan MEXC Borsası üzerinden SIN Token satın almak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  1. MEXC Borsası hesabınıza giriş yapın. Eğer MEXC Borsası‘nda hesabınız bulunmuyorsa hesabınızı oluşturmak için buraya tıklayın.
  2. Hesabınızda para yoksa paranızın olduğu başka bir borsadan veya bir Türk borsasına para transferi gerçekleştirip ardından MEXC borsasındaki cüzdanınıza aktarın. Ucuz transfer ücretlerinden dolayı Tron (TRX) kripto para birimini transferlerde tercih edebilirsiniz.
  3. Transferiniz gerçekleştikten sonra paranızı Tether (USDT) kripto para birimine çevirin.
  4. Piyasalar sayfasına gelin ve açılan sayfada SIN aramasını yaparak SIN/USDT paritesini seçin.
  5. Satın almak istediğiniz miktarı ve tutarı belirledikten sonra SIN Al (Buy SIN) butonuna tıklayarak satın alma işlemini gerçekleştirin.

MEXC Borsası‘nın detaylı kullanımıyla ilgili yardım ve bilgiye ihtiyacınız varsa MEXC Borsası ve Detaylı Kullanma Rehberi başlıklı içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Sinverse (SIN) ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bu alanda Sinverse ve SIN Token ile ilgili en sık sorulan soruların cevaplarını aktarmaya çalışacağız. Bu alan gelen talepler ve sorular doğrultusunda düzenli olarak güncellenecektir.

Sin Coin Nedir?

Sinverse (SIN) projesi Binance Smart Chain (BSC) ekosisteminde yer almasına rağmen kullanıcılar arasınca Sin City Coin ve SIN Coin terimleri türemiş durumdadır ancak hatalı kullanımdır. Doğru kullanım Sinverse Token ya da SIN Token şeklindedir.

Sinverse (SIN) Geleceği Olan Bir Proje mi?

Dünya genelinde oyun sektörünün büyüklüğü, kullanıcıların oyunlara olan ilgisi ve metaverse teknolojisinin hızla kazandığı ivme göz önüne alındığında Sinverse geleceği hakkında pozitif düşünceler ve yorumlar da giderek artmaktadır.

Sinverse (SIN) Token Hangi Borsalarda Var?

SIN Token; PancakeSwap platformunun yanı sıra merkezi borsalardan yalnızca MEXC Borsası‘nda listelenmiştir. Zamanla birçok kripto borsada listelenmesi beklenmektedir.

Sinverse (SIN)’ün Resmî ve Takip Edilebilir Hesapları

Sinverse (SIN) Resmî Web Sitesi
https://sinverse.com

Sinverse (SIN) Twitter
https://twitter.com/TheSinVerse

Sinverse (SIN) Telegram
https://t.me/thesinverse

Sinverse (SIN) Instagram
https://www.instagram.com/sin.verse/

Sinverse (SIN) Medium
https://medium.com/@TheSinVerse

Sinverse (SIN) CoinMarketCap
https://coinmarketcap.com/tr/currencies/sincity-token/

Sinverse (SIN) CoinGecko
https://www.coingecko.com/tr/coins/sin-city

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_k_n
Şaşkın
0
hasta
Hasta
Sinverse (SIN) Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir