Smooth Love Potion (SLP) Nedir, Nasıl Alınır?

Smooth Love Potion (SLP) Nedir, Nasıl Alınır?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Axie Infinity oyunu hem kripto oyun olma özelliği ile hem de oynayarak kazandırma özelliğiyle kripto dünyasında oldukça bilinirdir. Bu bilinirlik ile AXS dışında Smooth Love Potion ya da token adıyla SLP Token birimini de kripto piyasalarına kazandırmayı başarmıştır.

Bu içeriğimizde Smooth Love Potion nedir ve SLP nedir, nasıl ve nereden alınır gibi en çok merak edilen soruların cevaplarını vermeye çalışacağız.

Smooth Love Potion Nedir?

Smooth Love Potion, Axie Infinity oyununa özel bir kripto token birimidir.

Aslında Axie Infinity oyununa ait ana kripto varlık birimi Axie Infinity Shards (AXS)’dır ancak Smooth Love Potion da Axie Infinity için önemli bir role sahiptir.

Axie Infinity oyununda yer alan ve Axie denilen fantastik karakterlerin yetiştirilmesinde Türkçe olarak aşk iksiri diyebileceğimiz Smooth Love Potion’lar önemli bir rol oynamaktadır.

Axie’lerin yetiştirilmesinde önemli bir rol oynamasından dolayı da üretilen ve elde edilen Smooth Love Potion’lar ayrıca satılabilmekte, staking yapılabilmekte ve eldeki miktarlar üzerinden ekstra kazanç elde edilmektedir.

SLP Nedir?

SLP, Smooth Love Potion’un kripto piyasalarındaki token birim belirtecidir.

Axie Infinity evreninde neredeyse AXS Token kadar büyük bir öneme sahip olan Smooth Love Potion’ların kripto borsalar ve piyasalar üzerinde alınması ve satılması SLP Token olarak gerçekleştirilmektedir.

Axie Infinity oyununun kazandığı popülerlik sayesinde bir anda popüler olan ve ciddi bir kullanıcı desteği alan SLP Token, oyundaki önemi sayesinde günden güne değer kazanmaya devam etmektedir.

SLP Nereden Alınır?

Smooth Love Potion (SLP) alabilmek kripto dünyasında yer alan birçok kripto para ve token birimine kıyasla oldukça kolaydır.

Ortaya çıktığı ilk günden bu yana kısa zamanda ciddi bir yükseliş gösteren ve bir anda popüler olarak kripto dünyasına GameFi kavramını kazandıran Axie Infinity evrenine ait SLP Token, birçok kripto borsada listelenmiştir.

Bu doğrultuda da SLP listeleyen borsalar arasından tercih edilen herhangi bir borsa üzerinden Smooth Love Potion (SLP) alabilmek mümkündür. Ayrıca dileyen yatırımcılar kripto borsalar yerine UniSwap üzerinden de SLP satın alabilirler.

SLP Nasıl Alınır?

Smooth Love Potion yani SLP Token listelemesi yapan kripto borsalardan biri olan ve dünyanın en çok tercih edilen kripto borsası olan Binance üzerinden SLP alabilmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  • Binance Borsası hesabınıza giriş yapın. Eğer hesabınız yoksa hemen oluşturmak için buraya tıklayın.
  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra satın almak istediğiniz miktar kadar Binance Borsası‘na para transferi gerçekleştirin. Transfer ücretleri uygun olduğu için Tron (TRX) kripto para birimini seçebilirsiniz.
  • Para transferini tamamladıktan sonra Piyasalar bölümüne gelin ve paranızı USDT para birimine çevirin.
  • Tekrar Piyasalar sayfasına gelin ve arama bölümüne SLP yazarak SLP/USDT paritesini seçin.
  • Satın almak istediğiniz miktarı belirledikten sonra SLP Al (Buy SLP) butonuna basarak satın alma işlemini tamamlayın.

Binance Borsası’nın kullanımı ile ilgili yardıma ihtiyacınız var ise buraya tıklayabilirsiniz.

Smooth Love Potion (SLP) ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümde Smooth Love Potion yani SLP Token ile ilgili en sık sorulan soruların cevaplarını aktarmaya çalışacağız. Sizlerden gelen sorular ve talepler üzerine bu bölüm düzenli olarak güncellenecektir.

Axie Infinity Nedir?

Axie Infinity, blockchain tabanlı ve Ethereum blok zincirinde yer alan kripto oyun sistemidir. Oyun olmasının yanı sıra Axie Infinity‘yi özel kılan bir diğer özellik ise oyun oynayarak para kazanma imkânı sunmasıdır.

Axie Infinity hakkında daha detaylı bilgi için Axie Infinity (AXS) Nedir, Nasıl Alınır? başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

SLP Coin Nedir?

SLP Coin, Smooth Love Potion (SLP) için kullanıcılar arasında kullanılan bir terimdir ancak hatalıdır. Çünkü SLP, bir coin yani kripto para değil bir token birimidir. Bu nedenle de SLP Coin kullanımı hatalıdır.

Kullanıcılar arasında yine sıkça kullanılan Smooth Love Potion Coin terimi de hatalı bir terimdir ve doğrusu SLP Token adından yola çıkarak tahmin edilebileceği üzere Smooth Love Potion Token şeklindedir.

Smooth Love Potion (SLP) Ne Kadar?

Smooth Love Potion ya da token adıyla SLP Token‘ın fiyatını Dolar, Euro ve Türk Lirası para birimleri üzerinden görmek ve ayrıca SLP Token grafik bilgilerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Smooth Love Potion (SLP) Yorumları Nasıl?

Axie Infinity oyunu her geçen gün ün kazandıkça AXS kadar SLP Token da öne çıkmayı başarmaktadır. Bu nedenle de Smooth Love Potion (SLP) ile ilgili yapılan yorumlar büyük oranda pozitiftir.

Smooth Love Potion (SLP) Geleceği Olan Bir Kripto Varlık Mı?

Axie Infinity oyunu var olduğu ve günden güne popülaritesini arttırdığı sürece Smooth Love Potion (SLP) da var olacaktır. Bu doğrultuda düşünecek olursak SLP Token geleceği oldukça parlak bir kripto varlıktır diyebiliriz.

Smooth Love Potion (SLP)’ın Resmî ve Takip Edilebilir Hesapları

Smooth Love Potion (SLP) Resmî Web Sitesi
https://axieinfinity.com/

Smooth Love Potion (SLP) Facebook
https://www.facebook.com/AxieInfinity

Smooth Love Potion (SLP) Twitter
https://twitter.com/axieinfinity

Smooth Love Potion (SLP) Discord
https://discord.com/invite/axie

Smooth Love Potion (SLP) Reddit
https://www.reddit.com/r/AxieInfinity/

Smooth Love Potion (SLP) CoinMarketCap
https://coinmarketcap.com/tr/currencies/smooth-love-potion/

Smooth Love Potion (SLP) CoinGecko
https://www.coingecko.com/tr/coins/smooth-love-potion

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_k_n
Şaşkın
0
hasta
Hasta
Smooth Love Potion (SLP) Nedir, Nasıl Alınır?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir